Fototapety

4home.pl
Bordiura samoprzylepna 3D Woody, 500 x 14 cm
53,99

Bordiura samoprzylepna 3D Woody, 500 x 14 cm

Piękna bordiura, która doskonale uzupełni wystrój pomieszczenia, w którym masz drewniane meble. Bordiurę można użyć oddzielnie lub w połączeniu z innymi fototapetami. Bardzo łatwa aplikacja. Na czystą i gładką powierzchnię narysuj poziomą linię i przyklej bordiurę. Przed ostatecznym przyklejeniem upewnij się, że bordiura jest poprawnie umieszczona. Aby ułatwić klejenie, bordiurę przed aplikacją można lekko ogrzać za pomocą suszarki. Naklejanie powinno odbyć się bezpośrednio na ścianę, a nie na tapetową powierzchnię. W przypadku potrzeby usunięcia bordiury, wystarczy są lekko zerwać z ściany. Produkt je wykonany w UE. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych. Może być aplikowany tylko przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osoby dorosłej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko uduszenia. Materiał: folia samoprzylepna.
Przejdź do sklepu 8595577982108
Wally - piękno dekoracji - sklep
fototapeta na drzwi żółte jesienne liście fp 6077
149,90

fototapeta na drzwi żółte jesienne liście fp 6077

Fototapeta na drzwi żółte jesienne liście FP 6077 to idealny sposób na metamorfozę Twoich drzwi. Wykonana jest z profesjonalnej folii Wall-Art i zalaminowana (mat lub błysk) co zapewnia jej prosty montaż, perfekcyjne przyleganie i wieloletnią trwałość.
Przejdź do sklepu
4home.pl
Bordiura samoprzylepna Kolorowy dym, 500 x 14 cm
53,99

Bordiura samoprzylepna Kolorowy dym, 500 x 14 cm

Doskonała bordiura, za pomocą której możesz rozjaśnić nudne białe ściany. Bordiurę można użyć oddzielnie lub w połączeniu z innymi fototapetami. Bardzo łatwa aplikacja. Na czystą i gładką powierzchnię narysuj poziomą linię i przyklej bordiurę. Przed ostatecznym przyklejeniem upewnij się, że bordiura jest poprawnie umieszczona. Aby ułatwić klejenie, bordiurę przed aplikacją można lekko ogrzać za pomocą suszarki. Naklejanie powinno odbyć się bezpośrednio na ścianę, a nie na tapetową powierzchnię. W przypadku potrzeby usunięcia bordiury, wystarczy są lekko zerwać z ściany. Produkt je wykonany w UE. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych. Może być aplikowany tylko przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osoby dorosłej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko uduszenia. Materiał: folia samoprzylepna.
Przejdź do sklepu 8595577982016
Wally - piękno dekoracji - sklep
fototapeta na drzwi fragment wieży eiffla fp 6290
149,90

fototapeta na drzwi fragment wieży eiffla fp 6290

Fototapeta na drzwi fragment Wieży Eiffla FP 6290 to idealny sposób na metamorfozę Twoich drzwi. Wykonana jest z profesjonalnej folii Wall-Art i zalaminowana (mat lub błysk) co zapewnia jej prosty montaż, perfekcyjne przyleganie i wieloletnią trwałość.
Przejdź do sklepu
4home.pl
Bordiura samoprzylepna Creative, 500 x 14 cm
57,99

Bordiura samoprzylepna Creative, 500 x 14 cm

Oryginalnym i niecodziennym elementem dekoracyjnym stanie się bordiura z ciekawym wzorem. Bordiurę można użyć oddzielnie lub w połączeniu z innymi fototapetami. Bardzo łatwa aplikacja. Na czystą i gładką powierzchnię narysuj poziomą linię i przyklej bordiurę. Przed ostatecznym przyklejeniem upewnij się, że bordiura jest poprawnie umieszczona. Aby ułatwić klejenie, bordiurę przed aplikacją można lekko ogrzać za pomocą suszarki. Naklejanie powinno odbyć się bezpośrednio na ścianę, a nie na tapetową powierzchnię. W przypadku potrzeby usunięcia bordiury, wystarczy są lekko zerwać z ściany. Produkt je wykonany w UE. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych. Może być aplikowany tylko przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osoby dorosłej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko uduszenia. Materiał: folia samoprzylepna.
Przejdź do sklepu 8595577982283
4home.pl
Bordiura samoprzylepna Abstract, 500 x 14 cm
57,99

