Lampy sufitowe Artemide

mistrzlamp.pl
Artemide - Dioscuri 14 C/W Lampa Sufitowa/Ścienna Artemide
545,00

Artemide - Dioscuri 14 C/W Lampa Sufitowa/Ścienna Artemide

Lampa sufitowa/ścienna Dioscuri 14 C/W to prosta, kulista lampa, która może być używana jako lampa sufitowa lub oświetlenie ścienne. Dmuchana kula z rozproszonego szkła zapewnia przyjemne światło, które przenika całe pomieszczenie bez oślepiania. Podstawa wykonana jest z poliwęglanu, co sprawia, że lampa jest odporna na warunki atmosferyczne i dlatego idealnie sprawdzi się nie tylko w łazience, ale także na tarasie. Niezależnie od tego, gdzie umieścisz lampę, otrzymasz przytulne i funkcjonalne oświetlenie o prostym i nowoczesnym wyglądzie. Lampa jest dostępna w różnych rozmiarach, które można łączyć w celu uzyskania efektu dekoracyjnego. Zobacz różne rozmiary tutaj, gdzie możesz również zobaczyć lampę stołową z tej samej ponadczasowej serii. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993059819
mistrzlamp.pl
Artemide - Dioscuri 25 C/W Lampa Sufitowa/Ścienna Artemide
975,00

Artemide - Dioscuri 25 C/W Lampa Sufitowa/Ścienna Artemide

Dioscuri 25 C/W Ceiling/Wall to prosta, kulista lampa, która może być używana zarówno jako lampa sufitowa, jak i ścienna. Dmuchana kula z rozproszonego szkła zapewnia przyjemne światło, które przenika całe pomieszczenie bez oślepiania. Podstawa wykonana jest z poliwęglanu, dzięki czemu lampa jest odporna na warunki atmosferyczne i dlatego idealnie sprawdzi się nie tylko w łazience, ale także na tarasie. Niezależnie od tego, gdzie umieścisz lampę, otrzymasz przytulne i funkcjonalne oświetlenie o prostym i nowoczesnym wyglądzie. Lampa jest dostępna w różnych rozmiarach, które można łączyć w celu uzyskania efektu dekoracyjnego. Zobacz różne rozmiary tutaj, gdzie możesz również zobaczyć lampę stołową z tej samej ponadczasowej serii. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993000651
mistrzlamp.pl
Artemide - Teti Lampa Sufitowa/Ścienna Przezroczysta Artemide
245,00

Artemide - Teti Lampa Sufitowa/Ścienna Przezroczysta Artemide

Teti to złowrogie, małe stworzenie z charakterem, które nawet teraz, mając ponad 40 lat, może wywoływać dyskusje swoją prostotą i zwiotczałą, industrialną postawą. W swojej surowej elegancji wisi na ścianie lub suficie i gra balladę. Sam zdecyduj o ostatecznym wyglądzie w zależności od rodzaju użytych Żarówek i ilości zainstalowanych Teti. Teti mogą być używane pojedynczo lub w grupie, gdzie lampy mogą się wzajemnie uzupełniać. Do wyboru są przezroczyste w kolorze pomarańczowym, ciemnoszarym lub białym oraz jednolicie białe. Artemide posiada szeroką gamę lamp, więc należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy na te ekskluzywne lampy, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993019820
mistrzlamp.pl
Artemide - Teti Lampa Sufitowa/Ścienna Jasnoszara Artemide
245,00

Artemide - Teti Lampa Sufitowa/Ścienna Jasnoszara Artemide

Przejdź do sklepu 8052993019868
mistrzlamp.pl
Artemide - Teti Lampa Sufitowa/Ścienna Pomarańczowa Artemide
255,00

Artemide - Teti Lampa Sufitowa/Ścienna Pomarańczowa Artemide

Przejdź do sklepu 8052993019837
mistrzlamp.pl
Artemide - Castore 14 Lampa Wisząca White Artemide
1 209,00

Artemide - Castore 14 Lampa Wisząca White Artemide

Castore 14 Lampa Wisząca White - Artemide, Biały, Szkło
Przejdź do sklepu 8052993060389
mistrzlamp.pl
Artemide - Dioscuri 35 C/W Lampa Sufitowa/Ścienna Artemide
1 265,00

Artemide - Dioscuri 35 C/W Lampa Sufitowa/Ścienna Artemide

Lampa Sufitowa/Ścienna Dioscuri 35 C/W to prosta lampa o kulistym kształcie, która może być używana jako lampa sufitowa lub oświetlenie ścienne. Dmuchana kula z rozproszonego szkła zapewnia przyjemne światło, które przenika całe pomieszczenie bez oślepiania. Podstawa wykonana jest z poliwęglanu, co sprawia, że lampa jest odporna na warunki atmosferyczne i dlatego idealnie sprawdzi się nie tylko w łazience, ale także na tarasie. Niezależnie od tego, gdzie umieścisz lampę, otrzymasz przytulne i funkcjonalne oświetlenie o prostym i nowoczesnym wyglądzie. Lampa jest dostępna w różnych rozmiarach, które można łączyć w celu uzyskania efektu dekoracyjnego. Zobacz różne rozmiary tutaj, gdzie możesz również zobaczyć lampę stołową z tej samej ponadczasowej serii. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993000682
mistrzlamp.pl
Artemide - Nh 14 S Lampa Wisząca Black/Brass Artemide Artemide
1 475,00

Artemide - Nh 14 S Lampa Wisząca Black/Brass Artemide Artemide

Lampa Wisząca Nh Black/Brass 14 S emanuje orientalną lekkością, oczarowując każde pomieszczenie nastrojowym efektem świetlnym. Design lampy jest wynikiem ciekawej gry pomiędzy różnymi kształtami, kolorami i materiałami. Rama wykonana jest z metalu i ma podwójną kolorystykę matowej czerni i błyszczącego mosiądzu, które pięknie się równoważą. Klosz jest kulisty i wykonany z białego perłowego szkła. Szkło jest dmuchane ustnie, więc mogą wystąpić indywidualne różnice, dzięki czemu każda lampa jest wyjątkowa. Twórcami tej pięknej lampy jest duet projektantów Neri & Hu dla słynnego włoskiego producenta oświetlenia Artemide. Szklany klosz całkowicie otacza znajdujące się za nim źródło światła, dzięki czemu uzyskuje się jedynie rozproszone i miękkie oświetlenie, które świeci przez białe opalowe szkło w nastrojowej poświacie. Klosz można przesuwać na słupie lampy Wiszącej, co zapewnia elastyczność aranżacji światła według własnego uznania. Zobacz Lampę Wiszącą Nh w kilku wariantach...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993067791
mistrzlamp.pl
Artemide - Orsa LED 21 Lampa Wisząca Black Artemide
1 655,00

Artemide - Orsa LED 21 Lampa Wisząca Black Artemide

Orsa LED 21 Lampa Wisząca Black - Artemide, Przezroczysty, Mosiądz
Przejdź do sklepu 8052993049513
mistrzlamp.pl
Artemide - Castore 35 Lampa Wisząca Biała Artemide
1 755,00

