Karnisze

PPHU KARNIX
Karnisz IMPERIA TWISTER 16mm antyk mosiądz
44,96

Karnisz IMPERIA TWISTER 16mm antyk mosiądz

Karnisze Metalowe Pojedyncze Twister. Stylowe zakończenie karnisza. Metalowa Rura twister o średnicy 16mm . Karnisz Metalowy jednobiegowy klasyczny. Karnisze Ścienne i Karnisze Sufitowe.
Przejdź do sklepu
Dekoria.pl
Komplet łuków zakończeniowych do pojedynczej szyny
38,00

Komplet łuków zakończeniowych do pojedynczej szyny

Komplet łuków zakończeniowych do pojedynczych szyn. Składa się z trzech części, co umożliwia większą swobodę przy montażu szyny. Szyny przysufitowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecany tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza. Występuje w wersji jedno i dwutorowej. Szyny można łączyć ze sobą w różne kształty pomocne przy tym są dodatkowe elementy dostępne w sprzedaży takie jak: szyny proste, podwójne, łuki przelotowe zewnętrzne i wewnętrzne, listwy osłonowe tzw. maskownicę oraz i inne drobniejsze elementy. Wyprodukowana z tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru. Komplet zawiera 6 zaślepek do otworów montażowych oraz 2 ograniczniki. Montaż: za pomocą wkrętów (brak w zestawie). Wymiar: odległość od ściany 21,5cm. Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5907800304459
PPHU KARNIX
Karnisz Pojedynczy GAŁĄZKA TWISTER 16mm antyk mosiądz
44,96

Karnisz Pojedynczy GAŁĄZKA TWISTER 16mm antyk mosiądz

Karnisze Pojedyncze Twister. Stylowe zakończenie karnisza. Metalowa Rura twister o średnicy 16mm . Karnisz Metalowy jednobiegowy klasyczny. Karnisze Ścienne i Karnisze Sufitowe.
Przejdź do sklepu
Dekoria.pl
Komplet - szyna przysufitowa podwójna 180cm
47,15

Komplet - szyna przysufitowa podwójna 180cm

Kompletna szyna przysufitowa podwójna 180cm. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecana tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza.Szyny można ze sobą łączyć przy pomocy dodatkowych elementów dostępnych w sprzedaży: łuki przelotowe wew. i zew., listwy osłonowe tzw. maskownice oraz inne drobniejsze elementy. W zestawie nie występuje blokada do firan/ zasłon. Na życzenie klienta bezpłatnie wykonujemy otwór umożliwiający założenie blokady- w tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. (Uwaga! Po wykonaniu tej usługi produkt nie podlega zwrotowi) Komplet zawiera: szyna podwójna prosta o wym. 180cm - 1szt, dekiel zakończeniowy -2szt, zaślepka - 7szt, agrafki - 52szt. Montaż za pomocą wkrętów (brak w zestawie). Wymiar: dł. 180cm, gł. 5,8cm, wys. 1,3cm. Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5901775656346
PPHU KARNIX
Karnisz Pojedynczy TORINO TWISTER 16mm antyk mosiądz
44,96

Karnisz Pojedynczy TORINO TWISTER 16mm antyk mosiądz

Karnisze Twister Pojedyncze Metalowe. Stylowe zakończenie karnisza. Metalowa Rura twister o średnicy 16mm . Karnisz Metalowy jednobiegowy klasyczny. Karnisze Ścienne i Karnisze Sufitowe.
Przejdź do sklepu
Dekoria.pl
Komplet - szyna przysufitowa pojedyncza 180cm
34,65

Komplet - szyna przysufitowa pojedyncza 180cm

Kompletna szyna przysufitowa pojedyncza 180cm. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecana tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza. W zestawie nie występuje blokada do firan/ zasłon. Na życzenie klienta bezpłatnie wykonujemy otwór umożliwiający założenie blokady- w tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. (Uwaga! Po wykonaniu tej usługi produkt nie podlega zwrotowi)Komplet zawiera: szyna pojedyncza prosta o wym. 180cm - 1szt, dekiel zakończeniowy -2szt,zaślepka - 7szt, agrafki - 26szt. Montaż za pomocą wkrętów (brak w zestawie). Wymiar: dł. 180cm, gł. 3,7cm, wys. 1,3cm. Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5901775654205
PPHU KARNIX
Karnisz nowoczesny NEO pojedynczy 16mm Salerno antyk mosiądz
58,40

Karnisz nowoczesny NEO pojedynczy 16mm Salerno antyk mosiądz

Karnisz Nowoczesny 16mm (pojedynczy i podwójny). Do wyboru szeroka gama nowoczesnych zakończeń karnisza. Karnisze na prostych wspornikach do nowoczesnych wnętrz.
Przejdź do sklepu
Dekoria.pl
Komplet - szyna przysufitowa podwójna 210cm
55,40

