Fabbian oświetlenie

lampy.pl
Fabbian Lumi Sfera szklana lampa ścienna, Ø 9 cm
454,90

Fabbian Lumi Sfera szklana lampa ścienna, Ø 9 cm

Szklana lampa ścienna uniwersalna Lumi Sfera w wykonaniu kulistym z uchwytem ściennym Grivory Proste wzornictwo jako sfera sferyczna i zmienne obszary zastosowania we wnętrzu dają w efekcie nowoczesne źródło światła. Lampa ścienna Lumi Sfera, zaprojektowana przez Alberto Saggię i Valerio Sommellę dla włoskiego producenta Fabbian, może być używana w korytarzu, salonie itp., ale także jako źródło światła w łazience i może być montowana jako lampa sufitowa. Szronione, dmuchane szkło o kulistym odcieniu świeci się równomiernie podczas użytkowania, zapewniając przyjemne, pozbawione olśnień światło dookoła. Dyskretny uchwyt ścienny wykonany jest z Grivory - tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Doskonała lampa sufitowa MOCHI 12 cm
508,90

Doskonała lampa sufitowa MOCHI 12 cm

Cudowna lampa sufitowa MOCHI to piękne chwile w życiu Lampa sufitowa Mochi, którą można także zamontować jako lampę ścienną, jest wykonana z dmuchanego szkła i metalu pomalowanego na biało lub ze wzmocnionego poliestru z włóknem szklanym. Białe klosze wyglądają niczym rozżarzone kule i od razu wpadają w oko. Ale także jako wyłączone nie dają się przeoczyć, ponieważ promienista biel w połączeniu z okrągłym kształtem zawsze zwracają na siebie uwagę.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Kwadratowa lampa sufitowa LED Quarter
579,90

Kwadratowa lampa sufitowa LED Quarter

Biała lampa sufitowa LED Quarter firmy Fabbian Quarter można używać zarówno jako lampy sufitowej, jak i jako lampy ściennej. Energooszczędne światło o barwie bardzo ciepłej bieli emitowane jest do pomieszczenia przez poliwęglanowy dyfuzor, dzięki czemu nie oślepia obserwatora. Ta kanciasta lampa sufitowa jest cała biała i ma ramę wykonaną z aluminium, również polakierowanego na biało. Dzięki temu ponadczasowemu i prostemu wyglądowi lampa może być stosowana w prawie każdym pomieszczeniu, będącym częścią nowoczesnego mieszkania. Lampa sufitowa LED Quarter znanego producenta lamp, firmy Fabbian Illuminazione z Włoch stanowi to element oświetleniowy o doskonałej jakości. Lampy tego włoskiego producenta wyróżniają się wysokim stopniem funkcjonalności i kreatywności. Wytwórca dystrybuuje swoje produkty na całym świecie, aż po Australię i Nową Zelandię.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Sfera lampa stołowa, leżąca, Ø 20 cm
579,90

Fabbian Lumi Sfera lampa stołowa, leżąca, Ø 20 cm

W uniwersalnym kształcie kuli - lampa stołowa Lumi Sfera wykonana z białego dmuchanego szkła Dzięki swojej konstrukcji jako pozioma kula, lampa stołowa Lumi Sfera może być łączona na wiele sposobów z nowoczesnymi koncepcjami wyposażenia. Dzięki swojej prostej, klasycznej formie, Lumi Sfera wnosi czystą elegancję zarówno do wnętrz prywatnych, jak i publicznych oraz zapewnia przyjemny akcent świetlny w pożądanym miejscu - od stołu w salonie po parapet w salonie. Kula z matowego szkła staje się podczas pracy równomiernie świecącąca. Opiera się na płaskiej podstawie wykonanej z Grivory - tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Lumi Sfera jest wynikiem pracy projektantów Alberto Saggia i Valerio Sommella; włoski producent Fabbian jest odpowiedzialny za wysokiej jakości wykończenie.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Cubetto lampa sufitowa 1-punktowa, przezroczysta
579,90

Cubetto lampa sufitowa 1-punktowa, przezroczysta

Lampa sufitowa Cubetto w kształcie prostopadłościanu wykonana ze szkła i chromowanego metalu Studio Pamio Design zaprojektowało serię Cubetto dla włoskiego producenta Fabbian. W przypadku lampy sufitowej jednopłomieniowej od razu widoczny jest sześcian, który nadaje lampie jej nazwę; cała konstrukcja charakteryzuje się kwadratową powierzchnią podstawy. Prostopadłościenny odcień jest wykonany ze szkła. Wewnątrz wnęki znajduje się uchwyt na reflektor GU10. Odbłyśnik ten jest skierowany w dół, dzięki czemu uzyskuje się bezpośrednie oświetlenie. Lśniące wykończenie chromowanego uchwytu sufitowego nadaje Cubetto elegancki wygląd.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Mochi lampa stołowa, leżąca, Ø 20 cm
601,90

Fabbian Lumi Mochi lampa stołowa, leżąca, Ø 20 cm

Lumi Mochi - harmonijna lampa stołowa wykonana z białego szkła Lampa stołowa Lumi Mochi wzbogaca publiczne i prywatne przestrzenie mieszkalne jako harmonijne dodatkowe źródło światła. Koncepcja Alberto Saggia i Valerio Sommelli zachwyca prostą elegancją i może być na wiele sposobów połączona z resztą wnętrza. Wykonane we Włoszech przez Fabbian źródło światła składa się z okrągłego, spłaszczonego klosza z białego dmuchanego szkła. Materiał emituje światło równomiernie dookoła. Grivory stosowany jest do płaskiej, okrągłej podstawy - tworzywa sztucznego ze wzmocnieniem z włókna szklanego.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Dekoracyjna lampa stołowa MOCHI 20 cm
624,90

Dekoracyjna lampa stołowa MOCHI 20 cm

Cudowna lampa stołowa MOCHI to piękne chwile w życiu Lampa stołowa Mochi jest wykonana z dmuchanego szkła i metalu pomalowanego na biało lub ze wzmocnionego poliestru z włóknem szklanym. Białe klosze wyglądają niczym rozżarzone kule i od razu wpadają w oko. Ale także jako wyłączone nie dają się przeoczyć, ponieważ promienista biel w połączeniu z okrągłym kształtem zawsze zwracają na siebie uwagę.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Beluga Steel chromowa lampa stołowa, Ø 9cm
632,90