Artemide - Castore 35 Lampa Wisząca Biała Artemide

Lampa Wisząca Castore 35 w kolorze białym marki Artemide zrodziła się z ciągłego poszukiwania doskonałości. Znalezienie esencji dobrego designu z intencją przenika całą ich kolekcję. Przez ostatnie 55 lat lampy takie jak ta pomogły wzmocnić portfolio Artemide w zakresie oświetlenia i innowacyjnych rozwiązań całościowych. Wiele Lamp, takich jak Castore 35 Lampa Wisząca by Artemide, zajęło miejsce w historii i można je znaleźć w najbardziej prestiżowych muzeach na świecie. Dzięki dokładnemu i skrupulatnemu skupieniu się na nowych technologiach i rozwoju materiałów, a także ulepszeniach i wydajności procesów produkcyjnych, Artemide stale zwiększa swoją przewagę nad konkurencją. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję przy zakupie na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993006943
mistrzlamp.pl
Artemide - Dioscuri 42 Lampa Ścienna/Lampa Sufitowa Artemide
1 905,00

Artemide - Dioscuri 42 Lampa Ścienna/Lampa Sufitowa Artemide

Dioscuri 42 Wall/Ceiling Light to prosta, kulista lampa, która może być używana jako lampa sufitowa lub ścienna. Dmuchana kula z rozproszonego szkła zapewnia przyjemne światło, które przenika całe pomieszczenie bez oślepiania. Podstawa wykonana jest z poliwęglanu, dzięki czemu lampa jest odporna na warunki atmosferyczne i dlatego idealnie sprawdzi się nie tylko w łazience, ale także na tarasie. Niezależnie od tego, gdzie umieścisz lampę, otrzymasz przytulne i funkcjonalne oświetlenie o prostym i nowoczesnym wyglądzie. Lampa jest dostępna w różnych rozmiarach, które można łączyć w celu uzyskania efektu dekoracyjnego. Zobacz różne rozmiary tutaj, gdzie możesz również zobaczyć lampę stołową z tej samej ponadczasowej serii. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993000712
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Copper Artemide
1 915,00

Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Copper Artemide

Gople Mini Lampa Wisząca Copper to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993076823
mistrzlamp.pl
Artemide - Nh 22 S Lampa Wisząca Black/Brass Artemide Artemide
1 945,00

Artemide - Nh 22 S Lampa Wisząca Black/Brass Artemide Artemide

Lampa Wisząca Nh Black/Brass 22 S emanuje orientalną lekkością, oczarowując każde pomieszczenie nastrojowym efektem świetlnym. Design lampy jest wynikiem ciekawej gry pomiędzy różnymi kształtami, kolorami i materiałami. Rama wykonana jest z metalu i ma podwójną kolorystykę matowej czerni i błyszczącego mosiądzu, które pięknie się równoważą. Klosz jest kulisty i wykonany z białego perłowego szkła. Szkło jest dmuchane ustnie, więc mogą wystąpić indywidualne różnice, dzięki czemu każda lampa jest wyjątkowa. Twórcami tej pięknej lampy jest duet projektantów Neri & Hu dla słynnego włoskiego producenta oświetlenia Artemide. Szklany klosz całkowicie otacza znajdujące się za nim źródło światła, dzięki czemu uzyskuje się jedynie rozproszone i miękkie oświetlenie, które świeci przez białe opalowe szkło w nastrojowej poświacie. Klosz można przesuwać na słupie lampy Wiszącej, co zapewnia elastyczność aranżacji światła według własnego uznania. Zobacz Lampę Wiszącą Nh w kilku wariantach...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993067807
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca White/White Artemide
1 945,00

Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca White/White Artemide

Gople Mini Lampa Wisząca White/White to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach.
Przejdź do sklepu 8052993076793
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Silver Artemide
1 985,00

Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Silver Artemide

Gople Mini Lampa Wisząca Silver to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993062079
mistrzlamp.pl
Artemide - Decomposé Light C Lampa Sufitowa Gold Artemide
2 000,00

Artemide - Decomposé Light C Lampa Sufitowa Gold Artemide

Decomposé Light C Lampa Sufitowa Gold - Artemide, Złoty, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993035752
mistrzlamp.pl
Artemide - Decomposé Light C Lampa Sufitowa Orange Artemide
2 000,00

Artemide - Decomposé Light C Lampa Sufitowa Orange Artemide

Decomposé Light C Lampa Sufitowa Orange - Artemide, Pomarańczowy, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993035769
mistrzlamp.pl
Artemide - Decomposé Light C Lampa Sufitowa Red Artemide
2 000,00

Artemide - Decomposé Light C Lampa Sufitowa Red Artemide

Decomposé Light C Lampa Sufitowa Red - Artemide, Czerwony, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993035776
mistrzlamp.pl
Artemide - Decomposé Light C Lampa Sufitowa Fumé Artemide
2 000,00

Artemide - Decomposé Light C Lampa Sufitowa Fumé Artemide

Decomposé Light C Lampa Sufitowa Fumé - Artemide, Szary, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993035783
mistrzlamp.pl
Artemide - Castore 42 Lampa Wisząca White Artemide
2 005,00

Artemide - Castore 42 Lampa Wisząca White Artemide

Castore 42 Lampa Wisząca White - Artemide, Biały, Szkło
Przejdź do sklepu 8052993006882
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Bronze Artemide
2 105,00

Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Bronze Artemide

Gople Mini Lampa Wisząca Bronze to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993064745
mistrzlamp.pl
Artemide - Castore 25 Lampa Wisząca White Artemide
2 155,00

Artemide - Castore 25 Lampa Wisząca White Artemide

Castore 25 Lampa Wisząca White - Artemide, Biały, Szkło
Przejdź do sklepu 8052993007018
mistrzlamp.pl
Artemide - Decomposé Light S Lampa Wisząca Gold Artemide
2 155,00

Artemide - Decomposé Light S Lampa Wisząca Gold Artemide

Decomposé Light S Lampa Wisząca Gold - Artemide, Złoty, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993035714
mistrzlamp.pl
Artemide - Decomposé Light S Lampa Wisząca Orange Artemide
2 155,00

Artemide - Decomposé Light S Lampa Wisząca Orange Artemide

Decomposé Light S Lampa Wisząca Orange - Artemide, Pomarańczowy, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993035721
mistrzlamp.pl
Artemide - Decomposé Light S Lampa Wisząca Red Artemide
2 155,00

Artemide - Decomposé Light S Lampa Wisząca Red Artemide

Decomposé Light S Lampa Wisząca Red - Artemide, Czerwony, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993035738
mistrzlamp.pl
Artemide - Decomposé Light S Lampa Wisząca Fumé Artemide
2 155,00

Artemide - Decomposé Light S Lampa Wisząca Fumé Artemide

Decomposé Light S Lampa Wisząca Fumé - Artemide, Szary, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993035745
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca White Artemide
2 185,00

Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca White Artemide

Gople Mini Lampa Wisząca White to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993062086
mistrzlamp.pl
Artemide - Nh 35 S Lampa Wisząca Black/Brass Artemide Artemide
2 275,00

