Fabbian oświetlenie

mistrzlamp.pl
Fabbian - Ice Cube Montatura Chrome Fabbian
552,00

Fabbian - Ice Cube Montatura Chrome Fabbian

Ice Cube Montatura Chrome - Fabbian, Chrom, Metal
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Lei Crystal 230V Lampa Sufitowa
595,00

Fabbian - Lei Crystal 230V Lampa Sufitowa

Design Pamio Design dla Fabbian Koncept Reflektor Lampy Sufitowej Lei ma klasyczny, a zarazem funkcjonalny kształt. Jego klosz wykonany jest z przezroczystego, matowego kryształu. Uniwersalny design sprawia, że lampa sprawdzi się zarówno w domu, miejscu pracy, jak i przestrzeni publicznej. Spot zapewnia wysokiej jakości światło, które oświetla pomieszczenie pośrednio i bezpośrednio. Okrągły kształt lampy jest ostatnim akcentem, który zapewnia jej piękno i prostotę.
Przejdź do sklepu 5712802103272
lampy.pl
Fabbian Doskonała lampa sufitowa MOCHI 20 cm
725,66

Fabbian Doskonała lampa sufitowa MOCHI 20 cm

Wspaniała lampa ścienna i sufitowa MOCHI dla pięknych chwil w życiuLampa sufitowa Mochi, którą można również zamontować jako lampę ścienną, jest wykonana z dmuchanego szkła. Białe korpusy lampy wyglądają jak świecące kule, dzięki czemu natychmiast przyciągają wzrok. Ale nawet gdy są wyłączone, nie można ich przeoczyć, ponieważ promienna biel w połączeniu z okrągłym kształtem zawsze przyciąga uwagę.Przyjemność światła na najwyższym poziomie - FabbianOd 1961 roku Fabbian Illuminazione produkuje wysokiej jakości designerskie lampy w Treviso niedaleko Wenecji we Włoszech. Od tego czasu firma zyskała międzynarodową reputację i obecnie sprzedaje swoje produkty w wielu krajach na całym świecie, w tym w Australii, Danii, Indiach, Nowej Zelandii, Izraelu i Turcji.Ogólnoświatowa współpraca z renomowanymi projektantami i architektamiFabbian inwestuje równie intensywnie w innowacyjne procesy produkcyjne, jak w badania rynku i dostosowuje swoją ofertę produktów zgodnie z uzyskanymi...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Lui Crystal 230V Lampa Sufitowa
705,00

Fabbian - Lui Crystal 230V Lampa Sufitowa

Design Pamio Design dla Fabbian Koncept Lampa Sufitowa Lui to półokrągły reflektor o kwadratowym kształcie. Projekt jest staranny i uwzględnia każdy szczegół. Światło rozprzestrzenia się przez przezroczysty kryształ, który jest matowy od wewnątrz. Żarówka jest ulepszona dzięki wysokiej jakości szkła, co tworzy komfortowy efekt, gdy światło świeci na sufit. Prosty i czysty design sprawia, że lampa pasuje do różnych środowisk. Lui idealnie pasuje do domów, miejsc pracy i przestrzeni publicznych.
Przejdź do sklepu 5712802103296
mistrzlamp.pl
Fabbian - Beluga Lampa Ścienna/Sufitowa Biała
785,00

Fabbian - Beluga Lampa Ścienna/Sufitowa Biała

Design Marc Sadler dla Fabbian Concept Lampa Ścienna/Lampa Sufitowa Beluga została zaprojektowana przez Marca Sadlera i jest wykonana w 24% z kryształu ołowiowego. Sprawia to, że ta elegancka, a zarazem prosta lampa wydaje się niezwykle błyszcząca. Co więcej, polerowany chrom nadaje lampie dodatkowego wyrafinowania.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Beluga Wbudowany Reflektor Punktowy Zielony
845,00

Fabbian - Beluga Wbudowany Reflektor Punktowy Zielony

Design Marc Sadler dla Fabbian Zielony reflektor wpuszczany Beluga to prosty i elegancki projekt, który jest częścią kolekcji oświetlenia Beluga od Fabbian. Ten wpuszczany reflektor to bardzo nowoczesny i funkcjonalny projekt, który dzięki prostemu i wszechstronnemu kształtowi można umieścić we wszystkich stylach aranżacji wnętrz. Belugę można obracać na wszystkie strony, co pozwala skierować światło w pożądanych kierunkach, aby idealnie dopasować je do własnych potrzeb i nastroju. Możesz umieścić ten reflektor nad szafą, w przedpokoju, w kuchni lub łazience - jedynym ograniczeniem dla tego skromnego reflektora jest Twoja wyobraźnia, ale nadal zapewnia on dobre, przyjemne i równomierne oświetlenie pomieszczenia. W tych miejscach można również użyć kilku wbudowanych reflektorów razem, aby uzyskać szersze oświetlenie i bardziej atrakcyjny wygląd. PAMIĘTAJ! , aby mieć świadomość, w jaki sposób należy zainstalować wpuszczany reflektor punktowy, na przykład: jak daleko? Jakie kwestie...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Reflektor ścienny CUBETTO GU10 przezroczysty
988,66