Bordiura samoprzylepna Abstract, 500 x 14 cm

Máte rádi abstraktní tvary? Pořiďte si domů tuto originální borduru. Můžete jí použít samostatně nebo v kombinaci s jinými fototapetami. Velice snadno se nanáší. Na čistý a hladký povrch nakreslíte vodorovnou čáru a aplikujete borduru. Před konečným přitisknutím se ujistěte, že je bordura umístěna správně. Pro usnadnění nalepení je možné borduru mírně zahřát fénem. Aplikaci je nutné provést přímo na zeď a ne na potapetovaný povrch. Pokud potřebujete borduru odstranit, stačí za ní jen lehce zatáhnout. Produkt je vyroben v EU. Tento produkt je určen výhradně pro dekorační účely a může být aplikován pouze dospělými osobami nebo pod dohledem dospělé osoby. Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let z důvodu nebezpečí udušení. Technické parametry Materiál: samolepicí fólie
Przejdź do sklepu 8595577982139
4home.pl
Bordiura samoprzylepna Kwiat jabłoni, 500 x 14 cm
57,99

Bordiura samoprzylepna Kwiat jabłoni, 500 x 14 cm

Piękna bordiura, która wprowadzi w pomieszczeniu piękną atmosferę prosto z jabłoniowych sadów. Bordiurę można użyć oddzielnie lub w połączeniu z innymi fototapetami. Bardzo łatwa aplikacja. Na czystą i gładką powierzchnię narysuj poziomą linię i przyklej bordiurę. Przed ostatecznym przyklejeniem upewnij się, że bordiura jest poprawnie umieszczona. Aby ułatwić klejenie, bordiurę przed aplikacją można lekko ogrzać za pomocą suszarki. Naklejanie powinno odbyć się bezpośrednio na ścianę, a nie na tapetową powierzchnię. W przypadku potrzeby usunięcia bordiury, wystarczy są lekko zerwać z ściany. Produkt je wykonany w UE. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych. Może być aplikowany tylko przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osoby dorosłej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko uduszenia. Materiał: folia samoprzylepna.
Przejdź do sklepu 8595577982160
Amazon.pl
Fototapeta z komiksów dla dziewczynek fototapeta na ścianę różne wymiary 100 x 70 cm dekoracja do jadalni, salonu, sypialni
68,60

Fototapeta z komiksów dla dziewczynek fototapeta na ścianę różne wymiary 100 x 70 cm dekoracja do jadalni, salonu, sypialni

Przejdź do sklepu 0745373180699
4home.pl
Bordiura samoprzylepna Wyspa, 500 x 14 cm
61,99

Bordiura samoprzylepna Wyspa, 500 x 14 cm

Za pomocą tej bordiury wyczarujesz w pomieszczeniu letnią atmosferę. Bordiurę można użyć oddzielnie lub w połączeniu z innymi fototapetami. Bardzo łatwa aplikacja. Na czystą i gładką powierzchnię narysuj poziomą linię i przyklej bordiurę. Przed ostatecznym przyklejeniem upewnij się, że bordiura jest poprawnie umieszczona. Aby ułatwić klejenie, bordiurę przed aplikacją można lekko ogrzać za pomocą suszarki. Naklejanie powinno odbyć się bezpośrednio na ścianę, a nie na tapetową powierzchnię. W przypadku potrzeby usunięcia bordiury, wystarczy są lekko zerwać z ściany. Produkt je wykonany w UE. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych. Może być aplikowany tylko przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osoby dorosłej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko uduszenia. Materiał: folia samoprzylepna.
Przejdź do sklepu 8595577982214
4home.pl
Bordiura samoprzylepna Księżniczki , 500 x 14 cm
61,99