Artemide - Nh 35 S Lampa Wisząca Black/Brass Artemide Artemide

Lampa Wisząca Nh Black/Brass 35 S emanuje orientalną lekkością, oczarowując każde pomieszczenie nastrojowym efektem świetlnym. Design lampy jest wynikiem ciekawej gry pomiędzy różnymi kształtami, kolorami i materiałami. Rama wykonana jest z metalu i ma podwójną kolorystykę matowej czerni i błyszczącego mosiądzu, które pięknie się równoważą. Klosz jest kulisty i wykonany z białego perłowego szkła. Szkło jest dmuchane ustnie, więc mogą wystąpić indywidualne różnice, dzięki czemu każda lampa jest wyjątkowa. Twórcami tej pięknej lampy jest duet projektantów Neri & Hu dla słynnego włoskiego producenta oświetlenia Artemide. Szklany klosz całkowicie otacza znajdujące się za nim źródło światła, dzięki czemu uzyskuje się jedynie rozproszone i miękkie oświetlenie, które świeci przez białe opalowe szkło w nastrojowej poświacie. Klosz można przesuwać na słupie lampy Wiszącej, co zapewnia elastyczność aranżacji światła według własnego...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993067814
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Bronze/Black Artemide
2 305,00

Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Bronze/Black Artemide

Gople Mini Lampa Wisząca Bronze/Black to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993076885
mistrzlamp.pl
Artemide - Orsa LED 35 Lampa Wisząca Black Artemide
2 315,00

Artemide - Orsa LED 35 Lampa Wisząca Black Artemide

Orsa LED 35 Lampa Wisząca Black - Artemide, Przezroczysty, Mosiądz
Przejdź do sklepu 8052993049537
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce Mini Lampa Sufitowa Artemide
2 385,00

Artemide - Pirce Mini Lampa Sufitowa Artemide

Lampa sufitowa Pirce Mini to ekscytująca spirala, która elegancko zwija się w pływającą spiralę. Lampa Sufitowa jest elegancko pomniejszoną wersją Lampy Wiszącej wyciętej z organicznego i żywego nierównego okręgu, pierścienie opadają w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprzestrzeniając światło w magicznym efekcie. Lampa sufitowa Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca z tej serii otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc generalnie należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy tych ekskluzywnych lamp, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993008534
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Blue Sapphire/Black Artemide
2 495,00

Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Blue Sapphire/Black Artemide

Gople Mini Lampa Wisząca Blue Sapphire/Black to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993076854
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Blue Sapphire Artemide
2 545,00

Artemide - Gople Mini Lampa Wisząca Blue Sapphire Artemide

Gople Mini Lampa Wisząca Blue Sapphire to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję przy zakupie na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993064738
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce Mini Lampa Wisząca Artemide
2 605,00

Artemide - Pirce Mini Lampa Wisząca Artemide

Lampa Wisząca Pirce Mini to intrygująca spirala, która elegancko wije się w dół. Wycięte z organicznego i żywego, nierównego okręgu pierścienie opadają w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprowadzając światło w górę, tworząc magiczny efekt. Lampa Wisząca Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy na te ekskluzywne lampy, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993008329
mistrzlamp.pl
Artemide - Nh S3 2 Bracci Lampa Wisząca Black/Brass Artemide
2 625,00

Artemide - Nh S3 2 Bracci Lampa Wisząca Black/Brass Artemide

Lampa Wisząca Nh Czarny/Mosiądz S3 2 emanuje orientalną lekkością, oczarowując każde pomieszczenie nastrojowym efektem świetlnym. Design lampy jest wynikiem ciekawej gry pomiędzy różnymi kształtami, kolorami i materiałami. Rama wykonana jest z metalu i ma podwójną kolorystykę matowej czerni i błyszczącego mosiądzu, które pięknie się równoważą. Klosz jest kulisty i wykonany z białego perłowego szkła. Szkło jest dmuchane ustnie, więc mogą wystąpić indywidualne różnice, dzięki czemu każda lampa jest wyjątkowa. Twórcami tej pięknej lampy jest duet projektantów Neri & Hu dla słynnego włoskiego producenta oświetlenia Artemide. Szklany klosz całkowicie otacza znajdujące się za nim źródło światła, dzięki czemu uzyskuje się jedynie rozproszone i miękkie oświetlenie, które świeci przez białe opalowe szkło w nastrojowej poświacie. Klosz można przesuwać na słupie lampy Wiszącej, co zapewnia elastyczność aranżacji światła według własnego uznania. Zobacz Lampę Wiszącą Nh w kilku wariantach...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993068897
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Due Bracci Lampa Wisząca Aluminium Artemide
2 664,00

Artemide - Tolomeo Due Bracci Lampa Wisząca Aluminium Artemide

Pochodząca z 1987 roku w swojej oryginalnej formie, lampa wisząca Artemides Tolomeo Due Bracci nie ma sobie równych jako najpopularniejsza lampa podłogowa na świecie i jest liderem pod względem wzornictwa, strumienia świetlnego, wygody i estetyki. Jednym z powodów ogromnej popularności Tolomeo jest elastyczność w pełni regulowanego korpusu, który zapewnia pełną kontrolę nad światłem. Ponadto, wybór wysokiej jakości materiałów i skupienie się na rzemiośle jest również istotnym czynnikiem. Lampa Tolomeo jest częścią kolekcji nowoczesnych klasyków Artemide i od momentu wprowadzenia na rynek zdobyła niezliczoną ilość nagród. Obejmują one prestiżową nagrodę Compasso dOro za najlepszy projekt w 1989 roku, HAUS Industriform w 1987 roku, a ostatnio Observeur du Design Paris za Micro w 2001 roku i Designpreis w 2008 roku za Fluo. Lampa o wszechstronnym zastosowaniu, którą można znaleźć w domach, biurach, hotelach, bibliotekach i wielu innych miejscach. Asortyment obejmuje obecnie wiele...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993019578
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Decentrata Lampa Wisząca Ø240 Pergaminowa Artemide
2 748,00

Artemide - Tolomeo Decentrata Lampa Wisząca Ø240 Pergaminowa Artemide

Lampa Wisząca Tolomeo Decentrata Parchment to tylko jedna z wielu różnych lamp Tolomeo, w których nacisk położono na funkcjonalność, elastyczność i jakość. Industrialny wygląd został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1987 roku jako pierwsza lampa stołowa z serii, w której projektanci zainspirowali się popularną lampą architektoniczną. Od momentu wprowadzenia na rynek, lampa zdobyła niezliczoną ilość nagród i jest dziś niezwykle popularną lampą na całym świecie - zarówno w domach, jak i biurach. Dzięki regulowanym ramionom możesz skierować światło lampy gdzie tylko chcesz. Do wyboru są dwa różne klosze: wersja szara satynowa, która ma niemal aluminiowy kolor, gdy lampa jest wyłączona, ale wydaje się biała, gdy lampa jest włączona. Z kolei wersja pergaminowa ma beżowy kolor, który staje się jedwabisty po oświetleniu. Lampa została wyprodukowana przez włoską firmę Artemide, która szczyci się znakiem jakości "Made In Italy". Lampa Tolomeo jest dostępna w wielu różnych rozmiarach,...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce Micro LED Lampa Wisząca Biała Artemide
2 805,00

Artemide - Pirce Micro LED Lampa Wisząca Biała Artemide

Lampa Wisząca LED Pirce Micro to ekscytująca spirala, która elegancko wije się w dół. Wycięte z organicznego i żywego, nierównego okręgu pierścienie opadają w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprowadzając światło w górę, tworząc magiczny efekt. Lampa Wisząca Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc generalnie należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy tych ekskluzywnych lamp, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993043238
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Lampa Wisząca White Artemide
2 975,00