Fabbian Beluga Steel chromowa lampa stołowa, Ø 9cm

Okrągły punkt podwieszenia GU10 Beluga Stal od strony projektanta Akcentem o wysokim połysku dla bocznego stolika i parapetu jest lampa stołowa Beluga Steel. Jest on zaprojektowany jako kula o wyglądzie chromowanym z okrągłym otworem do umieszczenia reflektora GU10 LED. Rama utrzymuje cień z boku. Dzięki łożysku obrotowemu światło może być kierowane zgodnie z życzeniem - do oświetlenia bezpośredniego, jako pośrednie oświetlenie podstawowe lub do ukierunkowanego akcentowania innych elementów wystroju wnętrza. Znany projektant przemysłowy Marc Sadler jest odpowiedzialny za projekt Belugi, który swoimi projektami wyznaczył nowe standardy - na przykład w ochraniaczach pleców motocykli czy butach narciarskich do zjazdów. Efektem współpracy z włoskim producentem lamp Fabbian jest ta wysokiej jakości i niezależna lampa stołowa.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Beluga Steel lampa sufitowa 1-punktowa
641,90

Fabbian Beluga Steel lampa sufitowa 1-punktowa

Reflektor ścienny i sufitowy Beluga Steel w eleganckim chromie na wysoki połysk Ta lampa sufitowa to dosłownie strzał w dziesiątkę - zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Beluga Steel składa się z kulistego klosza, którego otwór świetlny można skierować w pożądanym kierunku dzięki krótkiemu, obrotowemu i odchylanemu wspornikowi. W ten sposób Beluga Steel może zapewnić bezpośrednie oświetlenie w salonie lub być wykorzystana do ukierunkowanego oświetlenia akcesoriów w holu lub galerii. Znany projektant przemysłowy Marc Sadler, twórca koncepcji wyznaczających trendy w różnych dziedzinach, nadał oprawie Beluga Steel błyszczące chromowane wykończenie, które jest stosowane od klosza, poprzez uchwyt, aż po czaszę. Dzięki temu lampa, wykonana przez włoskiego producenta Fabbian, zyskuje na jakości i elegancji.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Beluga White szklana lampa stołowa, Ø 9 cm
641,90

Fabbian Beluga White szklana lampa stołowa, Ø 9 cm

Lampa stołowa Beluga White - dekoracyjny i elegancki akcent do wnętrza Czy to w prywatnych salonach, czy w publicznych salonach - lampa stołowa Beluga White urzeka eleganckim blaskiem i kloszem dmuchanego białego szkła, który dzięki jednolitej przezroczystości materiału sprawia wrażenie świetlistej kuli. Światło wpada również bezpośrednio do pomieszczenia przez okrągły otwór, którego orientację można regulować za pomocą odchylnego mocowania do chromowanej metalowej ramy. Pomysłodawcą koncepcji serii Beluga jest znany na całym świecie projektant przemysłowy Marc Sadler, który wyrobił sobie nazwisko dzięki innowacjom w różnych dziedzinach - od artykułów sportowych po meble i oświetlenie. Współpraca z włoskim producentem oświetlenia Fabbian zaowocowała źródłami światła, które umiejętnie wyróżniają się z tłumu i przekonują wzornictwem i funkcjonalnością.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa stołowa E14 chrom
641,90

Fabbian Cubetto lampa stołowa E14 chrom

Cubetto - elastyczny lekki akcent w szkle i błyszczącym metalu Ta zmienna lampa stołowa i podłogowa do użytku wewnętrznego pochodzi z serii Cubetto opracowanej przez Studio Pamio Design. Ze względu na kanciasty design z sześciennym, przezroczystym odcieniem szkła i prostokątną podstawą z błyszczącego, chromowanego metalu, Cubetto szczególnie dobrze współgra z nowoczesnymi koncepcjami wyposażenia wnętrz. Jako iluminant zalecana jest lampa LED z lusterkiem głównym. Można ją umieścić we wgłębieniu otwartym u góry, w miejscu, w którym szkło jest piaskowane. Dzięki temu optyka i efekt świetlny lampy Fabbian są całkowicie niezależne i dekoracyjne.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa stołowa GU10 chrom
646,90

Fabbian Cubetto lampa stołowa GU10 chrom

Lampa stołowa i podłogowa Cubetto w nowoczesnym stylu Oprawa z serii Cubetto zaprojektowana przez Studio Pamio Design zdobi nowoczesne wnętrze jako świetlny akcent. Odcień szkła ma kształt kątowego sześcianu; odbłyśnik GU10 umieszczony jest we wnęce, w obszarze której szkło jest piaskowane do matowego wykończenia. Pod nim kwadratowa podstawa z błyszczącego chromowanego metalu łączy się płynnie. Cubetto jest przykładem podejścia włoskiego producenta Fabbian do oferowania lamp zaprojektowanych we współpracy z architektami i projektantami, produkowanych przy użyciu nowoczesnych technik produkcyjnych i bezbłędnie wykończonych.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Beluga White lampa sufitowa 1-punktowa
668,90

Fabbian Beluga White lampa sufitowa 1-punktowa

Lampa ścienna i sufitowa jednopłomieniowa Beluga White z regulowanym kloszem Małe wymiary, duży efekt świetlny i promieniowanie - czyli lampa ścienna i sufitowa Beluga White włoskiego producenta Fabbian. Dzięki białemu, półprzezroczystemu szklanemu kloszowi zapewnia podstawowe oświetlenie dookoła. Dodatkowo jest otwór świetlny, przez który żarówka G9 zapewnia bezpośrednie oświetlenie. Dzięki obrotowemu i uchylnemu montażowi otwór ten można skierować w pożądanym kierunku. Odcień i chromowany uchwyt mają elegancki połysk. Beluga White to rozwój projektanta przemysłowego Marca Sadlera. Oprócz dziedziny oświetlenia i innych dziedzin wystroju wnętrz wyrobił sobie markę szczególnie w dziedzinie sprzętu sportowego. Na przykład, buty narciarskie do zjazdów i ochraniacze pleców motocykli zostały znacznie ulepszone przez Sadlera.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Czarna lampa sufitowa LED Quarter
681,90

Czarna lampa sufitowa LED Quarter

Doskonałej jakości lampa sufitowa LED Quarter, czarna Ta lampa sufitowa LED Quarter zawsze zapewnia bardzo ciepłobiałe, przytulne oświetlenie, niezależnie od tego, czy jest zamontowana na suficie czy na ścianie. Dzięki aluminiowej ramie, lakierowanej na czarno, lampa ta nadaje się idealnie do pomieszczeń lub korytarzy w nowocześnie urządzonych mieszkaniach. Ciepłobiałe światło diod LED jest emitowane do pomieszczenia przez poliwęglanowy dyfuzor. Dzięki temu nie oślepia, co jest bardzo ważne, gdy zamontujemy tę lampę na ścianie. Diody LED możemy ściemniać, korzystając zarówno ze ściemniacza nacinającego fazę, jak i ze ściemniacza odcinającego fazę (ściemniacze nie są zawarte w zestawie). Lampy tego włoskiego producenta, firmy Fabbian Illuminazione z siedzibą w Treviso koło Wenecji, cieszą się uznaniem na całym świecie. Doskonałej jakości lampy firmy Fabbian sprzedawane są m. in. w Nowej Zelandii, Australii, Izraelu, Indiach, Danii i Turcji.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Quarter  lampa sufitowa LED z brązowym brzegiem
681,90