Bordiura samoprzylepna Księżniczki , 500 x 14 cm

Każda dziewczynka będzie się cieszyła, jeżeli jej pokój będzie zdobiła śliczna bordiura z księżniczkami od Disneya. Bordiurę można użyć oddzielnie lub w połączeniu z innymi fototapetami. Bardzo łatwa aplikacja. Na czystą i gładką powierzchnię narysuj poziomą linię i przyklej bordiurę. Przed ostatecznym przyklejeniem upewnij się, że bordiura jest poprawnie umieszczona. Aby ułatwić klejenie, bordiurę przed aplikacją można lekko ogrzać za pomocą suszarki. Naklejanie powinno odbyć się bezpośrednio na ścianę, a nie na tapetową powierzchnię. W przypadku potrzeby usunięcia bordiury, wystarczy są lekko zerwać z ściany. Produkt je wykonany w UE. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów dekoracyjnych. Może być aplikowany tylko przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osoby dorosłej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na ryzyko uduszenia. Materiał: folia samoprzylepna.
Przejdź do sklepu 8595577980654
4home.pl
Fototapeta dziecięca Mickey Mouse i przyjaciele, 202 x 90 cm
119,99

Fototapeta dziecięca Mickey Mouse i przyjaciele, 202 x 90 cm

Myszka Miki i jej przyjaciele pozdrawiają z Klubu Myszki Miki. Dołącz do nich. Piękna kolorowa tapeta, która rozweseli każdy pokój dziecka. Tapetę cechuje wysoka jakość obrazu, który nie blednie, jest przyjazna dla środowiska. Doskonały klej do nanoszenia na ścianę umożliwia szybkie nanoszenie tapety. Klej stanowi część zestawu. Została wykonana z włókniny nietkanej, a wysokiej jakości druk Eco Ink czyni z niej doskonałą dekorację ścian. Wyprodukowano w UE.
Przejdź do sklepu 8595577953436
4home.pl
Fototapeta dziecięca Avengers 252 x 182 cm, 4 części
140,99

Fototapeta dziecięca Avengers 252 x 182 cm, 4 części

Piękna, pełna kolorów tapeta z ulubionymi bohaterami Avengers serialu rozweseli każdy pokój dziecięcy. Tapetę cechuje wysoka jakość obrazu, który nie blednie, jest przyjazna dla środowiska. Doskonały klej do nanoszenia na ścianę umożliwia szybkie nanoszenie tapety. Wyprodukowano w UE. Parametry: 100% ekologiczny materiał i tusz nie zawiera substancji szkodliwych nie zbiera kurzu i wilgoci odpowiedni dla dzieci i alergików produkt certyfikowany bez zapachu łatwe utrzymanie w czystości zapobiega powstawaniu pleśni nie blednie szczegółowa instrukcja montażu wraz z ilustracjami wewnątrz opakowania klej w zestawie
Przejdź do sklepu 8595577919616
4home.pl
Fototapeta dziecięca Pepa Pig 252 x 182 cm, 4 części
140,99

Fototapeta dziecięca Pepa Pig 252 x 182 cm, 4 części

Wesoła Świnka Peppa stanie się piękną dekoracją każdego pokoju dziecka. Pas dekoracyjny można zastosować oddzielnie lub w połączeniu z innymi tapetami. Tapetę cechuje wysoka jakość obrazu, który nie blednie, jest przyjazna dla środowiska. Doskonały klej do nanoszenia na ścianę umożliwia szybkie nanoszenie tapety. Wyprodukowano w UE. Parametry: 100% ekologiczny materiał i tusz nie zawiera substancji szkodliwych nie zbiera kurzu i wilgoci odpowiedni dla dzieci i alergików produkt certyfikowany bez zapachu łatwe utrzymanie w czystości zapobiega powstawaniu pleśni nie blednie szczegółowa instrukcja montażu wraz z ilustracjami wewnątrz opakowania klej w zestawie
Przejdź do sklepu 8595577919630
4home.pl
Fototapeta dziecięca Harry Potter 252 x 182 cm, 4 części
140,99

Fototapeta dziecięca Harry Potter 252 x 182 cm, 4 części

Przejdź do sklepu 8595577919654
4home.pl
Flizelinowa fototapeta XXL Jungle White 360 x 254 cm, 4 części
211,99