Fabbian Reflektor ścienny CUBETTO GU10 przezroczysty

Wspaniały reflektor ścienny CUBETTO z żarówką GU10 Reflektor ścienny Cubetto jest wykonany z błyszczącego chromowanego metalu, szkła i 24% szkła ołowiowego kryształowego. Szklany dyfuzor jest od wewnątrz piaskowany, a reflektor można dowolnie ustawiać , tak że jest możliwe indywidualne oświetlenie. Reflektor ścienny Cubetto można także stosować jako reflektor sufitowy. Należy przestrzegać minimalnego odstępu 0,3 m. Jako żarówkę można także zastosować 4 W GU10 LED.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa ścienna G9 chrom
988,66

Fabbian Cubetto lampa ścienna G9 chrom

Prostokątna lampa ścienna Cubetto - wychylany spot ze szkła do żarówki G9 Ze względu na kanciaste, przejrzyste wzornictwo i dobór materiałów - metalu i szkła, Cubetto jest na wskroś nowoczesną lampą ścienną. Uchwyt ścienny jest błyszczący, chromowany i posiada kwadratowy spot z przezroczystego szkła kryształowego. Ten ostatni posiada uchwyt G9, który znajduje się we wnęce. Wewnątrz szkło jest piaskowane i dlatego matowe. Klosz spota można wychylać. Cubetto została zaprojektowana przez Studio Pamio Design, a wykonana przez Fabbian. Nieskazitelnie wykonane lampy włoskiego producenta stanowią najnowocześniejsze kompozycje materiałowe idące z duchem czasu.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Beluga Lampa Wisząca Przezroczysty
995,00

Fabbian - Beluga Lampa Wisząca Przezroczysty

Design Marc Sadler dla Fabbian Koncept Lampa Wisząca Beluga została zaprojektowana przez Marca Sadlera i wyprodukowana przy użyciu 24% kryształu ołowiowego. Dzięki temu ta elegancka, a zarazem prosta lampa wydaje się niezwykle błyszcząca. Co więcej, polerowany chrom nadaje lampie dodatkowego wyrafinowania.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Ice Cube Classic Lampa Ścienna/Lampa Sufitowa Copper
1 095,00

Fabbian - Ice Cube Classic Lampa Ścienna/Lampa Sufitowa Copper

Ice Cube Classic Lampa Ścienna/Lampa Sufitowa Copper - Fabbian, Miedź, Szkło
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa ścienna GU10 miedziana
1 042,23

Fabbian Cubetto lampa ścienna GU10 miedziana

Lampa ścienna obrotowa Cubetto ze szkła i metalu Dzięki Cubetto, studio Pamio Design stworzyło kinkiet, który dzięki wybranym kształtom i materiałom jest absolutnie nowoczesny. Lampa, zrealizowana przez włoskiego producenta Fabbian, jest wysokiej jakości źródłem światła do wnętrz publicznych i prywatnych. Klosz wykonany ze szkła jest zaprojektowany jako odchylany w pionie, prostopadły reflektor, który może być wyposażony w reflektor GU10 LED; szkło jest piaskowane w obszarze otworu. Powlekany metal prostokątnego uchwytu ściennego emanuje eleganckim połyskiem.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Futurystyczna lampa ścienna Enck biały
1 047,10

Fabbian Futurystyczna lampa ścienna Enck biały

Lampa ścienna Enck prezentuje się jako designerska atrakcjaLampa ścienna Enck jest wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium, a jej kształt przypomina dwie złożone połówki muszli, pomiędzy którymi prześwituje delikatne światło. W razie potrzeby (np. podczas malowania ścian) oprawę można oddzielić od połączenia ściennego, po prostu ją odciągając. Można ją również zamontować na suficie. Źródło światła nie wchodzi w skład zestawu.Oświetleniowa przyjemność na najwyższym poziomie - FabbianOd 1961 roku Fabbian Illuminazione produkuje wysokiej jakości designerskie lampy w Treviso niedaleko Wenecji we Włoszech. Od tego czasu firma zyskała międzynarodową renomę i obecnie sprzedaje swoje produkty w wielu krajach na całym świecie, w tym w Australii, Danii, Indiach, Nowej Zelandii, Izraelu i Turcji.Ogólnoświatowa współpraca z renomowanymi projektantami i architektamiFabbian inwestuje równie intensywnie w innowacyjne procesy produkcyjne, jak w badania rynku i dostosowuje swoją gamę produktów do...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Ice Cube Classic Lampa Ścienna/Sufitowa Przezroczysty
1 339,00