Quarter lampa sufitowa LED z brązowym brzegiem

Lampa sufitowa LED Quarter, w pięknym odcieniu brązu Mała kwadratowa lampa sufitowa LED Quarter, jako że ma ramę z aluminium, pomalowaną na ciepły brązowy kolor i wykończenie w postaci satynowania, z pewnością będzie pasować do każdego wnętrza. Lampę możemy zamontować na suficie, jako źródło oświetlenia ogólnego, lub tez na ścianie, jako element zapewniający oświetlenie dodatkowe. Będzie ona emitować ciepłobiałe światło o barwie światła 2 700 K, a tym samym przypominać barwę światła starej poczciwej żarówki żarnikowej. Dzięki nowoczesnej technologii LED zużycie energii jest jednak wielokrotnie niższe niż w przypadku żarówek żarnikowych. W razie potrzeby światło tej lampy sufitowej LED można ściemniać ściemniaczem nacinającym fazę lub ściemniaczem odcinającym fazę. Ściemniacz nie jest objęty dostawą. Fabbian Illuminazione włoski producent tej lampy sufitowej LED charakteryzuje się wykonywaniem kreacji w postaci lamp o doskonałej jakości, dzięki którym korzystanie ze światła jest...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Sfera lampa stołowa, stojąca, Ø 14 cm
735,90

Fabbian Lumi Sfera lampa stołowa, stojąca, Ø 14 cm

Lampa stołowa Lumi Sfera z kloszem z białego szkła Lumi Sfera to uniwersalny lekki akcent do nowocześnie urządzonych wnętrz. Lampa stołowa ma prosty i elegancki design; jej biały, kulisty odcień dmuchanego szkła wsparty jest na dopasowanej metalowej ramie z prętem i okrągłą podstawą. Kula wykonana z satynowanego szkła mieści w sobie źródło światła, które podczas pracy zamienia Lumi Sfera w sferę światła. Oprawa, zaprojektowana przez Alberto Saggię i Valerio Sommellę i zrealizowana przez włoskiego producenta premium Fabbian, jest wysokiej jakości akcesorium, które wzbogaca zarówno prywatne jak i publiczne pomieszczenia mieszkalne.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Sfera szklana lampa wisząca, Ø 14 cm
735,90

Fabbian Lumi Sfera szklana lampa wisząca, Ø 14 cm

Lampa wisząca z białego szkła Lumi Sfera w kształcie kuli Lampa wisząca Lumi Sfera włoskiego producenta Fabbian pojawia się z równomiernie lśniącym kulistym kloszem satynowanego szkła jak świetlisty niebiański korpus. Jednocześnie oprawa wisząca, zawieszona na pomalowanym na biało metalowym baldachimie, nadaje się również jako funkcjonalne, uniwersalne źródło światła, jeśli zostanie wybrana odpowiednio mocna oprawa. Lumi Sfera został zaprojektowany przez Alberto Saggię i Valerio Sommellę. Projektanci przywiązywali dużą wagę do prostego i nowocześnie wyglądającego projektu, który harmonizuje z wnętrzami publicznymi i prywatnymi. Zwłaszcza w grupach Lumi Sfera przychodzi do swoich. - Zawieszenie regulowane w zakresie od 15 cm do 200 cm podczas montażu
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa ścienna GU10 miedziana
824,90

Fabbian Cubetto lampa ścienna GU10 miedziana

Wspaniały reflektor ścienny CUBETTO z żarówką GU10 Reflektor ścienny Cubetto jest wykonany z błyszczącego chromowanego metalu, szkła i 24% szkła ołowiowego kryształowego. Szklany dyfuzor jest od wewnątrz piaskowany, a reflektor można dowolnie ustawiać , tak że jest możliwe indywidualne oświetlenie. Reflektor ścienny Cubetto można także stosować jako reflektor sufitowy. Należy przestrzegać minimalnego odstępu 0,3 m. Jako żarówkę można także zastosować 4 W GU10 LED.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Designerska lampa wisząca BELUGA COLOUR miedź
846,90

Designerska lampa wisząca BELUGA COLOUR miedź

Szlachetna designerska lampa wisząca BELUGA COLOUR z jednym obrotowym kulistym reflektorem z ciężkiego przezroczystego szkła ołowiowego kryształowego Ta designerska lampa wisząca jest wyposażona w jeden obrotowy i odchylany kulisty reflektor, który można ustawiać pod różnym kątem. To niezwykłe połączenie ciężkiego, przezroczystego lub kolorowego szkła ołowiowego kryształowego i błyszczącego chromu ma bardzo szlachetny wygląd. Za pomocą kierunkowego światła tworzy ona przyjemne jasne oświetlenie w pomieszczeniu. Optymalne działanie tej lampy wiszącej, czy to w wariancie przezroczystym lub w kolorze osiąga się stosując kilka lamp w pomieszczeniu. Montowana w małych grupach lub w rzędach lampa wisząca BELUGA COLOUR jest efektownym elementem przyciągającym spojrzenia. Ma różnorodne zastosowanie, zarówno w pomieszczeniach prywatnych jak i lokalach użytkowych.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Futurystyczna lampa ścienna Enck biały
846,90

Futurystyczna lampa ścienna Enck biały

Lampa ścienna Enck to designerska atrakcja Lampa ścienna Enck została wykonana z aluminiowego odlewu ciśnieniowego i przypomina kształtem dwie złączone połówki małży, pomiędzy którymi prześwituje delikatne światło. W razie potrzeby (np. podczas malowania ścian) można tę lampę łatwo zdemontować wysuwając ją z uchwytu ściennego. Można ją montować także na suficie. Zestaw nie obejmuje żarówek.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Szlachetna designerska lampa ścienna BELUGA STEEL
936,90