Flizelinowa fototapeta XXL Jungle White 360 x 254 cm, 4 części

Piękna tapeta flizelinowa z ciekawym wzorem sprawi, że każde pomieszczenie w Twoim domu będzie wyjątkowe i przytulne. Tapetę cechuje wysoka jakość obrazu, który nie blednie, jest przyjazna dla środowiska. Doskonały klej do nanoszenia na ścianę umożliwia szybkie nanoszenie tapety. Wyprodukowano w UE. Parametry: 100% ekologiczny materiał i tusz nie zawiera substancji szkodliwych nie zbiera kurzu i wilgoci odpowiedni dla dzieci i alergików produkt certyfikowany bez zapachu łatwe utrzymanie w czystości zapobiega powstawaniu pleśni nie blednie szczegółowa instrukcja montażu wraz z ilustracjami wewnątrz opakowania klej w zestawie flizelina nietkana
Przejdź do sklepu 8595577990981
4home.pl
Fototapeta XXL Poranny las 360 x 270 cm, 4 części
364,99

Fototapeta XXL Poranny las 360 x 270 cm, 4 części

Co może być piękniejszego, niż poranek w lesie pachnącym mchem? Nieśmiałe promienie słoneczne powoli przebijają się przez liście drzew. Tapetę cechuje wysoka jakość obrazu, nie blednie, jest przyjazna dla środowiska. Doskonały klej do nanoszenia na ścianę umożliwia szybkie przyklejenie tapety. Klej stanowi część zestawu. Tapeta jest dostarczana w 4 częściach, każda o wymiarach 90 x 270 cm. Została wykonana z włókniny nietkanej, a wysokiej jakości druk Eco Ink czyni z niej doskonałą dekorację ścian. Wyprodukowano w UE.
Przejdź do sklepu 8595577924474
Amazon.pl
Fototapeta F 1029 naklejki ścienne naklejki na samochód róże
106,90

Fototapeta F 1029 naklejki ścienne naklejki na samochód róże

Przejdź do sklepu 8595577910293
Amazon.pl
Fototapeta winylowa Zen Wald Bambus fototapeta obraz ścienny dekoracyjna fototapeta winyl różne rozmiary 200 x 150 cm dekoracja do jadalni, salonu eleganckie wzornictwo
121,07

Fototapeta winylowa Zen Wald Bambus fototapeta obraz ścienny dekoracyjna fototapeta winyl różne rozmiary 200 x 150 cm dekoracja do jadalni, salonu eleganckie wzornictwo

Przejdź do sklepu 0745373180613
Amazon.pl
Disney Frozen Fototapeta fototapeta do pokoju dziecięcego, papier, wielokolorowa, 0,1 x 160 x 115 cm
123,52

Disney Frozen Fototapeta fototapeta do pokoju dziecięcego, papier, wielokolorowa, 0,1 x 160 x 115 cm

Przejdź do sklepu 8595577907217
Amazon.pl
flizelinowa; 90x202; fototapeta; ścienna; fototapety; dziecięca; ag; design; cm; tapeta
143,22

flizelinowa; 90x202; fototapeta; ścienna; fototapety; dziecięca; ag; design; cm; tapeta

Przejdź do sklepu 8595577928182
Amazon.pl
Komar fototapeta z włókniny Empire State Building, szara, 50 x 250 cm
148,47

Komar fototapeta z włókniny Empire State Building, szara, 50 x 250 cm

Przejdź do sklepu 4036834717759
Amazon.pl
AG Design - tapeta flizelinowa - Disney Cars - fototapeta - ogromna fototapeta - 202 x 90 cm - 1 sztuka - FTDNH 5377
172,43

AG Design - tapeta flizelinowa - Disney Cars - fototapeta - ogromna fototapeta - 202 x 90 cm - 1 sztuka - FTDNH 5377

Przejdź do sklepu 8595577953771
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)

Fototapeta kwiaty - wybrane oferty 40% taniej.

11 000 000 ofert w 1 miejscu. 3000+ sklepów i marek. Kupony i promocje.
Kliknij i sprawdź ofertę.

Logo Okazje.info - porównywarka cen
X