Fabbian - Ice Cube Classic Lampa Ścienna/Sufitowa Przezroczysty

Design Fabbian Ice Cube Classic Lampa Ścienna/Lampa Sufitowa Clear firmy Fabbian to fajna lampa wysokiej jakości, która oświetla dokładnie to miejsce, które wymaga oświetlenia. Ice Cube jest wykonana z wysokiej jakości materiałów od góry do dołu. Sama kostka lodu jest wykonana z najlepszego kryształu, tworząc krystalicznie czysty kwadrat, który odbija wnętrze lampy na boki kostki lodu. Za głową lampy znajduje się korpus z mocnego, błyszczącego metalu. Lampa idealnie pasuje do łazienki nad lustrem i do kuchni nad wyspą kuchenną, gdzie ten mały kwadrat z pewnością doda chłodnego, eleganckiego akcentu do wystroju! NB: Ice Cube jest dostarczana bez otworu na kabel i nadaje się do montażu bezpośrednio na gnieździe. Jeśli chcesz Ice Cube z otworem na kabel, kliknij tutaj! . Znajdź wszystkie modele Ice Cube tutaj!
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lampa wisząca BELUGA COLOUR przezroczysta
1 100,67

Fabbian Lampa wisząca BELUGA COLOUR przezroczysta

Szlachetna designerska lampa wisząca BELUGA COLOUR z obrotowym, kulistym reflektorem z ciężkiego, przezroczystego kryształu ołowiowego Ta designerska lampa wisząca jest wyposażona w obrotowy i odchylany, kulisty reflektor, który można zamocować pod dowolnym kątem. Niezwykłe połączenie ciężkiego, przezroczystego lub kolorowego kryształu ołowiowego i błyszczącego chromu wygląda bardzo szlachetnie. Oprawa wisząca tworzy przyjemną jasność w pomieszczeniu, kierując światło w określony sposób. Optymalny efekt oprawy wiszącej, zarówno w wersji przezroczystej, jak i kolorowej, uzyskuje się poprzez zastosowanie kilku opraw w pomieszczeniu. Jako mała grupa lub w rzędzie, oprawa wisząca BELUGA COLOUR staje się imponującym elementem przyciągającym wzrok. Może być używana na wiele różnych sposobów, zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i komercyjnych.Przyjemność świetlna na najwyższym poziomie - FabbianOd 1961 roku Fabbian Illuminazione produkuje wysokiej jakości designerskie oprawy...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Aérostat Lampa Stołowa Small w Kolorze Mosiądzu
1 445,00

Fabbian - Aérostat Lampa Stołowa Small w Kolorze Mosiądzu

Design Guillaume Delvigne dla Fabbian Koncept Młody projektant Guillaume Delvigne jest utalentowanym twórcą tej kolekcji dekoracyjnych lamp wykonanych z błyszczącego, białego, ręcznie dmuchanego szkła. Delvigne chciał stworzyć obiekt lżejszy od powietrza. Lampy tak lekkiej, że byłaby w stanie podnieść się z ziemi. Chociaż zarówno lampy stołowe, jak i podłogowe mają metalowe podstawy, które przypominają klatkę, lampa nadal daje pożądany efekt. Elegancja i prostota lampy Aerostat Small sprawia, że doskonale nadaje się ona do umieszczenia w dowolnym miejscu w domu, ponieważ jej lekkość daje więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej.
Przejdź do sklepu 5712802103357
lampy.pl
Fabbian Szlachetna designerska lampa ścienna BELUGA STEEL
1 173,73

Fabbian Szlachetna designerska lampa ścienna BELUGA STEEL

Wysokiej jakości lampa ścienna Beluga Steel wykonana z metaluSzlachetne wykonanie jest natychmiast widoczne w lampie ściennej Beluga Steel wykonanej z metalu. Zwłaszcza obracany kulisty reflektor jest prawdziwą atrakcją, ponieważ oprawa może być używana w pomieszczeniach prywatnych i biznesowych w celu idealnego oświetlenia ograniczonej powierzchni. Kształtna oprawa została wyprodukowana przez znanego producenta z okolic Wenecji, który istnieje od 1961 roku. Fabbian Illuminazione jest znana z wyjątkowo pięknych designerskich lamp na całym świecie. Przy okazji, kulisty reflektor oprawy można dowolnie obracać i odchylać, dzięki czemu oprawa może być używana bardzo elastycznie. Gdy użytkownik znajdzie odpowiedni kąt, może go oczywiście naprawić. Ukierunkowane ustawienie światła i przyjemna jasność tworzą prawdziwą przyjemność oświetleniową, która przemawia za tą wspaniałą designerską oprawą.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Beluga Lampa Wisząca Niebieska Fabbian
1 469,00

Fabbian - Beluga Lampa Wisząca Niebieska Fabbian

Beluga Lampa Wisząca Niebieska - Fabbian, Niebieski, Szkło
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Ice Cube Podwójna Lampa Ścienna Matowa
1 805,00