Szlachetna designerska lampa ścienna BELUGA STEEL

Szlachetna designerska lampa ścienna BELUGA STEEL z obrotowym kulistym reflektorem z błyszczącego chromu Ta designerska lampa ścienna o szlachetnym z jej niezwykłym mocowaniem do ściany na pewno wyróżnia się spośród pozostałych lamp ściennych. Jest wyposażona w obracany i odchylany, kulisty reflektor z błyszczącego chromu, który można ustawiać pod różnym kątem. Za pomocą kierunkowego światła tworzy ona przyjemne jasne oświetlenie. Ma różnorodne zastosowanie, zarówno w pomieszczeniach prywatnych jak i lokalach użytkowych.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Doskonała lampa sufitowa VICKY 1-punktowa
936,90

Doskonała lampa sufitowa VICKY 1-punktowa

Okazała lampa sufitowa VICKY ze zdobieniami Lampa sufitowa Vicky jest dostępna w wersji z błyszczącego chromu z 24% szkłem ołowiowym kryształowym. Szczególnie należy podkreślić eleganckie zdobienia na kloszu, które tworzą indywidualne przyjemne światło. Lampa sufitowa Vicky także jako wyłączona przyciąga do siebie wszystkie spojrzenia, ponieważ jest stylowym połączeniem elegancji i światła.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Nienaganna lampa ścienna VICKY 1-punktowa
936,90

Nienaganna lampa ścienna VICKY 1-punktowa

Okazała lampa ścienna VICKY ze zdobieniami Lampa ścienna Vicky jest dostępna w wersji z błyszczącego chromu z 24% szkłem ołowiowym kryształowym. Szczególnie należy podkreślić eleganckie zdobienia na kloszu, które emitują indywidualne przyjemne światło. Lampa ścienna Vicky także jako wyłączona przyciąga do siebie wszystkie spojrzenie, ponieważ jest stylowym połączeniem elegancji i światła.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Tripla lampa wisząca LED kryształ antracyt
958,90

Fabbian Tripla lampa wisząca LED kryształ antracyt

Lampa wisząca LED Tripla wykonana z ciętego szkła kryształowego Tripla jest małą oprawą wiszącą z dużym efektem. Składa się z korpusu o trójkątnym podstawowym kształcie, który jest piramidalnie wydłużony na głębokość. W połączeniu z materiałem - przezroczystym, ciętym szkłem kryształowym - Triplas tworzy szczególną aurę. Światło diod LED, które są umieszczone w wąskiej metalowej taśmie, odbija się wewnątrz kryształowego szkła i tworzy dekoracyjne wzory na wnętrzu. Koncepcja została opracowana przez młodych włoskich projektantów Devis Busato i Giulia Ciccarese dla producenta Fabbian. Tripla zachwyca swoim wyglądem, efektem świetlnym i wysokiej jakości wykończeniem; oprawa wisząca LED wzbogaca prywatne i publiczne pomieszczenia mieszkalne o lśniący akcent. - Zawieszenie można wybrać w zakresie od 15 cm do 200 cm podczas montażu
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Beluga Steel chromowa lampa wisząca, Ø 9cm
962,90

Fabbian Beluga Steel chromowa lampa wisząca, Ø 9cm

Okrągły punkt podwieszenia GU10 Beluga Stal od ręki projektanta Za lampę wiszącą Beluga Steel włoskiego producenta Fabbian odpowiedzialny jest renomowany projektant przemysłowy Marc Sadler. Oprócz świateł w jego portfolio znajdują się również inne elementy wyposażenia wnętrz, a w szczególności funkcjonalne artykuły sportowe, takie jak pierwszy but narciarski zjazdowy z zabezpieczeniem stawu skokowego na wypadek upadku. Aspekt funkcjonalny ma również duże znaczenie dla Belugi. Dzięki obrotowemu i wahadłowemu mocowaniu klosza kulistego, jego okrągły otwór może być skierowany w pożądanym kierunku, tak aby można było uzyskać oświetlenie bezpośrednie, pośrednie lub akcentujące w zależności od potrzeb. Dzięki błyszczącemu chromowi w połączeniu z otwartym montażem, oprawa wisząca ma elegancki i industrialny charakter. - Zawieszenie można wybrać w zakresie od 5 cm do 98 cm podczas montażu
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Mochi lampa stołowa, leżąca, Ø 30 cm
1 011,90

Fabbian Lumi Mochi lampa stołowa, leżąca, Ø 30 cm

Biała szklana lampa stołowa Lumi Mochi Wraz z Lumi Mochi, projektanci Alberto Saggia i Valerio Sommella stworzyli lampę stołową, która przekonuje czystą prostotą, elegancją i harmonią. Czy to w prywatnym salonie w kąciku do czytania, czy w publicznym salonie - Lumi Mochi wzbogaca wnętrze jako przyjazny akcent świetlny. Dominującą cechą oprawy włoskiego producenta premium Fabbian jest dmuchany klosz z białego satynowanego szkła, który w trakcie użytkowania wygląda jak równomiernie oświetlona kula. Jest on umieszczony na płaskiej, okrągłej, metalowej podstawie.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Sfera szklana lampa ścienna, Ø 35 cm
1 065,90

Fabbian Lumi Sfera szklana lampa ścienna, Ø 35 cm

Kinkiet projektanta Lumi Sfera - szklana satynowa kula na metalowym uchwycie ściennym Oprawa ścienna i sufitowa Lumi Sfera wyprodukowana przez Fabbian we Włoszech nadaje się jako akcent świetlny lub jako źródło światła wszechstronnego, w zależności od natężenia światła używanej lampy E27. Odcień to kula z białego szkła, która świeci równomiernie i bez odblasków. Wsparta jest na uchwycie wykonanym z malowanego na biało metalu. Koncepcja dla Lumi Sfera pochodzi od projektantów Alberto Saggia i Valerio Sommelli. Stworzyli oni nowoczesne źródło światła, które może być używane w pomieszczeniach prywatnych i publicznych, takich jak salon czy korytarz hotelowy.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Iskrzący kinkiet LED Tripla, antracyt
1 069,90

Iskrzący kinkiet LED Tripla, antracyt

Designerska lampa ścienna Tripla, zapewniająca iskrzące się światło, które podkreśla nastrój Ta designerska lampa ścienna Tripla po zawieszeniu na ścianie wygląda jak mały iskrzący się kryształ. Ta lampa ścienna wyposażona w diody LED przyciąga wzrok i jest ozdobą całego pomieszczenia, czy to w korytarzu, salonie, czy w prestiżowych budynkach użyteczności publicznej, takich jak hotele, sale recepcyjne itp. Lampa składa się z metalowej podstawy oraz, w większej części, ze szkła kryształowego, oszlifowanego tak, by otrzymać wielościany. Dzięki takiej obróbce szkła możliwe jest załamywanie światła, które powoduje, że całe pomieszczenie iskrzy się blaskiem. Ten kinkiet LED Tripla, zaprojektowany przez designerów Devis Busato i Giulia Ciccarese, jest źródłem światła akcentującego, które doskonale nadaje się do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Brązowy kinkiet LED Quarter, 3-punktowy
1 083,90