Komplet - szyna przysufitowa podwójna 210cm

Kompletna szyna przysufitowa podwójna prosta 210cm. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecana tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza.W zestawie nie występuje blokada do firan/ zasłon. Na życzenie klienta bezpłatnie wykonujemy otwór umożliwiający założenie blokady- w tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. (Uwaga! Po wykonaniu tej usługi produkt nie podlega zwrotowi) Komplet zawiera: szyna podwójna prosta o wym. 210cm - 1szt, dekiel zakończeniowy -2szt,zaślepka - 8szt, agrafki - 60szt. Montaż za pomocą wkrętów (brak w zestawie). Wymiar: dł. 210cm, gł. 5,8cm, wys. 1,3cm. Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5901775656353
PPHU KARNIX
Karnisz Pojedynczy APOLLO TWISTER 16mm antyk mosiądz
44,96

Karnisz Pojedynczy APOLLO TWISTER 16mm antyk mosiądz

Pojedyncze Karnisze Klasyczne Twister. Stylowe zakończenie karnisza. Rura twister o średnicy 16mm . Karnisz jednobiegowy klasyczny. Karnisze Ścienne i Karnisze Sufitowe
Przejdź do sklepu
Dekoria.pl
Szyna przysufitowa pojedyncza prosta 150cm
19,00

Szyna przysufitowa pojedyncza prosta 150cm

Szyna prosta pojedyncza o dł. 150cm.Szyny przysufitowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecany tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza.Występuje w wersji jedno i dwutorowej.Szyny można łączyć ze sobą w różne kształty pomocne przy tym są dodatkowe elementy dostępne w sprzedaży takie jak: łuki przelotowe zewnętrzne, listwy osłonowe tzw. maskownicę oraz i inne drobniejsze elementy.Wyprodukowana z tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru.Szyna posiada 4 otwory na wkręty bez zaślepek.Do połączenia dwóch szyn należy zastosować jeden łącznik.Montaż: za pomocą wkrętów (brak w zestawie).Wymiar: dł. 150cm, gł. 3,7cm, wys. 1,3cm.Materiał: tworzywo PCV.Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5907800316032
PPHU KARNIX
"WACHLARZ RYFEL" Karnisze Ryflowane Podwój 16/16mm antyk mosiądz
69,74

"WACHLARZ RYFEL" Karnisze Ryflowane Podwój 16/16mm antyk mosiądz

Karnisze Ryflowane Podwójne Rzymskie. Stylowe zakończenie karnisza. Metalowe Rury Ryfel o średnicy 16mm . Karnisz Metalowy dwubiegowy klasyczny. Karnisze Ścienne i Karnisze Sufitowe.
Przejdź do sklepu
Dekoria.pl
Szyna przysufitowa pojedyncza prosta 210cm
27,00

Szyna przysufitowa pojedyncza prosta 210cm

Szyna prosta pojedyncza o dł. 210cm.Szyny przysufitowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecany tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza.Występuje w wersji jedno i dwutorowej.Szyny można łączyć ze sobą w różne kształty pomocne przy tym są dodatkowe elementy dostępne w sprzedaży takie jak: łuki przelotowe zewnętrzne i wewnętrzne, listwy osłonowe tzw. maskownicę oraz i inne drobniejsze elementy.Wyprodukowana z tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru.Szyna posiada 6 otworów na wkręty bez zaślepek.Do połączenia dwóch szyn należy zastosować jeden łącznik.Montaż: za pomocą wkrętów (brak w zestawie).Wymiar: dł. 210cm gł. 3,7cm, wys. 1,3cm.Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5907800316056
Dekoria.pl
Szyna przysufitowa pojedyncza prosta 180cm
23,00

Szyna przysufitowa pojedyncza prosta 180cm

Szyna prosta pojedyncza o dł. 180cm.Szyny przysufitowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecany tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza.Występuje w wersji jedno i dwutorowej.Szyny można łączyć ze sobą w różne kształty- pomocne przy tym są dodatkowe elementy dostępne w sprzedaży takie jak: łuki przelotowe zewnętrzne i wewnętrzne, listwy osłonowe tzw. maskownicę oraz i inne drobniejsze elementy.Wyprodukowana z tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru.Szyna posiada 5 otworów na wkręty bez zaślepek.Do połączenia dwóch szyn należy zastosować jeden łącznik.Montaż: za pomocą wkrętów (brak w zestawie).Wymiar: dł. 180cm, gł. 3,7cm, wys. 1,3cm.Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5907800316049
Dekoria.pl
Szyna przysufitowa podwójna prosta 150cm
25,00