Fabbian - Ice Cube Podwójna Lampa Ścienna Matowa

Design Roberto Pamio dla Fabbian Koncept Lampa Ścienna Ice Cube Double stała się klasycznym produktem na rynku skandynawskim. Prosta i stylowa Lampa zapewnia doskonałe oświetlenie i może być używana w każdym domu, niezależnie od wystroju. Lampa Ścienna Ice Cube Double wykonana jest z prasowanego kryształu i posiada wysokiej jakości chromowane mocowanie.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Doskonała lampa sufitowa VICKY 1-punktowa
1 173,73

Fabbian Doskonała lampa sufitowa VICKY 1-punktowa

Lampa sufitowa Vicky wykonana z artystycznie zaprojektowanego kryształu ołowiowegoMała, ale piękna - lampa sufitowa Vicky doskonale prezentuje się zarówno w pojedynkę, jak i w grupie. Oprawka wykonana jest z błyszczącego chromowanego metalu i płynnie łączy się z korpusem lampy wykonanym z 24-procentowego kryształu ołowiowego. W miejscu, w którym łączy się z kryształem ołowiowym, oprawka ma ten sam dekoracyjny wzór, który biegnie przez cały klosz z kryształu ołowiowego. Vicky to model od designerskiej firmy oświetleniowej Fabbian z północnych Włoch. Od ponad 50 lat projektowane i produkowane są tam wysokiej jakości designerskie lampy, które są nie tylko zawsze najnowocześniejsze pod względem wyglądu, ale także pod względem technologii.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Aérostat Lampa Stołowa Large w Kolorze Mosiądzu
1 935,00

Fabbian - Aérostat Lampa Stołowa Large w Kolorze Mosiądzu

Przejdź do sklepu 5712802103371
lampy.pl
Fabbian Nienaganna lampa ścienna VICKY 1-punktowa
1 173,73

Fabbian Nienaganna lampa ścienna VICKY 1-punktowa

Lampa ścienna Vicky z kryształu ołowiowego marki FabbianDesignerska lampa ścienna Vicky włoskiego producenta oświetlenia Fabbian jest wykonana z 24-procentowego kryształu ołowiowego i błyszczącego chromowanego metalu. Od ponad 50 lat Fabbian jest synonimem doskonałych lamp, w których design i najnowsza technologia idą w parze. Klosz lampy ściennej Vicky jest imponujący nie tylko ze względu na zastosowany kryształ ołowiowy, ale także ze względu na sposób jego obróbki. Wokół szkła znajduje się zabawna dekoracja w postaci kwiatowych wąsów, która jest nawet kontynuowana w chromowanym uchwycie w dolnej części lampy. Aby zapewnić, że światło jest emitowane miękko i bez oślepiania otoczenia, satynowany, cylindryczny dyfuzor jest również wbudowany we wnętrze klosza.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Beluga Royal Lampa Wisząca Ø20 Titanium
2 724,00

Fabbian - Beluga Royal Lampa Wisząca Ø20 Titanium

DesignMarc Sadler dla Fabbian. Koncepcja Lampa Wisząca Beluga Titanium ma niezwykle elegancki i luksusowy wyraz dzięki zastosowaniu szkła. Szczególną cechą idealnie okrągłej szklanej kopuły jest mikroskopijnie cienka warstwa metalu pokrywająca jej powierzchnię. Sprawia to, że odbijające światło szkło wygląda masywnie, ale gdy lampa jest włączona, uzyskuje efekt półprzezroczystości. Lampa Wisząca jest szczególnie odpowiednia do stosowania w dużych skupiskach w dużych pomieszczeniach lub samodzielnie nad stołem kawowym lub jadalnym, gdzie z pewnością doda wyrafinowanego charakteru pomieszczeniu. Umieść je w szeregu nad wyspą kuchenną, aby stworzyć elegancki wyraz i uzyskać wygodne światło oświetlające większą powierzchnię. Zobacz ekskluzywne Lampy Wiszące w kolorze tytanu, złota i brązu tutaj , gdzie możesz również wybrać spośród trzech różnych rozmiarów.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Beluga Royal Lampa Wisząca Ø20 Bronze
2 724,00

Fabbian - Beluga Royal Lampa Wisząca Ø20 Bronze

DesignMarc Sadler dla Fabbian. Concept Lampa Wisząca Beluga Bronze ma niezwykle elegancki i luksusowy wyraz dzięki zastosowaniu szkła. Szczególną cechą idealnie okrągłej szklanej kopuły jest mikroskopijnie cienka warstwa metalu pokrywająca jej powierzchnię. Sprawia to, że odbijające światło szkło wygląda masywnie, ale gdy lampa jest włączona, uzyskuje efekt półprzezroczystości. Lampa Wisząca jest szczególnie odpowiednia do stosowania w dużych skupiskach w dużych pomieszczeniach lub samodzielnie nad stołem kawowym lub jadalnym, gdzie z pewnością doda wyrafinowanego charakteru pomieszczeniu. Umieść je w szeregu nad wyspą kuchenną, aby stworzyć elegancki wyraz i uzyskać wygodne światło oświetlające większą powierzchnię. Zobacz ekskluzywne Lampy Wiszące w kolorze tytanu, złota i brązu tutaj , gdzie możesz również wybrać spośród trzech różnych rozmiarów.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Beluga Royal Lampa Wisząca Ø20 Złota
3 205,00