Brązowy kinkiet LED Quarter, 3-punktowy

Ściemniany kinkiet LED z serii Quarter firmy Fabbian Podstawę konstrukcji tego kinkietu LED Quarter stanowi dość płaski korpus z aluminium, mający kształt prostopadłościanu . W górnej części prostopadłościanu znajdują się trzy kwadratowe wycięcia, wykonane w elementach aluminiowych, opatrzone dyfuzorami z poliwęglanu. Przez te kwadraty z tworzywa sztucznego światło wydostaje się ku górze. Żarówki LED można ściemniać (Triac), lecz ściemniacz nie wchodzi w skład zestawu. Wyroby włoskiego producenta, firmy Fabbian Illuminazione, projektowane są przez renomowanych designerów, głównie włoskich, ale również przez międzynarodowych projektantów przemysłowych i produktowych. Lampy cieszą się dużą popularnością na całym świecie.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Tripla  lampa sufitowa LED, aluminium
1 123,90

Fabbian Tripla lampa sufitowa LED, aluminium

Tripla designerska lampa sufitowa LED ze szkła kryształowego Lampa LED Tripla ze szkła kryształowego zapewnia efekt mieniącego się światła. Załamania światła, powstające na wielościennych kryształach, dają efekty wizualne, pełne harmonii. Tym samym ta lampa sufitowa LED Tripla staje się prawdziwie elementem przyciągającym wzrok. Również wtedy, gdy jest wyłączona, stanowi ekskluzywny przedmiot przyciągający uwagę, który idealnie wygląda w pomieszczeniach urządzonych w sposób wyrafinowany. Ta lampa może być ściemniana tylko za pomocą ściemniacza 1-10 V (nie wchodzącego w skład zestawu). Cała seria Tripla została stworzona wspólnie przez designerkę Giulię Ciccarese i architekta Devisa Busato.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Sufitowa oprawa wpuszczana LED Tripla, antracyt
1 132,90

Sufitowa oprawa wpuszczana LED Tripla, antracyt

Czarujące akcenty świetlne dzięki tej sufitowej oprawie wpuszczanej Tripla Szkło kryształowe, które w tej sufitowej oprawie wpuszczanej LED Tripla służy jako klosz, ma kształt wielościanu, dzięki czemu wygląda jak szlifowany kryształ. Ten szklany element tak jak kryształ powoduje załamanie światła, co pozwala uzyskać w pomieszczeniu przepiękne efekty, widoczne szczególnie na suficie. Lampę Tripla częściowo wpuszcza się w sufit, jednak jej szklany element wystaje w kierunku pomieszczenia. Tym samym nie sposób określić tej lampy jednoznacznie ani jako klasyczną oprawę wpuszczaną, ani też jako konwencjonalną lampę sufitową.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Baka szklana lampa wisząca, Ø 33 cm
1 158,90

Fabbian Lumi Baka szklana lampa wisząca, Ø 33 cm

Lumi Baka - wszechstronna i elegancka szklana oprawa wisząca W salonie i jadalni lub w restauracji, indywidualnie lub w grupach - ta wisząca lampa włoskiego producenta Fabbian może być używana na wiele sposobów jako przyjemne źródło światła. Projektanci Alberto Saggia i Valerio Sommella zaprojektowali Lumi Baka jako poszerzony w dół cylinder z harmonijnie zaokrąglonymi końcami. Oprawa wykonana jest z białego szkła, co gwarantuje równomierną emisję światła na wszystkie strony. - Zawieszenie regulowane w zakresie od 15 do 200 cm podczas montażu
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Baka szklana lampa sufitowa, Ø 33 cm
1 194,90

Fabbian Lumi Baka szklana lampa sufitowa, Ø 33 cm

Nowoczesna szklana lampa sufitowa Lumi Baka od ręki projektanta W pełni zgodna z nowoczesnym trendem, lampa sufitowa Lumi Baka ma uporządkowane wzornictwo i kolorystykę. Służy to projektantom Alberto Saggia i Valerio Sommella jako urządzenie stylistyczne, dzięki któremu Lumi Baka staje się źródłem światła o prostej elegancji. Odcień wykonany z białego dmuchanego szkła zaprasza bulgocząco do pomieszczenia i jest spłaszczony na dole. Dzięki okrągłemu kształtowi i równomiernemu emitowaniu światła powstaje wyjątkowo harmonijna oprawa sufitowa, która zachwyca również wysoką jakością znaną z opraw Fabbian.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Baka lampa stołowa, Ø 33 cm
1 225,90

Fabbian Lumi Baka lampa stołowa, Ø 33 cm

Lampa stołowa Lumi Baka z wysokim kloszem białego szkła Lampa stołowa Lumi Baka włoskiego producenta Fabbian to idealny wybór jako źródło światła dla przyjemnego, wszechstronnego oświetlenia o eleganckim wyglądzie. Projektanci Alberto Saggia i Valerio Sommella nadali Lumi Baka odcień białego dmuchanego szkła, który zwiększa obwód w kierunku szczytu i jest spłaszczony na górze. Jednocześnie cały odcień ma harmonijne krzywe. Płaska, okrągła podstawa wykonana jest z białego, lakierowanego metalu.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Lampa stołowa Aérostat, mosiężna stopa, 23 cm
1 274,90

Lampa stołowa Aérostat, mosiężna stopa, 23 cm

Lampa stołowa Aérostat z kloszem z dmuchanego szkła Ta designerska lampa stołowa Aérostat, będąca dziełem włoskiego producenta lamp, firmy Fabbian, ma w sobie niezwykłą lekkość i prostotę. Wrażenie lekkości w głównej mierze spowodowane jest z pewnością przez biały klosz z połyskiem, wykonany z dmuchanego szkła. Przeciwieństwo okrągłego klosza stanowi prostoliniowa metalowa podstawa, składająca się z delikatnych pręcików, mających powłokę w kolorze mosiądzu, a przy tym niezwykle lśniących. Ta lampa stołowa Aérostat została zaprojektowana przez Guillaume Delvigne i pochodzi z włoskiej manufaktury lamp kutych, firmy Fabbian, od roku 1961 produkującej w Treviso lampy o doskonałej jakości, zachwycające swym wspaniałym wykonaniem i niepowtarzalnym designem.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi Poga szklana lampa ścienna, Ø 42 cm
1 274,90