Artemide - Gople Lampa Wisząca White Artemide

Lampa Wisząca Gople White to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję przy zakupie na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993059420
mistrzlamp.pl
Artemide - Cabildo S LED Lampa Wisząca 2700K White Artemide
3 158,00

Artemide - Cabildo S LED Lampa Wisząca 2700K White Artemide

Cabildo S LED Lampa Wisząca 2700K White - Artemide, Biały, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993043931
mistrzlamp.pl
Artemide - Cabildo S LED Lampa Wisząca 3000K White Artemide
3 158,00

Artemide - Cabildo S LED Lampa Wisząca 3000K White Artemide

Cabildo S LED Lampa Wisząca 3000K White - Artemide, Biały, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993007858
mistrzlamp.pl
Artemide - O 45 S Zewnętrzna Lampa Wisząca Black Artemide
3 465,00

Artemide - O 45 S Zewnętrzna Lampa Wisząca Black Artemide

Lampa Wisząca O 45 S Outdoor Lampa Wisząca Black prezentuje się w purystycznym i zredukowanym do detali designie, w którym najważniejszy jest czysty, podstawowy kształt. Dekoracyjna lampa Ogrodowa jest wynikiem współpracy włoskiego producenta oświetlenia Artemide, znanego z estetycznych i artystycznych projektów wysokiej jakości, oraz grupy projektowej Do Tanks Elemental. Minimalistyczny design sprawia, że lampa idealnie nadaje się do nowoczesnych przestrzeni, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Lampa posiada klasę szczelności IP67, dzięki czemu jest optymalnie chroniona przed warunkami atmosferycznymi. Lampa ma wbudowane źródło światła LED, które emituje piękne światło w jakości ciepłej bieli. Światło świeci równomiernie i jednolicie poprzez pas biegnący wzdłuż całej wewnętrznej strony głowicy lampy, podkreślając kształtny i całościowy design poprzez pierścień światła. Dzięki wysokiej wartości oddawania barw (CRI 90) światło jest przyjemne dla oka, a otoczenie jest wyraźnie...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993078728
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce Lampa Wisząca Artemide
3 525,00

Artemide - Pirce Lampa Wisząca Artemide

Lampa Wisząca Pirce to intrygująca spirala, która elegancko wije się w dół. Wycięte z organicznego i żywego, nierównego okręgu pierścienie schodzą w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprowadzając światło w górę, tworząc magiczny efekt. Lampa Wisząca Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy na te ekskluzywne lampy, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993008350
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce Lampa Sufitowa Artemide
3 705,00

Artemide - Pirce Lampa Sufitowa Artemide

Lampa sufitowa Pirce to intrygująca spirala, która elegancko wije się w dół. Lampa Sufitowa jest elegancko pomniejszoną wersją Lampy Wiszącej wyciętej z organicznego i żywego nierównego okręgu, pierścienie opadają w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprzestrzeniając światło w magicznym efekcie. Lampa sufitowa Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca z tej serii otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc generalnie należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy tych ekskluzywnych lamp, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993008459
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø240 Pergaminowa Artemide
3 903,00

Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø240 Pergaminowa Artemide

Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø240 Pergaminowa to tylko jedna z wielu różnych lamp Tolomeo, które koncentrują się na funkcjonalności, elastyczności i jakości. Industrialny wygląd został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1987 roku jako pierwsza lampa stołowa z serii, a projektanci czerpali inspirację z popularnej lampy architektonicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek, lampa zdobyła niezliczoną ilość nagród i jest dziś niezwykle popularną lampą na całym świecie - zarówno w domach, jak i biurach. Dzięki regulowanym ramionom można skierować światło lampy w dowolne miejsce. Do wyboru są dwa różne abażury: wersja szara satynowa, która ma prawie aluminiowy kolor, gdy lampa jest wyłączona, ale wydaje się biała w momencie włączenia lampy. Z drugiej strony, wersja pergaminowa ma beżowy kolor, który staje się jedwabisty po oświetleniu. Lampa jest produkowana przez włoską firmę Artemide, która spełnia wymogi znaku jakości "Made In Italy". Lampa Tolomeo jest dostępna w wielu różnych...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Artemide - Alphabet Of Light Lineare 120 Lampa Wisząca Artemide
3 935,00

Artemide - Alphabet Of Light Lineare 120 Lampa Wisząca Artemide

Lampa Wisząca Alphabet Of Light 120 prezentuje się w nowoczesnym designie, który znamionuje najnowszą technologię oświetleniową. Lampa jest częścią serii Alphabet of Light włoskiego producenta oświetlenia Artemide, która dostarcza ŚWIATŁO DLA LUDZI. Lampy z tej serii można łączyć, tworząc indywidualne scenariusze oświetleniowe dostosowane do osobistych potrzeb zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Lampy Wiszące wyposażone są w innowacyjną i opatentowaną technologię oświetleniową Artemide, składającą się z energooszczędnych diod LED świecących z rury, która tworzy głowicę lampy. Rurowa struktura zapewnia 360-stopniowy kąt wiązki, kąpiąc otoczenie w jednolitym blasku o przyjemnym ciepłym białym odcieniu. Lampy Wiszące Alphabet Of Light dostępne są w kilku rozmiarach i wersjach. Zobacz całą serię tutaj
Przejdź do sklepu 8052993052124
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø240 Satynowa Artemide
3 944,00

Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø240 Satynowa Artemide

Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø240 Satynowa to tylko jedna z wielu różnych lamp Tolomeo, które koncentrują się na funkcjonalności, elastyczności i jakości. Industrialny wygląd został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1987 roku jako pierwsza lampa stołowa z serii, a projektanci czerpali inspirację z popularnej lampy architektonicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek, lampa zdobyła niezliczoną ilość nagród i jest dziś niezwykle popularną lampą na całym świecie - zarówno w domach, jak i biurach. Dzięki regulowanym ramionom można skierować światło lampy w dowolne miejsce. Do wyboru są dwa różne abażury: wersja szara satynowa, która ma prawie aluminiowy kolor, gdy lampa jest wyłączona, ale wydaje się biała w momencie włączenia lampy. Z drugiej strony, wersja pergaminowa ma beżowy kolor, który staje się jedwabisty po oświetleniu. Lampa jest produkowana przez włoską firmę Artemide, która spełnia wymogi znaku jakości "Made In Italy". Lampa Tolomeo jest dostępna w wielu różnych...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Lampa Wisząca Blue Sapphire/Black Artemide
3 975,00

Artemide - Gople Lampa Wisząca Blue Sapphire/Black Artemide

Lampa Wisząca Gople Blue Sapphire/Black to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne, dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993077097
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Lampa Wisząca Bronze/Black Artemide
3 975,00

Artemide - Gople Lampa Wisząca Bronze/Black Artemide

Lampa Wisząca Gople Bronze/Black to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993077127
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Lampa Wisząca Bronze Artemide
3 985,00

Artemide - Gople Lampa Wisząca Bronze Artemide

Gople Lampa Wisząca Bronze to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993064721
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Lampa Wisząca Silver Artemide
3 995,00

Artemide - Gople Lampa Wisząca Silver Artemide

Lampa Wisząca Gople Silver to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję przy zakupie na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993059413
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Lampa Wisząca Copper Artemide
4 015,00

Artemide - Gople Lampa Wisząca Copper Artemide

Lampa Wisząca Gople Copper to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję przy zakupie na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993059437
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Lampa Wisząca Blue Sapphire Artemide
4 015,00