Fabbian - Beluga Royal Lampa Wisząca Ø20 Złota

DesignMarc Sadler dla Fabbian. Koncept Złota Lampa Wisząca Beluga ma niezwykle elegancki i luksusowy wyraz dzięki zastosowaniu szkła. Szczególną cechą idealnie okrągłej szklanej kopuły jest mikroskopijnie cienka warstwa metalu pokrywająca jej powierzchnię. Sprawia to, że odbijające światło szkło wygląda masywnie, ale gdy lampa jest włączona, uzyskuje efekt półprzezroczystości. Lampa Wisząca jest szczególnie odpowiednia do stosowania w dużych skupiskach w dużych pomieszczeniach lub samodzielnie nad stołem kawowym lub jadalnym, gdzie z pewnością doda wyrafinowanego charakteru pomieszczeniu. Umieść je w szeregu nad wyspą kuchenną, aby stworzyć elegancki wyraz i uzyskać wygodne światło oświetlające większą powierzchnię. Zobacz ekskluzywne Lampy Wiszące w kolorze tytanu, złota i brązu tutaj , gdzie możesz również wybrać spośród trzech różnych rozmiarów.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Freeline Lampa Wisząca Czarna 200 cm 2700K
3 275,00

Fabbian - Freeline Lampa Wisząca Czarna 200 cm 2700K

Design Flynn Talbot dla Fabbian Koncept Lampa Wisząca Freeline 2m Czarna 2700K to prosta lampa wisząca o lekkim designie. Smukła lampa składa się z aluminiowej tuby ze zintegrowanym źródłem światła LED, które zwisa na dwóch przewodach z sufitu, tworząc dyskretny efekt unoszenia się w powietrzu. Tuba w kolorze brązu pasuje do stylu skandynawskiego, dzięki swojemu pięknemu i wyrafinowanemu wyrazowi. Jej ciepły kolor sprawia, że lampa jest przytulna i zachęcająca. Podczas montażu lampy użytkownik wybiera, czy chce mieć światło skierowane w górę, czy w dół. Jeśli zmienimy zdanie, wystarczy poluzować dwa przewody i zmienić kierunek światła, obracając rurkę w wybranym kierunku. Urocza lampa Wisząca jest idealna do stosowania nad długimi stołami, w salach konferencyjnych lub nad wyspami kuchennymi, gdzie może oświetlać większy obszar swoim komfortowym blaskiem.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Roofer Lampa Wisząca Brązowa
3 416,00

Fabbian - Roofer Lampa Wisząca Brązowa

Design Benjamin Huberts dla Fabbian Koncept Nazwa tej lampy Wiszącej zdradza wszystko. Roofer in Brown został zainspirowany dachami domów. Lampy Wiszące składają się z metalowej ramy pokrytej gumowymi "gontami". Można je łatwo zmienić, gdy chcemy, aby lampa miała inny kolor. Co najlepsze: gonty można prać w pralce!
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Aérostat Lampa Wisząca Ø33 w Kolorze Mosiądzu
3 789,00

Fabbian - Aérostat Lampa Wisząca Ø33 w Kolorze Mosiądzu

Przejdź do sklepu 5712802103319
lampy.pl
Fabbian Czarująca lampa wisząca VICKY 1-punktowa
1 456,20

Fabbian Czarująca lampa wisząca VICKY 1-punktowa

Zabawne zdobienia na kryształowym kloszu lampy wiszącej VickyKlosz lampy wiszącej Vicky urzeka wyjątkowym zdobieniem i drobnymi detalami, takimi jak obramowanie z błyszczących chromowanych elementów metalowych i satynowany dyfuzor, który zapewnia doskonały efekt świetlny wewnątrz klosza. Ołowiany kryształ klosza jest wykonany w 24% z ołowiu i wygląda bardzo szlachetnie i stylowo. Oprawa wisząca Vicky tworzy harmonijny obraz zarówno jako pojedyncza oprawa, jak i w grupie, np. nad ladą lub barem. Producent tej oprawy, włoska firma Fabbian, dostarcza designerskie oprawy oświetleniowe na całym świecie od 1961 roku. Projektanci Fabbian zawsze starają się być w czołówce technologii i wzornictwa oraz tworzyć oprawy, które wyznaczają międzynarodowe standardy.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Armilla Lampa Wisząca Polerowana
3 805,00