Fabbian Lumi Poga szklana lampa ścienna, Ø 42 cm

Lumi Poga - lampa ścienna biała z kloszem w kształcie soczewki Lumi Poga łączy w sobie efektywne, jednolite oświetlenie ze wszystkich stron oraz harmonijny projekt, który można łączyć na wiele różnych sposobów. Oprawa ścienna, zaprojektowana przez Alberto Saggię i Valerio Sommellę, składa się z białego dmuchanego klosza przypominającego półkulę z tyłu i sprawiającego wrażenie soczewkowatego na powierzchni zwróconej w stronę pomieszczenia. Dyskretny uchwyt ścienny wykonany jest z malowanego na biało metalu. Lampa ścienna, wykonana dla Fabbian we Włoszech, może być również montowana na suficie.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Beluga White szklana lampa wisząca, Ø 14cm
1 283,90

Fabbian Beluga White szklana lampa wisząca, Ø 14cm

Obrotowa i obrotowa szklana lampa wisząca Beluga White - błyszczące źródło światła od ręki projektanta Rezultatem siły twórczej projektanta przemysłowego Marca Sadlera są projekty wyznaczające trendy w różnych dziedzinach - od artykułów sportowych po projektowanie wnętrz. Lampa wisząca Beluga White, która została stworzona dla włoskiego producenta Fabbian, łączy w sobie ponadczasową elegancję i praktyczną funkcjonalność. Smukły uchwyt z błyszczącego metalu zapewnia obrotową i uchylną podporę dla cienia, dzięki czemu emisja światła może być dowolnie regulowana w zależności od potrzeb. Kulisty klosz z okrągłym otworem jest wykonany z białego dmuchanego szkła i dodatkowo podnosi połysk uchwytu. Jako źródło światła może być używana lampa G9. - Zawieszenie można wybrać w zakresie od 5 cm do 98 cm podczas montażu
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Quarter  lampa sufitowa LED, biała, 3 LED
1 292,90

Quarter lampa sufitowa LED, biała, 3 LED

Kanciasta lampa sufitowa LED Quarter z trzema otworami - świetlikami Dzięki prostej konstrukcji i białemu lakierowaniu płyty aluminiowej ta lampa sufitowa Quarter dopasuje się do prawie każdego pokoju i stylu aranżacji wnętrza, pełniąc rolę oświetlenia głównego. Przez każdy z trzech kwadratowych otworków, opatrzonych dyfuzorem z poliwęglanu, przenika światło diod LED. Nowoczesna technologia LED zapewnia niezwykle energooszczędne oświetlenie o temperaturze barwowej 2 700 kelwinów, co odpowiada ciepłemu światłu emitowanemu przez konwencjonalne żarówki, a przy tym wielokrotnie zmniejsza zużycie energii. Możemy także ściemnić światło diod LED. W tym celu można użyć ściemniacza nacinającego fazę lub ściemniacza odcinającego fazę. Ściemniacz nie wchodzi w skład zestawu. Ta lampa sufitowa LED Quarter to doskonałej jakości lampa firmy Fabbian Illuminazione, produkującej właśnie lampy i mającej swą siedzibę w pobliżu Wenecji. Produkty firmy Fabbian są sprzedawane prawie na całym świecie i...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Lakierowana lampa sufitowa LED Quarter, 3-punktowa
1 292,90

Lakierowana lampa sufitowa LED Quarter, 3-punktowa

Nowoczesna lampa sufitowa LED Quarter w kolorze czarnym, z trzema świetlikami Czarne lakierowanie kwadratowej płyty sprawia, że ta lampa sufitowa Quarter staje się idealnym źródłem światła, zapewniającym oświetlenie ogólne nowocześnie urządzonych pomieszczeń mieszkalnych i korytarzy. Z tyłu każdego otworu - świetlika, zaopatrzonego w dyfuzor z poliwęglanu, znajduje się dioda LED o mocy 4,5 W. Wszystkie trzy diody LED łącznie emitują strumień świetlny o natężeniu 1 200 lumenów. Można je ściemniać ściemniaczem nacinającym fazę lub ściemniaczem odcinającym fazę. Pozwala to zapewnić delikatne oświetlenie w tle, na przykład w salonie podczas oglądania telewizji. Ściemniacz nie wchodzi w skład zestawu. Ta lampa sufitowa LED Quarter powstała w fabryce renomowanego producenta, firmie Fabbian Illuminazione. Wyróżnia się najlepszą jakością i prostym designem. Wyroby tego włoskiego producenta cieszą się dużym powodzeniem na całym świecie.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Brązowa lampa sufitowa LED Quarter, 3 LED
1 292,90

Brązowa lampa sufitowa LED Quarter, 3 LED

Nowoczesna lampa sufitowa LED Quarter w kolorze brązowym, z trzema świetlikami Brązowe lakierowanie kwadratowej płyty sprawia, że ta lampa sufitowa Quarter staje się idealnym źródłem światła, zapewniającym oświetlenie ogólne nowocześnie urządzonych pomieszczeń mieszkalnych i korytarzy. Z tyłu każdego otworu - świetlika, zaopatrzonego w dyfuzor z poliwęglanu, znajduje się dioda LED o mocy 4,5 W. Wszystkie trzy diody LED łącznie emitują strumień świetlny o natężeniu 1 200 lumenów. Można je ściemniać ściemniaczem nacinającym fazę lub ściemniaczem odcinającym fazę. Pozwala to zapewnić delikatne oświetlenie w tle, na przykład w salonie podczas oglądania telewizji. Ściemniacz nie wchodzi w skład zestawu. Ta lampa sufitowa LED Quarter powstała w fabryce renomowanego producenta, firmie Fabbian Illuminazione. Wyróżnia się najlepszą jakością i prostym designem. Wyroby tego włoskiego producenta cieszą się dużym powodzeniem na całym...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Claque lampa wisząca LED 20 cm biała
1 323,90

Fabbian Claque lampa wisząca LED 20 cm biała

Zawieszka LED Claque od dłoni projektanta Dzięki kolorowemu aluminiowemu cylindrowi i czarnej obudowie dyfuzora, Claque oferuje prosty, nowoczesny design, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi salonami i jadalniami, ale także z przestrzeniami publicznymi, takimi jak salony. Kreatywny umysł Claque''a, Marca Sadlera, twórcy wielu udanych projektów funkcjonalnych, takich jak ochraniacze pleców dla motocyklistów czy pierwszy ochraniacz na kostkę buta narciarskiego do zjazdu. Tak więc Claque również koncentruje się na konkretnej funkcji. Celem jest podkreślenie podświetlanego elementu za pomocą oświetlenia bezpośredniego.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa ścienna Up/Down, GU10
1 349,90