Artemide - Gople Lampa Wisząca Blue Sapphire Artemide

Lampa Wisząca Gople Blue Sapphire to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne, dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993064714
mistrzlamp.pl
Artemide - Nh S3 14 Lampa Wisząca Black/Brass Artemide Artemide
4 025,00

Artemide - Nh S3 14 Lampa Wisząca Black/Brass Artemide Artemide

Lampa Wisząca Nh Czarny/Mosiądz S3 14 emanuje orientalną lekkością, oczarowując każde pomieszczenie nastrojowym efektem świetlnym. Design lampy jest wynikiem ciekawej gry pomiędzy różnymi kształtami, kolorami i materiałami. Rama wykonana jest z metalu i ma podwójną kolorystykę matowej czerni i błyszczącego mosiądzu, które pięknie się równoważą. Klosz jest kulisty i wykonany z białego perłowego szkła. Szkło jest dmuchane ustnie, więc mogą wystąpić indywidualne różnice, dzięki czemu każda lampa jest wyjątkowa. Twórcami tej pięknej lampy jest duet projektantów Neri & Hu dla słynnego włoskiego producenta oświetlenia Artemide. Szklany klosz całkowicie otacza znajdujące się za nim źródło światła, dzięki czemu uzyskuje się jedynie rozproszone i miękkie oświetlenie, które świeci przez białe opalowe szkło w nastrojowej poświacie. Klosz można przesuwać na słupie lampy Wiszącej, co zapewnia elastyczność aranżacji światła według własnego uznania. Zobacz Lampę Wiszącą Nh w kilku wariantach...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993059253
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce Mini LED Lampa Wisząca Złota Artemide
4 055,00

Artemide - Pirce Mini LED Lampa Wisząca Złota Artemide

Lampa Wisząca LED Pirce Mini w kolorze złotym to ekscytująca spirala, która elegancko wije się w dół. Wycięte z organicznego i żywego, nierównego okręgu pierścienie opadają w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprowadzając światło w górę, tworząc magiczny efekt. Lampa Wisząca Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy na te ekskluzywne lampy, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993008893
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø320 Pergaminowa Artemide
4 124,00

Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø320 Pergaminowa Artemide

Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø320 Pergaminowa to tylko jedna z wielu różnych lamp Tolomeo, które koncentrują się na funkcjonalności, elastyczności i jakości. Industrialny wygląd został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1987 roku jako pierwsza lampa stołowa z serii, a projektanci czerpali inspirację z popularnej lampy architektonicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek, lampa zdobyła niezliczoną ilość nagród i jest dziś niezwykle popularną lampą na całym świecie - zarówno w domach, jak i biurach. Dzięki regulowanym ramionom można skierować światło lampy w dowolne miejsce. Do wyboru są dwa różne abażury: wersja szara satynowa, która ma prawie aluminiowy kolor, gdy lampa jest wyłączona, ale wydaje się biała w momencie włączenia lampy. Z drugiej strony, wersja pergaminowa ma beżowy kolor, który staje się jedwabisty po oświetleniu. Lampa jest produkowana przez włoską firmę Artemide, która spełnia wymogi znaku jakości "Made In Italy". Lampa Tolomeo jest dostępna w wielu różnych...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Lampa Wisząca White/Alu Artemide
4 155,00

Artemide - Gople Lampa Wisząca White/Alu Artemide

Lampa Wisząca Gople White/Alu to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993077035
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø360 Pergaminowa Artemide
4 209,00

Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø360 Pergaminowa Artemide

Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø360 Pergaminowa to tylko jedna z wielu różnych lamp Tolomeo, które koncentrują się na funkcjonalności, elastyczności i jakości. Industrialny wygląd został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1987 roku jako pierwsza lampa stołowa z serii, a projektanci czerpali inspirację z popularnej lampy architektonicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek, lampa zdobyła niezliczoną ilość nagród i jest dziś niezwykle popularną lampą na całym świecie - zarówno w domach, jak i biurach. Dzięki regulowanym ramionom można skierować światło lampy w dowolne miejsce. Do wyboru są dwa różne abażury: wersja szara satynowa, która ma prawie aluminiowy kolor, gdy lampa jest wyłączona, ale wydaje się biała w momencie włączenia lampy. Z drugiej strony, wersja pergaminowa ma beżowy kolor, który staje się jedwabisty po oświetleniu. Lampa jest produkowana przez włoską firmę Artemide, która spełnia wymogi znaku jakości "Made In Italy". Lampa Tolomeo jest dostępna w wielu różnych...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Artemide - Alphabet Of Light Lineare 120 Lampa Wisząca APP Artemide
4 235,00

Artemide - Alphabet Of Light Lineare 120 Lampa Wisząca APP Artemide

Lampa Wisząca Alphabet Of Light APP 120 ma wysoką wartość projektową zarówno pod względem wyglądu i formy, jak i funkcji oraz jakości światła. Lampa jest częścią całej serii Alphabet of Light, zaprojektowanej dla włoskiego producenta oświetlenia Artemide przez słynną grupę Bjarke Ingels BIG. Grupa ta składa się z oddanych projektantów i architektów stojących za takimi projektami jak Shenzhen Energy Mansion w Chinach, Faroe Islands Education Centre i Vancouver House Tower. Wbudowane w lampę źródło światła LED świeci z rury świetlnej, która tworzy głowicę lampy. Rurowa struktura zapewnia 360-stopniowy kąt wiązki, kąpiąc otoczenie w jednolitym blasku o przyjemnym ciepłym białym odcieniu. Jakość światła można regulować za pomocą bezpłatnej aplikacji Artemide, dostępnej dla systemów iOS i Android, która pozwala między innymi kontrolować jasność. Lampy Wiszące Alphabet Of Light dostępne są w kilku rozmiarach i wersjach. Zobacz całą serię...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993061768
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø320 Satynowa Artemide
4 252,00

Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø320 Satynowa Artemide

Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø320 Satynowa to tylko jedna z wielu różnych lamp Tolomeo, które koncentrują się na funkcjonalności, elastyczności i jakości. Industrialny wygląd został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1987 roku jako pierwsza lampa stołowa z serii, a projektanci czerpali inspirację z popularnej lampy architektonicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek, lampa zdobyła niezliczoną ilość nagród i jest dziś niezwykle popularną lampą na całym świecie - zarówno w domach, jak i biurach. Dzięki regulowanym ramionom można skierować światło lampy w dowolne miejsce. Do wyboru są dwa różne abażury: wersja szara satynowa, która ma prawie aluminiowy kolor, gdy lampa jest wyłączona, ale wydaje się biała w momencie włączenia lampy. Z drugiej strony, wersja pergaminowa ma beżowy kolor, który staje się jedwabisty po oświetleniu. Lampa jest produkowana przez włoską firmę Artemide, która spełnia wymogi znaku jakości "Made In Italy". Lampa Tolomeo jest dostępna w wielu różnych...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Artemide - Gople Lampa Wisząca Copper/Black Artemide
4 276,00