Szyna przysufitowa podwójna prosta 150cm

Szyna prosta podwójna do zamontowania firany i zasłon o dł. 150cm.Szyny przysufitowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecany tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza.Występuje w wersji jedno i dwutorowej.Szyny można łączyć ze sobą w różne kształty pomocne przy tym są dodatkowe elementy dostępne w sprzedaży takie jak: łuki przelotowe zewnętrzne i wewnętrzne, listwy osłonowe tzw. maskownicę oraz i inne drobniejsze elementy.Wyprodukowana z tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru.Szyna posiada 4 otwory na wkręty bez zaślepek.Do połączenia dwóch szyn należy zastosować dwa łączniki.Montaż: za pomocą wkrętów (brak w zestawie).Wymiar: dł. 150cm, gł. 5,8cm, wys. 1,3cm.Materiał: tworzywo PCV.Kolor: szaro-biały.
Przejdź do sklepu 5907800316100
Dekoria.pl
Komplet łuków zakończeniowych do podwójnej szyny
40,00

Komplet łuków zakończeniowych do podwójnej szyny

Komplet łuków (prawy, lewy) zakończeniowych do podwójnych szyn. Pojedynczy łuk składa się z trzech elementów co umożliwia większą swobodę przy montowaniu szyn. Szyny przysufitowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecany tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza. Występuje w wersji jedno i dwutorowej. Szyny można łączyć ze sobą w różne kształty pomocne przy tym są dodatkowe elementy dostępne w sprzedaży takie jak: szyny proste, łuki przelotowe zewnętrzne i wewnętrzne, listwy osłonowe tzw. maskownicę oraz i inne drobniejsze elementy. Wyprodukowana z tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru. Zestaw zawiera 6 zaślepek i 4 ograniczniki. Montaż: za pomocą wkrętów (brak w zestawie). Wymiar: odległość od ściany 17,5cm. Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5907800304466
PPHU KARNIX
Karnisze Ryflowane Klasyczne TORINO RYFEL 16mm antyk mosiądz
44,96

Karnisze Ryflowane Klasyczne TORINO RYFEL 16mm antyk mosiądz

Pojedyncze Karnisze Klasyczne Ryflowane. Stylowe zakończenie karnisza "TORINO". Rura ryflowana o średnicy 16mm . Karnisz jednobiegowy klasyczny.
Przejdź do sklepu
PPHU KARNIX
Karnisz Pojedynczy STOŻEK RYFEL 16mm antyk mosiądz
44,96

Karnisz Pojedynczy STOŻEK RYFEL 16mm antyk mosiądz

Karnisze Stylowe Ryflowane Pojedyncze. Stożkowe zakończenie karnisza "STOŻEK". Rura ryflowana o średnicy 16 mm Karnisz jednobiegowy prosty.
Przejdź do sklepu
Dekoria.pl
Komplet - szyna przysufitowa pojedyncza 150cm
28,90

Komplet - szyna przysufitowa pojedyncza 150cm

Kompletna szyna przysufitowa pojedyncza 150cm.Stanowi alternatywę dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecana tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza. W zestawie nie występuje blokada do firan/ zasłon. Na życzenie klienta bezpłatnie wykonujemy otwór umożliwiający założenie blokady- w tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. (Uwaga! Po wykonaniu tej usługi produkt nie podlega zwrotowi)Komplet zawiera: szyna pojedyncza prosta o wym. 150cm - 1szt, dekiel zakończeniowy -2szt, zaślepka - 6szt, agrafki - 20szt. Montaż za pomocą wkrętów (brak w zestawie). Wymiar: dł. 150cm, gł. 3,7cm, wys. 1,3cm. Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5901775651624
Dekoria.pl
Komplet - szyna przysufitowa podwójna 150cm
40,90

Komplet - szyna przysufitowa podwójna 150cm

Kompletna szyna przysufitowa podwójna 150cm. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecana tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza. W zestawie nie występuje blokada do firan/ zasłon. Na życzenie klienta bezpłatnie wykonujemy otwór umożliwiający założenie blokady- w tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. (Uwaga! Po wykonaniu tej usługi produkt nie podlega zwrotowi)Komplet zawiera: szyna podwójna prosta o wym. 150cm - 1szt, dekiel zakończeniowy -2szt, zaślepka - 6szt, agrafki - 40szt. Montaż za pomocą wkrętów (brak w zestawie). Wymiar: dł. 150cm, gł. 5,8cm, wys. 1,3cm. Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5901775656339
Dekoria.pl
Komplet - szyna przysufitowa pojedyncza 210cm
39,90