Fabbian Cubetto lampa ścienna Up/Down, GU10

Nowoczesne oświetlenie ścienne Cubetto dla ożywczego akcentu w górę i w dół Cubetto to idealny wybór, aby wzbogacić nowocześnie urządzone wnętrza o lekki akcent. Zaprojektowana przez Studio Pamio Design dla renomowanego producenta Fabbian, lampa ścienna posiada dwa szklane klosze w kształcie sześcianu wsparte na błyszczącym chromowanym uchwycie ściennym i centralnie podzielone. Klosze są wyposażone w otwory, w których znajduje się reflektor GU10, którego światło jest emitowane w górę lub w dół. Wewnątrz otworów szkło jest oszronione w procesie piaskowania.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa ścienna Up/Down, G9
1 349,90

Fabbian Cubetto lampa ścienna Up/Down, G9

Kinkiet Cubetto w górę i w dół o nowoczesnym wyglądzie Cubetto pochodzi z Studio Pamio Design, które realizuje nowoczesną koncepcję tej serii świateł. Wzór jest przejrzysty i kanciasty, a odcień szkła i metaliczny uchwyt w kolorze błyszczącego chromu są również wzorowane na najnowocześniejszych wzorach. Ożywczym elementem nowoczesnych wnętrz jest oprawa ścienna Cubetto włoskiego producenta Fabbian o kubicznym kształcie, stanowiąca akcent w górę i w dół. Ponadto, oświetlenie otoczenia uzyskuje się dzięki temu, że światło lamp G9 świeci z boku przez matowe, piaskowane szkło w obszarze otworów świetlnych.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Kryształowa lampa stołowa Tripla z LED, antracyt
1 363,90

Kryształowa lampa stołowa Tripla z LED, antracyt

Lampa stołowa LED Tripla, zapewniająca stylowe oświetlenie akcentujące Mama, ale zmyślna tak można określić tę lampę stołową Tripla, składająca się z metalowego uchwytu i szkła kryształowego, oszlifowanego w kształt wielościanu. Szklana konstrukcja stanowi tutaj klosz lampy. W tym szkle kryształowym znajdują się ciepłobiałe diody LED, sprawiające, że klosz zaczyna świecić, a tym samym również się iskrzyć. Promienie światła bowiem ulegają wielokrotnym załamaniom, powodując powstanie gry świateł w całym pomieszczeniu. Ta lampa stołowa LED Tripla, zaprojektowana przez designerów Devis Busato i Giulia Ciccarese, jest źródłem światła akcentującego, które doskonale nadaje się do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Chromowany reflektor wpuszczany LED Tools
1 469,90

Chromowany reflektor wpuszczany LED Tools

Regulowana designerska oprawa wpuszczana Tools z diodami LED o barwie ciepłej bieli Półkulista obudowa widocznej części tej oprawy wpuszczanej LED Tools wykonana jest z metalu chromowanego na wysoki połysk. Z kolei puszka montażowa, należąca zestawu składa się z tworzywa sztucznego, odpornego na działanie wysokich temperatur oraz na zużycie. Metalowy korpus można obracać we wszystkich kierunkach, co pozwala oświetlić tą oprawą wpuszczaną LED Tools konkretne obiekty lub określone części pomieszczenia. Kąt oświetlenia diod LED wynosi 34 . Potrzebny sterownik nie jest zawarty w zestawie. Trzeba go zamówić w dziale Akcesoria dodatkowe .
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Reflektor wpuszczany LED Tools, powłoka miedziana
1 469,90

Reflektor wpuszczany LED Tools, powłoka miedziana

Oprawa wpuszczana LED Tools z powłoką miedzianą i ruchomą główką Widoczna z zewnątrz półkulista obudowa tej oprawy wpuszczanej LED Tools wykonana jest z metalu pokrytego warstwą miedzi. Z kolei puszka montażowa, należąca zestawu, składa się z tworzywa sztucznego, odpornego na działanie wysokich temperatur oraz na zużycie. Półkulisty, estetycznie wyglądający metalowy korpus można obracać we wszystkich kierunkach, co pozwala oświetlić tą oprawą wpuszczaną LED Tools konkretne obiekty czy też określone części pomieszczenia. Kąt świecenia diod LED wynosi 34 . Potrzebny sterownik LED nie jest zawarty w zestawie. Trzeba go zamówić odrębnie w dziale Akcesoria dodatkowe .
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Beluga Colour - spot sufitowy, 2-punktowy
1 515,90

Fabbian Beluga Colour - spot sufitowy, 2-punktowy

Szlachetna designerska lampa sufitowa Beluga Colour z dwoma obrotowymi kulistymi reflektorami wykonanymi z ciężkiego, przezroczystego szkła kryształowego Ta designerska lampa oparta na koncepcji Marca Sadlera nadaje się do montażu zarówno na suficie, jak i na ścianie. Niezwykłe połączenie ciężkiego, przezroczystego kryształu i błyszczącego chromu wygląda bardzo szlachetnie. Dzięki dwóm obracanym i wychylanym reflektorom w kształcie kuli, lampa sufitowa i ścienna zapewnia dobre oświetlenie pomieszczenia dzięki specjalnie ukierunkowanemu światłu. Może być wykorzystywany na wiele sposobów, zarówno w obszarach prywatnych, jak i komercyjnych. Jasna przyjemność na najwyższym poziomie FABBIAN Od 1961 roku marka Fabbian Illuminazione produkuje we włoskim mieście Treviso koło Wenecji wysokiej jakości designerskie lampy. Od tego czasu przedsiębiorstwo zyskało międzynarodowe uznanie i obecnie wytwarza swoje produkty w różnych krajach między innymi w Australii, Danii, Indiach, Nowej Zelandii,...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Elegancka lampa wisząca MOCHI 38 cm
1 515,90

Elegancka lampa wisząca MOCHI 38 cm

Cudowna lampa wisząca MOCHI to piękne chwile w życiu Lampa wisząca Mochi jest wykonana z dmuchanego szkła i metalu pomalowanego na biało lub ze wzmocnionego poliestru z włóknem szklanym. Białe klosze unoszą się w powietrzu niczym rozżarzone kule i od razu wpadają w oko. Ale także jako wyłączone nie dają się przeoczyć, ponieważ promienista biel w połączeniu z okrągłym kształtem zawsze zwracają na siebie uwagę.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Eyes  lampa sufitowa, przezroczysty dyfuzor
1 591,90