Artemide - Gople Lampa Wisząca Copper/Black Artemide

Lampa Wisząca Gople Copper/Black to ekscytująca i innowacyjna lampa. Piękne dmuchane szkło jest wykonane przy użyciu starożytnej weneckiej techniki, która stopniowo zmienia kolor szkła. Dzięki temu każda lampa ma unikalny kolor i może nieznacznie różnić się kształtem. Prosty kształt lampy podkreśla piękną grę kolorów i innowacyjne wykończenie. Charakterystyczna lampa jest niezwykle dekoracyjna - zarówno włączona, jak i wyłączona. Po włączeniu światło pięknie i naturalnie rozprzestrzenia się w otoczeniu - idealnie nadaje się do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w domu. Seria Gople składa się z Lampy Wiszącej, Lampy Stołowej i Lampy Sufitowej dostępnych w dwóch różnych rozmiarach, a także pasującej do nich Lampy Podłogowej - wszystkie modele w kilku różnych kolorach. Zobacz całą serię tutaj.
Przejdź do sklepu 8052993077066
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø420 Pergaminowa Artemide
4 294,00

Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø420 Pergaminowa Artemide

Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø420 Pergaminowa to tylko jedna z wielu różnych lamp Tolomeo, które koncentrują się na funkcjonalności, elastyczności i jakości. Industrialny wygląd został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1987 roku jako pierwsza lampa stołowa z serii, a projektanci czerpali inspirację z popularnej lampy architektonicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek, lampa zdobyła niezliczoną ilość nagród i jest dziś niezwykle popularną lampą na całym świecie - zarówno w domach, jak i biurach. Dzięki regulowanym ramionom można skierować światło lampy w dowolne miejsce. Do wyboru są dwa różne abażury: wersja szara satynowa, która ma prawie aluminiowy kolor, gdy lampa jest wyłączona, ale wydaje się biała w momencie włączenia lampy. Z drugiej strony, wersja pergaminowa ma beżowy kolor, który staje się jedwabisty po oświetleniu. Lampa jest produkowana przez włoską firmę Artemide, która spełnia wymogi znaku jakości "Made In Italy". Lampa Tolomeo jest dostępna w wielu różnych...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce Mini LED Lampa Wisząca 2700K Biała Artemide
4 505,00

Artemide - Pirce Mini LED Lampa Wisząca 2700K Biała Artemide

Lampa Wisząca LED Pirce Mini 2700K White to intrygująca spirala, która elegancko wije się w dół. Wycięte z organicznego i żywego, nierównego okręgu pierścienie schodzą w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprowadzając światło w górę, tworząc magiczny efekt. Lampa Wisząca Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide posiada szeroką gamę lamp, więc należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy na te ekskluzywne lampy, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993043276
mistrzlamp.pl
Artemide - Alphabet Of Light S Lineare 180 Pendant Artemide
4 625,00

Artemide - Alphabet Of Light S Lineare 180 Pendant Artemide

Lampa Wisząca Alphabet Of Light S Lineare 180 odznacza się wysoką wartością designerską pod względem wyglądu i formy, a także funkcjonalności i jakości światła. Lampa jest częścią całej serii Alphabet of Light, zaprojektowanej dla włoskiego producenta oświetlenia Artemide przez renomowaną grupę Bjarke Ingels BIG. Grupa składa się z oddanych projektantów i architektów, którzy są odpowiedzialni za projekty budowlane, takie jak Shenzhen Energy Mansion w Chinach, Faroe Islands Education Centre i Vancouver House Tower. Wbudowane w lampę źródło światła LED świeci z rury świetlnej, która tworzy głowicę lampy. Rurowa konstrukcja zapewnia 360-stopniowy kąt wiązki, kąpiąc otoczenie w jednolitym blasku o przyjemnym ciepłym białym odcieniu. Jakość światła można regulować za pomocą bezpłatnej aplikacji Artemide dostępnej dla systemów iOS i Android, która obejmuje opcję regulacji jasności. Lampy Wiszące Alphabet Of Light dostępne są w kilku rozmiarach i wersjach. Zobacz pełną ofertę...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993052131
mistrzlamp.pl
Artemide - Alphabet Of Light Lineare 180 Lampa Wisząca APP Artemide
4 625,00

Artemide - Alphabet Of Light Lineare 180 Lampa Wisząca APP Artemide

Lampa Wisząca Alphabet Of Light APP 180 ma wysoką wartość projektową zarówno pod względem wyglądu i formy, jak i funkcji oraz jakości światła. Lampa jest częścią całej serii Alphabet of Light, zaprojektowanej dla włoskiego producenta oświetlenia Artemide przez słynną grupę Bjarke Ingels BIG. Grupa ta składa się z oddanych projektantów i architektów stojących za takimi projektami jak Shenzhen Energy Mansion w Chinach, Faroe Islands Education Centre i Vancouver House Tower. Wbudowane w lampę źródło światła LED świeci z rury świetlnej, która tworzy głowicę lampy. Rurowa struktura zapewnia 360-stopniowy kąt wiązki, kąpiąc otoczenie w jednolitym blasku o przyjemnym ciepłym białym odcieniu. Jakość światła można regulować za pomocą bezpłatnej aplikacji Artemide, dostępnej dla systemów iOS i Android, która pozwala między innymi kontrolować jasność. Lampy Wiszące Alphabet Of Light dostępne są w kilku rozmiarach i wersjach. Zobacz całą serię...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993061874
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø360 Satynowa Artemide
4 643,00

Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø360 Satynowa Artemide

Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø360 Satynowa to tylko jedna z wielu różnych lamp Tolomeo, które koncentrują się na funkcjonalności, elastyczności i jakości. Industrialny wygląd został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1987 roku jako pierwsza lampa stołowa z serii, a projektanci czerpali inspirację z popularnej lampy architektonicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek, lampa zdobyła niezliczoną ilość nagród i jest dziś niezwykle popularną lampą na całym świecie - zarówno w domach, jak i biurach. Dzięki regulowanym ramionom można skierować światło lampy w dowolne miejsce. Do wyboru są dwa różne abażury: wersja szara satynowa, która ma prawie aluminiowy kolor, gdy lampa jest wyłączona, ale wydaje się biała w momencie włączenia lampy. Z drugiej strony, wersja pergaminowa ma beżowy kolor, który staje się jedwabisty po oświetleniu. Lampa jest produkowana przez włoską firmę Artemide, która spełnia wymogi znaku jakości "Made In Italy". Lampa Tolomeo jest dostępna w wielu różnych...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø420 Satynowa Artemide
4 782,00

Artemide - Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø420 Satynowa Artemide

Tolomeo Basculante Lampa Wisząca Ø420 Satynowa to tylko jedna z wielu różnych lamp Tolomeo, które koncentrują się na funkcjonalności, elastyczności i jakości. Industrialny wygląd został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1987 roku jako pierwsza lampa stołowa z serii, a projektanci czerpali inspirację z popularnej lampy architektonicznej. Od momentu wprowadzenia na rynek, lampa zdobyła niezliczoną ilość nagród i jest dziś niezwykle popularną lampą na całym świecie - zarówno w domach, jak i biurach. Dzięki regulowanym ramionom można skierować światło lampy w dowolne miejsce. Do wyboru są dwa różne abażury: wersja szara satynowa, która ma prawie aluminiowy kolor, gdy lampa jest wyłączona, ale wydaje się biała w momencie włączenia lampy. Z drugiej strony, wersja pergaminowa ma beżowy kolor, który staje się jedwabisty po oświetleniu. Lampa jest produkowana przez włoską firmę Artemide, która spełnia wymogi znaku jakości "Made In Italy". Lampa Tolomeo jest dostępna w wielu różnych...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
mistrzlamp.pl
Artemide - Febe S LED Lampa Wisząca 3000K White Artemide
4 853,00