Komplet - szyna przysufitowa pojedyncza 210cm

Kompletna szyna przysufitowa pojedyncza 210cm. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych karniszy, szczególnie polecana tam gdzie odległość od okna do sufitu nie pozwala zamontować karnisza.W zestawie nie występuje blokada do firan/ zasłon. Na życzenie klienta bezpłatnie wykonujemy otwór umożliwiający założenie blokady- w tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. (Uwaga! Po wykonaniu tej usługi produkt nie podlega zwrotowi)Komplet zawiera: szyna pojedyncza prosta o wym. 210cm - 1szt, dekiel zakończeniowy -2szt,zaślepka - 8szt, agrafki - 30szt. Montaż za pomocą wkrętów (brak w zestawie). Wymiar: dł. 210cm, gł. 3,7cm, wys. 1,3cm. Materiał: tworzywo PCV. Kolor: biało-szary.
Przejdź do sklepu 5901775656322
PPHU KARNIX
Karnisze Ryflowane Podwójne APOLLO RYFEL 16/16mm antyk mosiądz
69,74

Karnisze Ryflowane Podwójne APOLLO RYFEL 16/16mm antyk mosiądz

Karnisze Podwójne Metalowe Rzymskie. Stylowe zakończenie karnisza. Metalowe Rury Ryflowane o średnicy 16mm . Karnisz Metalowy jednobiegowy klasyczny. Karnisze Ścienne i Karnisze Sufitowe.
Przejdź do sklepu
PPHU KARNIX
Karnisze Ryflowane Podwójne "OWAL RYFEL" 16/16mm antyk mosiądz
69,74

Karnisze Ryflowane Podwójne "OWAL RYFEL" 16/16mm antyk mosiądz

Karnisze Ryflowane Podwójne Metalowe. Stylowe zakończenie karnisza. Metalowe Rury Ryfel o średnicy 16mm . Karnisz Metalowy dwubiegowy klasyczny. Karnisze Ścienne i Karnisze Sufitowe.
Przejdź do sklepu
PPHU KARNIX
Karnisz Ścienny Pojedycnzy "WACHLARZ" RYFEL 16mm antyk mosiądz
44,96

Karnisz Ścienny Pojedycnzy "WACHLARZ" RYFEL 16mm antyk mosiądz

Ścienne Pojedyncze Karnisze Klasyczne Ryflowane. Stylowe zakończenie karnisza "Wachlarz". Rura ryflowana o średnicy 16mm . Karnisz jednobiegowy klasyczny.
Przejdź do sklepu
PPHU KARNIX
Ryflowany Karnisz ROSETTI CRYSTAL RYFEL 16mm antyk mosiądz
53,92

Ryflowany Karnisz ROSETTI CRYSTAL RYFEL 16mm antyk mosiądz

Nowoczesne Karnisze Ryflowane Pojedyncze. Nowoczesne zakończenie karnisza "ROSETTI CRYSTAL". Ryflowana rura o średnicy 16mm Karnisz jednobiegowy
Przejdź do sklepu
PPHU KARNIX
Karnisz SALERNO RYFEL 16mm rura ryflowana antyk mosiądz
44,96

Karnisz SALERNO RYFEL 16mm rura ryflowana antyk mosiądz

Nowoczesne Karnisze Ryflowane Pojedyncze. Kwadratowe zakończenie karnisza "SALERNO". RyfloRura ryflowana o średnicy 16mm Karnisz jednobiegowy
Przejdź do sklepu
PPHU KARNIX
Stylowy Karnisz Ryflowany SPIRALKA RYFEL 16mm antyk mosiądz
44,96

Stylowy Karnisz Ryflowany SPIRALKA RYFEL 16mm antyk mosiądz

Karnisze Stylowe Ryflowane Pojedyńcze. Stylowe zakończenie karnisza "SPIRALKA". Rura ryflowana o średnicy 16mm. Karnisz jednobiegowy prosty.
Przejdź do sklepu
PPHU KARNIX
Karnisz Ryflowany Pojedynczy TWIST RYFEL 16mm antyk mosiądz
44,96

Karnisz Ryflowany Pojedynczy TWIST RYFEL 16mm antyk mosiądz

Karnisze Klasyczne Ryflowane Pojedyncze. Stylowe zakończenie karnisza "TWIST". Rura ryflowana o średnicy 16mm . Karnisz jednobiegowy klasyczny.
Przejdź do sklepu

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)

Karnisze Leroy Merlin - wybrane oferty 40% taniej.

11 000 000 ofert w 1 miejscu. 3000+ sklepów i marek. Kupony i promocje.
Kliknij i sprawdź ofertę.

Logo Okazje.info - porównywarka cen
X