Drzwi przesuwne

Sparta.com.pl
Komplet złączek HERKULES GLASS na 1 skrzydło drzwi szklanych przesuwnych (grubość szkła 8-12 mm, max.ciężar 100kg)
343,17

Komplet złączek HERKULES GLASS na 1 skrzydło drzwi szklanych przesuwnych (grubość szkła 8-12 mm, max.ciężar 100kg)

Komplet złączek Herkules GLASS do 1 skrzydła szklanych drzwi; Zestaw do samodzielnego montażu 25 lat gwarancji producenta; grubość szkła: 8-12mm( w zależności od grubości należy zastosować odpowiednie elastomerowe wkładki) - szkło bezpieczne lub zbliżony materiał; Maksymalny ciężar skrzydła drzwi: 100kg; min. 100 000 cykli otwarcia i zamknięcia drzwi; wózki z łożyskami kulkowymi w kołach o bardzo dobrej kulturze pracy, cichym przesuwie montaż bez wykonywania otworów w szkle - zastosowano innowacyjne zaciski do szkła, których konstrukcja zabezpiecza przed wypadnięciem tafli szkła nawet po wykręceniu śrub zaciskowych!! Zaciski do szkła można wielokrotnie montować i demontować w zestawie samoprzylepne uchwyty do drzwi o unikalnym kształcie, wykonanane z krystalicznie przezroczystego materiału standardowa klamra ścienna o szerokości 30mm, ( klamra ścienna z odsadzeniem 15mm od ściany dostępna osobno) specjalne tuleje dystansowe używane w przypadku montażu szynu do sufitu UWAGA!Przed...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 5905518214169
Loberon.pl - sklep
Drzwi przesuwne dwuskrzydłowe Mallothra
3 629,00

Drzwi przesuwne dwuskrzydłowe Mallothra

Nic nie przebije prawdziwego rzemiosła. Te drzwi przesuwne zostały wykonane ręcznie z drewna sosnowego z odzysku. Dzięki antycznemu wykończeniu doskonale komponują się z pomieszczeniami w stylu historycznym, retro lub shabby chic. Szczególny urok zawdzięczają francuskim kasetonom, które nadają im wyjątkowy wizualny szlif. W zestawie znajduje się szyna wykonana z solidnego żelaza – to oznacza nie tylko bezpieczne działanie, ale również trwałość materiałów zrównoważonej produkcji. Jeśli szukasz czego więcej niż tylko separatora pomieszczeń, to te drzwi zachwycą Cię od samego początku. Ze względu na swój niezwykły wygląd ta wspaniale zaprojektowana perełka z pewnością wzbogaci każde wnętrze.
Przejdź do sklepu 4251887603426
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X