Artemide - Febe S LED Lampa Wisząca 3000K White Artemide

Febe S LED Lampa Wisząca 3000K White - Artemide, Biały, Plastik
Przejdź do sklepu 8052993058195
mistrzlamp.pl
Artemide - Febe S LED Lampa Wisząca 2700K White Artemide
4 853,00

Artemide - Febe S LED Lampa Wisząca 2700K White Artemide

Febe S LED Lampa Wisząca 2700K White - Artemide, Biały, Plastik
Przejdź do sklepu 8052993058218
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce LED Lampa Sufitowa Artemide
4 885,00

Artemide - Pirce LED Lampa Sufitowa Artemide

Lampa sufitowa LED Pirce to ekscytująca spirala, która elegancko zwija się w pływającą spiralę. Lampa Sufitowa jest elegancko pomniejszoną wersją Lampy Wiszącej wyciętej z organicznego i żywego nierównego okręgu, pierścienie opadają w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprzestrzeniając światło w magicznym efekcie. Lampa sufitowa Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca z tej serii otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc generalnie należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy tych ekskluzywnych lamp, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993008688
mistrzlamp.pl
Artemide - O S Zewnętrzna Lampa Wisząca Black Artemide
4 945,00

Artemide - O S Zewnętrzna Lampa Wisząca Black Artemide

O Outdoor Black S prezentuje się w purystycznym i zredukowanym do detali designie, w którym najważniejszy jest czysty podstawowy kształt. Dekoracyjna oprawa zewnętrzna jest wynikiem współpracy między włoskim producentem oświetlenia Artemide, znanym z estetycznych i artystycznych projektów wysokiej jakości, a grupą projektową Do Tanks Elemental. Minimalistyczny design sprawia, że lampa idealnie nadaje się do nowoczesnych przestrzeni, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Lampa posiada klasę szczelności IP67, dzięki czemu jest optymalnie chroniona przed warunkami atmosferycznymi. Lampa ma wbudowane źródło światła LED, które emituje piękne światło w jakości ciepłej bieli. Światło świeci równomiernie i jednolicie poprzez pas biegnący wzdłuż całej wewnętrznej strony głowicy lampy, podkreślając kształtny i całościowy design poprzez pierścień światła. Dzięki wysokiej wartości oddawania barw (CRI 90) światło jest przyjemne dla oka, a otoczenie jest wyraźnie odwzorowane. Lampa dostępna jest...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993065001
mistrzlamp.pl
Artemide - Stellar Nebula 30 Lampa Wisząca Artemide
4 965,00

Artemide - Stellar Nebula 30 Lampa Wisząca Artemide

Fantastyczna marka Artemide oferuje trzy ekscytujące, nietypowe i piękne lampy Wiszące, które z pewnością nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym zawisną. Stellar Nebula jest dostępna w trzech rozmiarach, a ich cechą wspólną jest "mgławica", którą firma Artemide pokryła przezroczyste szklane klosze. Mgławica jest nakładana za pomocą powłoki PVD, wygląda naturalnie i organicznie oraz zapewnia, że światło jest zawsze załamywane w ekscytujący sposób. Klosze są dmuchane ustnie, więc żadne dwa klosze nie są dokładnie takie same. Użyj Stellar Nebula w salonie jako ekscytującego elementu przyciągającego wzrok w rogu, zawieś je nad stołem w jadalni lub użyj ich w pokoju hobbystycznym i wszędzie tam, gdzie masz teleskop. Zobacz wszystkie lampy Stellar Nebula tutaj!
Przejdź do sklepu 8052993095886
mistrzlamp.pl
Artemide - Chlorophilia Lampa Wisząca LED Crome APP Artemide
5 085,00

Artemide - Chlorophilia Lampa Wisząca LED Crome APP Artemide

Lampa Wisząca Chlorophilia LED Crome APP charakteryzuje się figlarną lekkością, która sprawia wrażenie korony kwiatu unoszącej się w powietrzu. Dzięki miękkim, zorientowanym na formę elementom, które doskonale ze sobą współgrają, lampa ma wyraźnie organiczny charakter. Projekt jest dziełem Rossa Lovegrovea, który czerpie inspirację z natury w swoich kreacjach, pomysłowo łącząc technologię, materiałoznawstwo i inteligentną formę organiczną. Po włączeniu, światło z wbudowanych diod LED odbija się od pięknych elementów w kształcie płatków, tworząc hipnotyzujący wzór świetlny na suficie, który niemal przypomina refleksy wodne. Wysokie walory estetyczne projektu sprawiają, że lampa przyciąga wzrok zarówno w salonie, jak i sypialni. Jakość światła można regulować za pomocą bezpłatnej aplikacji Artemide dostępnej dla systemów iOS i Android, w której można tworzyć różne scenariusze oświetleniowe za pomocą wielu ustawień. Zobacz Lampę Wiszącą Chlorophilia w dwóch pięknych wersjach...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993061102
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce LED Lampa Wisząca Artemide
5 255,00

Artemide - Pirce LED Lampa Wisząca Artemide

Lampa Wisząca LED Pirce to ekscytująca spirala, która elegancko wije się w dół. Wycięte z organicznego i żywego, nierównego okręgu pierścienie opadają w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprowadzając światło w górę, tworząc magiczny efekt. Lampa Wisząca Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc generalnie należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy tych ekskluzywnych lamp, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993008749
mistrzlamp.pl
Artemide - Alphabet Of Light Lineare 240 Lampa Wisząca Artemide
5 345,00

Artemide - Alphabet Of Light Lineare 240 Lampa Wisząca Artemide

Alphabet Of Light Lineare 240 Lampa Wisząca - Artemide, Biały, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993052117
mistrzlamp.pl
Artemide - Alphabet Of Light Lineare 240 Lampa Wisząca APP Artemide
5 345,00

Artemide - Alphabet Of Light Lineare 240 Lampa Wisząca APP Artemide

Lampa Wisząca Alphabet Of Light APP 240 ma wysoką wartość projektową zarówno pod względem wyglądu i formy, jak i funkcji oraz jakości światła. Lampa jest częścią całej serii Alphabet of Light, zaprojektowanej dla włoskiego producenta oświetlenia Artemide przez słynną grupę Bjarke Ingels BIG. Grupa ta składa się z oddanych projektantów i architektów stojących za takimi projektami jak Shenzhen Energy Mansion w Chinach, Faroe Islands Education Centre i Vancouver House Tower. Wbudowane w lampę źródło światła LED świeci z rury świetlnej, która tworzy głowicę lampy. Rurowa struktura zapewnia 360-stopniowy kąt wiązki, kąpiąc otoczenie w jednolitym blasku o przyjemnym ciepłym białym odcieniu. Jakość światła można regulować za pomocą bezpłatnej aplikacji Artemide, dostępnej dla systemów iOS i Android, która pozwala między innymi kontrolować jasność. Lampy Wiszące Alphabet Of Light dostępne są w kilku rozmiarach i wersjach. Zobacz całą serię...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993061423
mistrzlamp.pl
Artemide - Yanzi S Lampa Wisząca Artemide
5 445,00

