Podest tarasowy

Sklep liderwood.pl
Panel Tarasowy Kompozytowy miodowy teak 30 x 30 x 2,5
8,99

Panel Tarasowy Kompozytowy miodowy teak 30 x 30 x 2,5

Panele tarasowe kompozytowe stosuje się do pokrycia betonowych balkonów czy niewielkich tarasów. Ich montaż jest szybki i łatwy, nie wymaga obecności wyspecjalizowanej ekipy montażowej, podest nie musi być przytwierdzony do podłoża, nie wymaga zastosowania legarów ani żadnych podkładów. Panele na tarasie kompozytowym można dowolnie układać dzięki kompatybilnym elementom łączonych na tzw. klik. Dodatkowo możemy je wykończyć panelem wykończeniowym narożnym lub płaskim, który daje nam łagodne obrzeże. Kompozyt nie wymaga corocznej impregnacji, jednak należy o niego dbać dokonując standardowej pielęgnacji. Uwaga ! Prezentowane kolory na stronach internetowych oraz w katalogu papierowym mogą się różnić w zależności od monitora oraz od aktualnej partii towaru, różnica odcieni jest naturalną cechą kompozytu. Jeśli macie Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt.
Przejdź do sklepu
Sklep liderwood.pl
Podest Tarasowy Kompozytowy premium kasztanowy 30 x 30 x 2,5
14,40

Podest Tarasowy Kompozytowy premium kasztanowy 30 x 30 x 2,5

Podest tarasowy kompozytowy to rozwiązanie, które docenią szczególnie ci, którym zależy na szybkim montażu. Panele tarasowe z kompozytu są niezwykle łatwe do położenia bez udziału wyspecjalizowanej ekipy montażowej. Nie wymagają legarowania ani podkładu. Tajemnica prostego montażu tkwi w tym, że nasze panele są kompatybilne ze sobą z każdej strony poprzez specjalne elementy łączące. Podest wykonany z paneli jest równie trwały jak deski kompozytowe, ogrodzeniowe czy elewacyjne - to zasługa połączenia mączki drzewnej z polietylenem o wysokiej gęstości i odpowiednimi dodatkami chemicznymi, zapewniającymi najwyższą odporność produktu. Twardość i walory estetyczne drewna idące w parze z zaletami solidnego tworzywa sztucznego - trudno wyobrazić sobie lepszy materiał na podest tarasowy. Panele kompozytowe prestige to produkt najwyższej jakości z grupy WPC (wood plastic composite). Dzięki nowoczesnej technologii produkcji podest ma charakterystyczną strukturę naturalnego usłojenia deski....więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
Sklep liderwood.pl
Płyta Tarasowa Gresowa Grau 60x60x2cm
23,02

Płyta Tarasowa Gresowa Grau 60x60x2cm

Płyty tarasowe gresowe szkliwione mogą być z powodzeniem używane na tarasach, balkonach, podestach, a nawet na ścieżkach i chodnikach naszej posesji. Są wykonane z materiału, który jest odporny na warunki atmosferyczne (wodoodporne, mrozoodporne),a dodatkowo ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadają się na inwestycje użyteczności publicznej.
Przejdź do sklepu
Sklep liderwood.pl
Deska Tarasowa Kompozytowa 3D Szary 3m
74,70

Deska Tarasowa Kompozytowa 3D Szary 3m

Deski tarasowe kompozytowe 3D powstają poprzez połączenie naturalnych komponentów z termoplastycznymi polimerami, co sprawia, że doskonale imitują naturalne drewno zachowują przy tym zalety tworzyw sztucznych, przede wszystkim wytrzymałość i łatwość utrzymania w czystości. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji deska ma charakterystyczną powierzchnię trójwymiarową. Deseń drewna jest tłoczony na powierzchni za pomocą pras dzięki czemu jest trwała i odporna na ścieranie.Druga strona posiada wąskie ryfle przez co deskę możemy stosować na dwie strony w zależności od preferencji. Są odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne, gnicie i butwienie oraz insekty, a przy tym niezwykle efektowne deski kompozytowe nie mają sobie równych w aranżacji przestrzeni na zewnątrz budynku. Deski 3D możemy zastosować na tarasy, balkony, podesty przy basenach, pomosty czy elewacje.
Przejdź do sklepu

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X