Fabbian - Armilla Lampa Wisząca Polerowana

DesignLorenzo Truant dla Fabbian. Koncept Elegancka kolekcja lamp wiszących i stołowych od Fabbian - Armilla charakteryzuje się szykownym kształtem, który czyni z niej prawdziwie dekoracyjną lampę. Armilla XX rzuca nastrojowe światło dzięki błyszczącemu białemu dmuchanemu szkłu. Lampa ma wspaniałe wykończenie z metalowymi pierścieniami osadzonymi w miejscu za pomocą stopionego szkła. Metalowe pierścienie są dostępne z polerowanym wykończeniem w kolorze złotym, chromowanym lub brązowym. Lampa Wisząca o średnicy 36 cm jest idealna do montażu nad stołem w jadalni i świetnie sprawdzi się jako element przyciągający wzrok. Kolekcja Armilla została zaprojektowana przez Lorenzo Truanta, który zainspirował się przedstawieniami ruchów gwiazd i planet. Lampa Stołowa o wysokości 39 cm i średnicy 36 cm jest idealna na parapet, kredens, półkę na książki lub stolik nocny.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Delikatna biała lampa sufitowa MOCHI D 38 cm
1 524,39

Fabbian Delikatna biała lampa sufitowa MOCHI D 38 cm

Doskonała lampa sufitowa MOCHI na piękne chwile w życiuLampa sufitowa Mochi, którą w razie potrzeby można również zamontować jako lampę ścienną, jest wykonana z dmuchanego szkła i lakierowanego na biało metalu. Białe korpusy lampy wyglądają jak świecące kule, dzięki czemu natychmiast przyciągają wzrok. Ale nawet gdy są wyłączone, nie można ich przeoczyć, ponieważ promienna biel w połączeniu z okrągłym kształtem zawsze przyciąga uwagę.Przyjemność światła na najwyższym poziomie - FabbianOd 1961 roku Fabbian Illuminazione produkuje wysokiej jakości designerskie lampy w Treviso niedaleko Wenecji we Włoszech. Od tego czasu firma zyskała międzynarodową reputację i obecnie sprzedaje swoje produkty w wielu krajach na całym świecie, w tym w Australii, Danii, Indiach, Nowej Zelandii, Izraelu i Turcji.Ogólnoświatowa współpraca z renomowanymi projektantami i architektamiFabbian inwestuje równie intensywnie w innowacyjne procesy produkcyjne, jak w badania rynku i dostosowuje swoją ofertę produktów ...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Aérostat Lampa Wisząca Ø43 w Kolorze Mosiądzu
4 345,00

Fabbian - Aérostat Lampa Wisząca Ø43 w Kolorze Mosiądzu

Przejdź do sklepu 5712802103333
mistrzlamp.pl
Fabbian - Olympic Lampa Wisząca White Ø626
4 865,00

Fabbian - Olympic Lampa Wisząca White Ø626

Design Lorenzo Truant dla Fabbian Concept Lampa Wisząca Olympic Biała Średnica 626 to prosta lampa wisząca o niesamowicie lekkim designie. Minimalistyczna lampa składa się z klosza wykonanego z tworzywa sztucznego i lakierowanego na brąz aluminium w kształcie pierścienia. Zawieszona jest na przewodach pod sufitem, dzięki czemu sprawia wrażenie dyskretnie unoszącej się w powietrzu. Wbudowane światło LED oświetla pomieszczenie komfortowym blaskiem i zapewnia przytulną atmosferę. Ciepły brązowy kolor jest idealnym dodatkiem do skandynawskiego wystroju, dzięki swojemu pięknemu i wyrafinowanemu wyrazowi, który nie rezygnuje z przytulności. Zamontuj tę uroczą lampę Wiszącą nad długimi stołami jadalnymi, w salach konferencyjnych lub nad wyspami kuchennymi, gdzie potrzebujesz wygodnego blasku oświetlającego dużą powierzchnię. Olympic jest dostępny w dwóch rozmiarach, które można łączyć, aby uzyskać rzeźbiarski i niepowtarzalny wyraz. Rozmiary można znaleźć tutaj, obok Lampy Wiszącej Olympic 3 ...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Ice Cube Lampa Wisząca Przezroczysta
4 985,00

Fabbian - Ice Cube Lampa Wisząca Przezroczysta

Design Roberto Pamio dla Fabbian Koncept Lampa Wisząca Ice Cube Clear stała się klasycznym produktem na rynku skandynawskim. Prosta i stylowa lampa zapewnia doskonałe oświetlenie i sprawdzi się w każdym domu, niezależnie od wystroju. Lampa Wisząca Ice Cube Clear wykonana jest z prasowanego kryształu i posiada wysokiej jakości chromowane mocowanie.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa ścienna Up/Down, GU10
1 694,85

Fabbian Cubetto lampa ścienna Up/Down, GU10

Nowoczesne oświetlenie ścienne Cubetto dla ożywczego akcentu w górę i w dół Cubetto to idealny wybór, aby wzbogacić nowocześnie urządzone wnętrza o lekki akcent. Zaprojektowana przez Studio Pamio Design dla renomowanego producenta Fabbian, lampa ścienna posiada dwa szklane klosze w kształcie sześcianu wsparte na błyszczącym chromowanym uchwycie ściennym i centralnie podzielone. Klosze są wyposażone w otwory, w których znajduje się reflektor GU10, którego światło jest emitowane w górę lub w dół. Wewnątrz otworów szkło jest oszronione w procesie piaskowania.
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Olympic Lampa Wisząca White Ø802 Fabbian
5 275,00