Artemide - Yanzi S Lampa Wisząca Artemide

Seria Yanzi od Artemide, zaprojektowana przez zespół projektantów Neri&Hu, składa się z Lampy Stołowej, Lampy Podłogowej i dwóch bardzo różnych wzorów Lamp Wiszących. Neri&Hu jest znany z tego, że pozwala badaniom i ciekawości interakcji między ludźmi a światłem dyktować projekt - i z tym klejnotem serii, tym razem nie jest inaczej! Lampa Wisząca Yanzi S to fantastyczna lampa, która bawi się materiałami. Wykonana z mosiądzu, drewna i dmuchanego szkła, lampa przypomina małego ptaszka na patyku. Yanzi oznacza również jaskółkę w języku chińskim i jest powtarzającym się aspektem w całej serii. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję przy zakupie na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993052612
mistrzlamp.pl
Artemide - Chlorophilia 2 Lampa Wisząca LED Crome APP Artemide
5 535,00

Artemide - Chlorophilia 2 Lampa Wisząca LED Crome APP Artemide

Lampa Wisząca Chlorophilia LED Crome APP 2 charakteryzuje się zabawną lekkością, która sprawia wrażenie korony kwiatu unoszącej się w powietrzu. Dzięki miękkim, zorientowanym na formę elementom, które doskonale ze sobą współgrają, lampa ma wyraźnie organiczny charakter. Projekt jest dziełem Rossa Lovegrovea, który czerpie inspirację z natury w swoich kreacjach, pomysłowo łącząc technologię, materiałoznawstwo i inteligentną formę organiczną. Po włączeniu, światło z wbudowanych diod LED odbija się od pięknych elementów w kształcie płatków, tworząc hipnotyzujący wzór świetlny na suficie, który niemal przypomina refleksy wodne. Wysokie walory estetyczne projektu sprawiają, że lampa przyciąga wzrok zarówno w salonie, jak i sypialni. Jakość światła można regulować za pomocą bezpłatnej aplikacji Artemide dostępnej dla systemów iOS i Android, w której można tworzyć różne scenariusze oświetleniowe za pomocą wielu ustawień. Zobacz Lampę Wiszącą Chlorophilia w dwóch pięknych wersjach...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993061119
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce Mini LED Lampa Sufitowa 3000K Biała Artemide
5 675,00

Artemide - Pirce Mini LED Lampa Sufitowa 3000K Biała Artemide

Lampa sufitowa LED Pirce Mini to ekscytująca spirala, która elegancko zwija się w pływającą spiralę. Lampa Sufitowa jest elegancko pomniejszoną wersją Lampy Wiszącej wyciętej z organicznego i żywego nierównego okręgu, pierścienie opadają w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprzestrzeniając światło w magicznym efekcie. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję po zarejestrowaniu zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu. Lampa sufitowa Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca z tej serii otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc generalnie należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy tych ekskluzywnych lamp, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu.
Przejdź do sklepu 8052993008800
mistrzlamp.pl
Artemide - Calipso Lampa Sufitowa 3000K Artemide
5 725,00

Artemide - Calipso Lampa Sufitowa 3000K Artemide

Lampa sufitowa Calipso to oszałamiająca lampa od Artemide, zaprojektowana przez Neila Poultona. Z wyglądem przypominającym plaster miodu, lampa sufitowa Calipso rzuca fantastyczne światło i ma całkowicie unikalny wyraz wizualny w porównaniu do innych lamp sufitowych o tym samym rozmiarze. Wyjątkowa ekspresja, która charakteryzuje Calipso, jest tworzona w równie wyjątkowy sposób: Obrazy powierzchni księżyca, wrzucone do algorytmu opartego na obrazach znalezionych na praktycznie wymarłym komputerze - nie ma nic bardziej wyjątkowego! Temat do rozmowy, świetna historia i niesamowite światło - wybór jest prawie dokonany za Ciebie. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję po zarejestrowaniu zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993062840
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce Mini LED Lampa Wisząca 3000K Biała Artemide
5 775,00

Artemide - Pirce Mini LED Lampa Wisząca 3000K Biała Artemide

Lampa Wisząca LED Pirce Mini to ekscytująca spirala, która elegancko wije się w dół. Wycięte z organicznego i żywego, nierównego okręgu pierścienie opadają w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprowadzając światło w górę, tworząc magiczny efekt. Lampa Wisząca Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. Lampa Wisząca otrzymała nagrodę iF Product Design Award w 2010 roku oraz Good Design Award od Chicago Atheneum w 2008 roku. Artemide oferuje szeroką gamę lamp, więc należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy na te ekskluzywne lampy, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993008862
mistrzlamp.pl
Artemide - Pirce LED Lampa Wisząca Złota Artemide
7 469,00

Artemide - Pirce LED Lampa Wisząca Złota Artemide

Lampa Wisząca Pirce w kolorze złotym to intrygująca spirala, która elegancko wije się w dół. Wycięte z organicznego i żywego, nierównego okręgu pierścienie schodzą w kierunku środka, ukrywając źródło światła i rozprowadzając światło w górę, tworząc magiczny efekt. Lampa Wisząca Pirce szybko stała się nowoczesnym klasykiem od Artemide. W 2010 roku otrzymała nagrodę iF Product Design Award, a w 2008 roku nagrodę Good Design Award przyznawaną przez Chicago Atheneum. Artemide posiada szeroką gamę lamp, więc należy spodziewać się 2-3 tygodni dostawy na te ekskluzywne lampy, ponieważ może być trudno mieć wszystko w domu. Uwaga Artemide oferuje 5-letnią gwarancję, jeśli dokonasz zakupu na stronie internetowej Artemide w ciągu 2 miesięcy od zakupu.
Przejdź do sklepu 8052993008763
mistrzlamp.pl
Artemide - O 150 S Zewnętrzna Lampa Wisząca Black Artemide
12 881,00

Artemide - O 150 S Zewnętrzna Lampa Wisząca Black Artemide

O Outdoor Black 150 S prezentuje się w purystycznym i zredukowanym do detali designie, gdzie czysta podstawowa forma jest najważniejsza. Dekoracyjna oprawa zewnętrzna jest wynikiem współpracy między włoskim producentem oświetlenia Artemide, znanym z estetycznych i artystycznych projektów wysokiej jakości, a grupą projektową Do Tanks Elemental. Minimalistyczny design sprawia, że lampa idealnie nadaje się do nowoczesnych przestrzeni, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Lampa posiada klasę szczelności IP67, dzięki czemu jest optymalnie chroniona przed warunkami atmosferycznymi. Lampa ma wbudowane źródło światła LED, które emituje piękne światło w jakości ciepłej bieli. Światło świeci równomiernie i jednolicie poprzez pas biegnący wzdłuż całej wewnętrznej strony głowicy lampy, podkreślając kształtny i całościowy design poprzez pierścień światła. Dzięki wysokiej wartości oddawania barw (CRI 90) światło jest przyjemne dla oka, a otoczenie jest wyraźnie odwzorowane. Lampa dostępna jest w ...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 8052993088123
mistrzlamp.pl
Artemide - Cosmic Angel S LED Lampa Wisząca Polished Chrome Artemide
14 041,00

Artemide - Cosmic Angel S LED Lampa Wisząca Polished Chrome Artemide

Cosmic Angel S LED Lampa Wisząca Polished Chrome - Artemide, Chrom, Aluminium
Przejdź do sklepu 8052993010100
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X