Eyes lampa sufitowa, przezroczysty dyfuzor

Estetyczna lampa sufitowa Eyes ze szkła Ta lampa sufitowa Eyes ze szkła, pochodząca od włoskiego producenta, z firmy Fabbian Illuminazione, prezentuje się jako przedmiot szczególnie atrakcyjny. Eyes zachwyca dyskretnym, a jednocześnie efektownym korpusem, wykonanym z transparentnego szkła. Okrągły klosz ma wybrzuszenia, a swoim kształtem przypomina pudło głośnika. Ta oryginalna lampa sufitowa ozdobi przede wszystkim pomieszczenia urządzone w indywidualnym, nowoczesnym stylu. Producent lamp, firma Fabbian Illuminazione, już od ponad 50 lat wytwarza wysokiej jakości lampy, wykonane z najlepszych materiałów. Aby zagwarantować unikatowe wzornictwo, firma bazuje na współpracy ze znanymi biurami projektowymi i architektonicznymi. Ponadto do filozofii firmy należą inwestycje w najnowsze procesy produkcyjne i badania rynku. W międzyczasie ekskluzywne dzieła sztuki wysyłane są do różnych krajów, takich jak Nowa Zelandia, Indie i Dania.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Biała szklana lampa sufitowa Eyes
1 591,90

Biała szklana lampa sufitowa Eyes

Niezwykła szklana lampa sufitowa Eyes firmy Fabian Illuminazione Lampa sufitowa Eyes jest zarówno prosta, jak i niekonwencjonalna. Na pierwszy rzut oka oprawa wydaje się niepozorna, ale po bliższym przyjrzeniu się lampie można dostrzec jej niezwykły kształt oprawy sufitowej, przypominający pudła głośników. Piękne wybrzuszenia powodują powstanie niezwykłych efektów świetlnych. Ta stylowa lampa sufitowa została zaprojektowana przez Matali Crasset. Eyes można wykorzystać w ramach różnych stylów aranżacji wnętrz. Zapewni też ona wszędzie prawdzie nastrojową atmosferę. Ta modna lampa jest jednak szczególnie dobrze wygląda w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Ta biała lampa sufitowa wykonana jest ze szkła, ma wysokość 33 cm i średnicę 35 cm. Średnica uchwytu sufitowego wynosi 17,5 cm. Wykonując tę elegancką lampę sufitową Eyes, producent, firma Fabbian Illuminazione, bez wątpienia stworzył prawdziwy majstersztyk. Manufaktura z siedzibą w Treviso (Włochy) produkuje ekskluzywne lampy od ...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Eyes  lampa stołowa, przezroczysty dyfuzor
1 622,90

Eyes lampa stołowa, przezroczysty dyfuzor

Przezroczysta designerska lampa stołowa Eyes Matali Crasset stworzył unikatową lampę stołową Eyes, która zachwyca łukowatymi wybrzuszeniami w przezroczystym szklanym kloszu, który w zasadzie ma kształt okrągły. W salonie lub na stole nocnym ta lampa stołowa Eyes zapewnia prawdziwie efektowne oświetlenie. Lampy renomowanego włoskiego producenta, firmy Fabbian Illuminazione, cieszą się międzynarodowym uznaniem i są sprzedawane w wielu krajach na całym świecie. Kreacje w postaci lamp, pochodzące z firmy Fabbian cieszą się dużym powodzeniem na przykład w Danii, Australii, Izraelu, Indiach i Turcji. Ciągłe inwestycje firmy Fabbian w rozwój nowych procesów produkcyjnych oraz badania rynku i zdobyta dzięki temu wiedza decydują o asortymencie produktów włoskiego producenta, współpracującego z renomowanymi projektantami i architektami na całym świecie. Wysokiej jakości lampy stworzone przez Fabbian zapewniają, że konsument skorzysta ze światła dzięki jak najlepiej wykonanej...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Biała szklana lampa stołowa Eyes
1 622,90

Biała szklana lampa stołowa Eyes

Eyes biała designerska lampa stołowa firmy Fabbian Fabbian - włoski producent oświetlenia z siedzibą w Treviso niedaleko Wenecji - jest autorem tej wyjątkowej lampy stołowej Eyes zaprojektowanej przez Matali Crasset. Konstrukcja lampy stołowej z trzema schodkowatymi wypukłościami, które przypominają basy w głośniku, sprawia, że jest to element oświetleniowy, zapewniający wspaniałe efekty. Od 1961 roku Fabbian produkuje unikatowe, cieszące się uznaniem na całym świecie kreacje w postaci lamp, które są sprzedawane w wielu krajach na całym globie, między innymi w Australii, Nowej Zelandii, Turcji i Danii. Bazując na wiedzy zdobytej w wyniku rozwoju nowych procesów produkcyjnych i badań rynkowych, tworzy się kreacje w postaci lamp, które zachwycają dużą funkcjonalnością, stymulują kreatywność i wciąż osiągają międzynarodową popularność.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Beluga White lampa sufitowa 2-punktowa
1 649,90

Fabbian Beluga White lampa sufitowa 2-punktowa

Białe szkło i błyszcząca chromowana powłoka - dwulampowa lampa sufitowa i ścienna Beluga White Wizualnie elegancki, technicznie funkcjonalny i elastyczny - tak prezentuje się dwulampowy spot Beluga White włoskiego producenta oświetlenia Fabbian. Oprawa jest efektem współpracy z renomowanym projektantem przemysłowym Markiem Sadlerem, który jest szczególnie znany ze swoich przełomowych koncepcji w dziedzinie sportu i projektowania wnętrz. Beluga White charakteryzuje się eleganckim, błyszczącym wykończeniem - od chromowanej metalowej osłony po smukłą oprawę i dwa okrągłe klosze z białego dmuchanego szkła. Bezpośrednie światło, które jest emitowane przez otwory świetlne kloszy, można skierować na żądane miejsce w pomieszczeniu dzięki obrotowym i odchylanym oprawom. Dodatkowo światło wpada dookoła przez półprzezroczyste szkło jako oświetlenie otoczenia.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lumi White szklana lampa wisząca, Ø 42 cm
1 729,90

Fabbian Lumi White szklana lampa wisząca, Ø 42 cm

Lampa wisząca Lumi White z kloszem soczewkowym Ta wysokiej jakości oprawa wisząca włoskiego producenta Fabbian wyróżnia się szerokim zakresem zastosowań i przyjemnym światłem. Białe szkło, tworzące płaski, przypominający soczewkę klosz, jest równomiernie oświetlane przez lampę, która ma być umieszczona w środku, dzięki czemu dookoła powstaje oświetlenie pozbawione olśnień. Lumi White współgra z wieloma koncepcjami wyposażenia wnętrz i nadaje im piękną postać zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i publicznych - zarówno jako oprawa indywidualna, jak i układana w grupach. - Zawieszenie regulowane od 15 cm do 200 cm podczas montażu
Przejdź do sklepu

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X