Fabbian - Olympic Lampa Wisząca White Ø802 Fabbian

DesignLorenzo Truant dla Fabbian. Koncepcja Olympic Lampa Wisząca to prosta lampa wisząca o niesamowicie lekkim designie. Minimalistyczna lampa składa się z klosza wykonanego z tworzywa sztucznego i lakierowanego na brąz aluminium w kształcie pierścienia. Zawieszona jest na przewodach pod sufitem, dzięki czemu sprawia wrażenie dyskretnie unoszącej się w powietrzu. Wbudowane światło LED oświetla pomieszczenie komfortowym blaskiem i zapewnia przytulną atmosferę. Ciepły brązowy kolor jest idealnym dodatkiem do skandynawskiego wystroju, dzięki swojemu pięknemu i wyrafinowanemu wyrazowi, który nie rezygnuje z przytulności. Zamontuj tę uroczą lampę Wiszącą nad długimi stołami jadalnymi, w salach konferencyjnych lub nad wyspami kuchennymi, gdzie potrzebujesz wygodnego blasku oświetlającego dużą powierzchnię. Olympic jest dostępny w dwóch rozmiarach, które można łączyć, aby uzyskać rzeźbiarski i niepowtarzalny wyraz. Znajdź rozmiary Tutaj, obok lampy Olympic 3 z tej samej...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa ścienna Up/Down, G9
1 694,85

Fabbian Cubetto lampa ścienna Up/Down, G9

Kinkiet Cubetto w górę i w dół o nowoczesnym wyglądzie Cubetto pochodzi z Studio Pamio Design, które realizuje nowoczesną koncepcję tej serii świateł. Wzór jest przejrzysty i kanciasty, a odcień szkła i metaliczny uchwyt w kolorze błyszczącego chromu są również wzorowane na najnowocześniejszych wzorach. Ożywczym elementem nowoczesnych wnętrz jest oprawa ścienna Cubetto włoskiego producenta Fabbian o kubicznym kształcie, stanowiąca akcent w górę i w dół. Ponadto, oświetlenie otoczenia uzyskuje się dzięki temu, że światło lamp G9 świeci z boku przez matowe, piaskowane szkło w obszarze otworów świetlnych.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Elegancka lampa wisząca MOCHI 38 cm
1 904,27

Fabbian Elegancka lampa wisząca MOCHI 38 cm

Wspaniała lampa wisząca MOCHI na piękne chwile w życiuLampa wisząca Mochi jest wykonana z dmuchanego szkła i lakierowanego na biało metalu lub wzmocnionego poliestru z włóknem szklanym. Białe korpusy lampy wiszą w powietrzu niczym świecące kule, dzięki czemu natychmiast przyciągają wzrok. Ale nawet gdy są wyłączone, nie można ich przeoczyć, ponieważ promienna biel w połączeniu z okrągłym kształtem zawsze przyciąga uwagę.Przyjemność światła na najwyższym poziomie - FabbianOd 1961 roku Fabbian Illuminazione produkuje wysokiej jakości designerskie lampy w Treviso niedaleko Wenecji we Włoszech. Od tego czasu firma zyskała międzynarodową reputację i obecnie sprzedaje swoje produkty w wielu krajach na całym świecie, w tym w Australii, Danii, Indiach, Nowej Zelandii, Izraelu i Turcji.Ogólnoświatowa współpraca z renomowanymi projektantami i architektamiFabbian inwestuje równie intensywnie w innowacyjne procesy produkcyjne, jak w badania rynku i dostosowuje swoją ofertę produktów zgodnie z...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Fabbian - Olympic 3 Lampa Wisząca White
17 609,00

Fabbian - Olympic 3 Lampa Wisząca White

DesignLorenzo Truant dla Fabbian. Koncept Olympic 3 Lampa Wisząca to rzeźbiarska lampa wisząca o lekkim designie. Minimalistyczna lampa składa się z trzech pierścieni z kloszami wykonanymi z tworzywa sztucznego i aluminium lakierowanego na brąz. Trzy pierścienie zostały splecione ze sobą na różnych wysokościach i pod różnymi kątami, tworząc unikalne kształty. Imponująca lampa Wisząca jest podwieszona na przewodach pod sufitem, co sprawia wrażenie, jakby lampa unosiła się w powietrzu. Zintegrowane oświetlenie LED zapewnia komfortową poświatę, która otula pomieszczenie przytulną atmosferą. Ciepły brązowy kolor zapewnia piękny i wyrafinowany wyraz, który przyczynia się do stylu skandynawskiego bez uszczerbku dla domowej atmosfery. Umieść tę uroczą lampę Wiszącą nad długim stołem w jadalni, w sali konferencyjnej lub nad wyspą kuchenną, gdzie potrzebujesz wygodnego światła oświetlającego większą powierzchnię. Olympic 3 jest również dostępny w prostszej wersji składającej się z pojedynczego ...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Cubetto lampa sufitowa 3-punktowa G9
2 469,22

