Akcesoria kuchenne Koziol

4home.pl
Koziol Zatyczka MIAOU, czarny
43,99

Koziol Zatyczka MIAOU, czarny

Nie wypiłeś dziś butelki wina do końca? W takim razie użyj tej niekonwencjonalnej zatyczki niemieckiej marki Koziol, która uszczelnia butelkę i tym samym zapobiega utlenianiu się jej zawartości. Nie pozwól, aby ten pyszny napój stał się nieświeży! Ale możesz również użyć korka na butelce oliwy, octu lub innych przypraw. Będzie to również piękny prezent dla każdego miłośnika wina.
Przejdź do sklepu 4002942294338
4home.pl
Koziol Zestaw upominkowy na cytrusy ENERGY TOOLS
45,99

Koziol Zestaw upominkowy na cytrusy ENERGY TOOLS

Świeże witaminy x 3 - teraz w praktycznym zestawie. Dzięki EMMA P. obieranie pomarańczy staje się przyjemnością. Małe ostrze bez trudu przecina skórkę, nie dotykając miąższu. Sok pozostaje w pomarańczy, a palce pozostają czyste. Dzięki PINK grejpfruty są po prostu pyszne, a ząbkowana łyżka ułatwia usuwanie miąższu. Łyżka KIWI to znacznie więcej niż tylko łyżka, może być również używana do otwierania owoców. Końcówka dziobka kiwi jest rowkowana dookoła, a dwie połówki po prostu zwijają się do siebie.
Przejdź do sklepu 4002942439494
4home.pl
Koziol 4-częściowy zestaw pokrywek na szklankę LEAF-ON
52,99

Koziol 4-częściowy zestaw pokrywek na szklankę LEAF-ON

Z pewnością wykorzystasz te nietradycyjne liście LEAF-ON, siedząc z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Dzięki tym listkom do szklanki nie dostaną się żadne owady ani paprochy, co gwarantuje niezakłóconą przyjemność picia. Oliwki, orzechy i przekąski również znajdą miejsce na małej pokrywce podczas imprezy na stojąco. Nie można mieć dość LEAF-ON, a dzięki różnym kolorom może być również używany jako wyróżnik szkła. LEAF-ON jest wykonany z nowego organicznego materiału Koziol z naturalną celulozą: przyjazny dla środowiska, bezpieczny dla żywności, w 100% nadający się do recyklingu, absolutnie bez szkodliwych substancji, bez formaldehydu i BPA. Ponadto jest niezwykle trwały, wytrzymały i oczywiście można go myć w zmywarce. Produkcja w Niemczech umożliwia również aktywną redukcję emisji CO2 dzięki krótkim trasom transportowym i wykorzystaniu ekologicznej energii elektrycznej.
Przejdź do sklepu 4002942449868
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X