Fabbian Cubetto lampa sufitowa 3-punktowa G9

Lampa sufitowa Cubetto ze szkła i metalu z trzema kloszami do lamp G9 Trzylampowe światło sufitowe Cubetto, które zostało opracowane przez Pamio Design dla włoskiego dostawcy premium Fabbian, jest nowoczesnym wyborem dla oświetlenia bezpośredniego. Osiąga się to za pomocą lamp G9 poprzez otwór w dół w kloszach sześciennych. Dodatkowo, światło emitowane z boków tworzy oświetlenie otoczenia. W obszarze wnęk powierzchnia szkła jest piaskowana, dzięki czemu światło jest załamywane. Długi, prostokątny metalowy wspornik sufitowy jest błyszczący, chromowany.
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lampa wisząca LED CLOUDY w kształcie chmurki 26 cm
2 659,16

Fabbian Lampa wisząca LED CLOUDY w kształcie chmurki 26 cm

Designerska lampa Cloudy z artystycznie dmuchanym szklanym korpusemKlosz lampy Cloudy jest dmuchany i w większości zabarwiony na biało. Kształt klosza przypomina - jak sugeruje nazwa oprawy - chmurę, która dryfuje po błękitnym niebie przy pięknej pogodzie. Podobnie jak chmura, może również unosić się na suficie salonu lub jadalni i zapewniać odpowiednie światło w ciemnych godzinach. Oświetleniowa przyjemność na najwyższym poziomie - FabbianOd 1961 roku Fabbian Illuminazione produkuje wysokiej jakości designerskie lampy w Treviso niedaleko Wenecji we Włoszech. Od tego czasu firma zyskała międzynarodową reputację i obecnie sprzedaje swoje produkty w wielu krajach na całym świecie, w tym w Australii, Danii, Indiach, Nowej Zelandii, Izraelu i Turcji.Ogólnoświatowa współpraca z renomowanymi projektantami i architektamiFabbian inwestuje równie intensywnie w innowacyjne procesy produkcyjne, jak w badania rynku i dostosowuje swoją ofertę produktów do uzyskanych wyników. Ogólnoświatowa sieć...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Kryształowa lampa ścienna DIAMOND AND SWIRL, wzór
2 707,86

Fabbian Kryształowa lampa ścienna DIAMOND AND SWIRL, wzór

Designerska lampa Diamond & Swirl zapewnia olśniewający blask w salonieKlosz tej stylowej lampy ściennej jest ręcznie wycinany z 24-procentowego kryształu ołowiowego i tworzy przyjemny nastrój świetlny. Uchwyt wykonany z błyszczącego chromu stylowo uzupełnia kryształową kreację. Oświetleniowa przyjemność na najwyższym poziomie - FabbianOd 1961 roku Fabbian Illuminazione produkuje wysokiej jakości designerskie lampy w Treviso niedaleko Wenecji we Włoszech. Od tego czasu firma zyskała międzynarodową reputację i obecnie sprzedaje swoje produkty w wielu krajach na całym świecie, w tym w Australii, Danii, Indiach, Nowej Zelandii, Izraelu i Turcji.Ogólnoświatowa współpraca z renomowanymi projektantami i architektamiFabbian inwestuje równie intensywnie w innowacyjne procesy produkcyjne, jak w badania rynku i dostosowuje swoją gamę produktów do uzyskanych w ten sposób spostrzeżeń. Ogólnoświatowa sieć współpracy z renomowanymi projektantami i architektami, która przez lata stale się rozwijała, ...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
lampy.pl
Fabbian Lampa sufitowa LED CLOUDY w kszt. chmurki 26 cm
2 863,71

Fabbian Lampa sufitowa LED CLOUDY w kszt. chmurki 26 cm

Designerska lampa CLOUDY z kunsztownie uformowanym kloszem z dmuchanego szkła Dyfuzor lampy CLOUDY został wykonany z dmuchanego, w dużej mierze białego szkła. Kształtem przypomina on jak sama nazwa wskazuje chmurę, która w słoneczny dzień leniwie płynie po niebie. Taki sam krajobraz możesz przenieść do salonu lub jadalni, gdzie CLOUDY rozweseli każdy pochmurny dzień. Jasna przyjemność na najwyższym poziomie FABBIAN Od 1961 roku marka Fabbian Illuminazione produkuje we włoskim mieście Treviso koło Wenecji wysokiej jakości designerskie lampy. Od tego czasu przedsiębiorstwo zyskało międzynarodowe uznanie i obecnie wytwarza swoje produkty w różnych krajach między innymi w Australii, Danii, Indiach, Nowej Zelandii, Izraelu oraz Turcji. współpracując przy tym z cenionymi projektantami i architektami z całego świata. Fabbian inwestuje intensywnie zarówno w nowoczesne procesy produkcji, jak i badanie rynku, dostosowując swój asortyment do potrzeb klientów. To zadanie ułatwia współpraca z...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X