Lampy sufitowe KOLARZ

lampy.pl
Lampa sufitowa Nonna Hirsch biało-czerwona Ø 40 cm
517,90

Lampa sufitowa Nonna Hirsch biało-czerwona Ø 40 cm

Okrągłe kształty i styl wiejskiego domu - Lampa sufitowa Nonna z dekorem jelenia W swojej konstrukcji lampa sufitowa Nonna początkowo wydaje się bardzo prosta i klasycznie okrągła. Jednak natychmiast zauważamy delikatnego jelenia w czerwieni, skaczącego po sobie jak w kółko. Ta ładna dekoracja jest ręcznie nakładana na dmuchane, białe szkło i sprawia, że każda lampa jest wyjątkowa. Szklany odcień utrzymywany jest przez trzy zaciski ze starego mosiądzu. Nonna świeci przez dwie wkładane lampy E27, które świecą w dół przez matową bieli, a zatem mają niski stopień olśnienia. Lampa sufitowa Nonna oświetla pomieszczenia mieszkalne doskonale urządzone w stylu wiejskim.
Przejdź do sklepu 9008447353780
lampy.pl
Lampa sufitowa Moon Leaf, złota, Ø 40 cm
637,90

Lampa sufitowa Moon Leaf, złota, Ø 40 cm

Wyposażona w złotą krawędź - lampa sufitowa Moon Geometryczne kształty i minimalistyczne wzornictwo charakteryzują lampę sufitową Moon, która dzięki połączeniu kolorów złota i matowej bieli tworzy przytulną i ciepłą atmosferę. Okrągły szklany klosz delikatnie odfiltrowuje światło zastosowanych źródeł światła i nie oślepia. Klosz jest otoczony ręcznie malowaną, złotą obwódką, która tworzy blask w połączeniu z dekorem. Lampa sufitowa Moon może być stosowana jako źródło światła w salonach, sypialniach i korytarzach.
Przejdź do sklepu 9008447320768
lampy.pl
Lampa sufitowa Moon Sun, złota, Ø 40 cm
637,90

Lampa sufitowa Moon Sun, złota, Ø 40 cm

Lśniący jak słońce - Sufitowy jasny księżyc ze złotą obwódką Okrągła lampa sufitowa Moon jest zaprojektowana jak słońce z eleganckim złotym wystrojem. Szklany klosz z matowym wykończeniem filtruje światło, zapewniając miękkie środowisko oświetleniowe. Moon przekonuje geometrycznymi kształtami, minimalistycznym wzornictwem klosza i błyszczącym wystrojem w złotym kolorze, co sprawia, że lampa sufitowa jest wyjątkowym obiektem świetlnym na korytarze, do salonów, a nawet sypialni. Wystrój jest ręcznie malowany, dzięki czemu każda lampa jest niepowtarzalna.
Przejdź do sklepu 9008447354275
lampy.pl
Lampa sufitowa Moon Sun, srebrna, Ø 40 cm
637,90

Lampa sufitowa Moon Sun, srebrna, Ø 40 cm

Światło sufitowe Księżyc malowany ręcznie Lampa sufitowa Moon jest w swojej formie i z ręcznie malowaną dekoracją słoneczną. Wystrój wygląda jak promienie słońca i tworzy odpowiedni obraz świetlny, szczególnie przy oświetleniu. Dzięki pracy ręcznej, każda lampa jest wyjątkowa. Szklany klosz ma matowe wykończenie, które delikatnie filtruje światło. Dwa gniazda E27 są zainstalowane pod osłoną. Moon to nowoczesna oprawa, która przekonuje geometrycznym kształtem, minimalistycznym designem klosza i błyszczącym dekorem w kolorze szarym ze srebrnym połyskiem. Ta lampa sufitowa jest idealna w przedpokoju, salonie, a nawet w sypialni i wtapia się w różne style aranżacji wnętrz.
Przejdź do sklepu 9008447354282
lampy.pl
Lampa sufitowa Moon Leaf, srebrna, Ø 40 cm
637,90

Lampa sufitowa Moon Leaf, srebrna, Ø 40 cm

Prosta elegancja - Sufitowe światło księżycowe z chromowaną dekoracją liściową Sufitowe światło księżycowe z dekorem liściowym oświetla pomieszczenie z prostą elegancją, a jednocześnie tworzy stylową poświatę. Ręcznie malowana obręcz jest chromowana i oferuje doskonały kontrast z matowym białym szkłem w odcieniu. Księżyc to lampa sufitowa o okrągłym kształcie, składająca się z dwóch elementów. Za matowym, białym kloszem znajdują się dwa gniazda lamp E27, które po wyposażeniu w odpowiednie lampy, zapewniają w pomieszczeniu oświetlenie bez olśnień. Szkło obramowane jest chromowaną obręczą z ładną dekoracją, co sprawia, że każda lampa jest unikalnym elementem w ręcznym malowaniu. To połączenie kształtów i kolorów nadaje się do wielu stylów meblowych i różnorodnych przestrzeni mieszkalnych.
Przejdź do sklepu 9008447320775
lampy.pl
Czarowna lampa sufitowa CHARLESTON
939,90

Czarowna lampa sufitowa CHARLESTON

Lampa sufitowa CHARLESTON - czarowna elegancja w królestwie zmysłów Lampa sufitowa CHARLESTON uosabia w sobie elegancję szlacheckich domów i wnosi ją do nobliwych wnętrz zamków, willi i dworków. Lub też zamienia prywatne wnętrza tworząc z nich pomieszczania o arystokratycznym charakterze, rozkoszujące się majestatycznym blaskiem, w którym pogrąża je lampa sufitowa CHARLESTON. Charleston - to także taniec. Taniec pełen radości i dynamiki. Lampa sufitowa CHARLESTON uosabia w sobie te cechy i pozwala lśnić światłu uwięzionemu wewnątrz kryształowej przysłony, tworząc przy tym niezliczone refleksy świetlne na jej powierzchni. Lampa sufitowa CHARLESTON - taniec kryształów, otulony pompatycznie iskrzącą się zasłoną, który wprowadza podziwiającego ją obserwatora w sferę nieskończonego świętowania. Produkt spełniający europejskie standardy jakościowe.
Przejdź do sklepu 9004673098112
lampy.pl
Lampa sufitowa Valerie z kryształami Ø 40 cm
1 599,90

Lampa sufitowa Valerie z kryształami Ø 40 cm

Sufitowe światło Valerie wydaje się prawdziwie królewskie Lampa sufitowa Valerie, zestaw z licznymi kryształami, wspaniale i po królewsku oświetla pomieszczenie. Lśnienie kryształów podkreślone jest 24-karatową, pozłacaną metalową konstrukcją. Klosz jest elementem przyciągającym wzrok całej lampy, ponieważ składa się z niezliczonej ilości splecionych ze sobą kryształów, które razem tworzą półokrągły klosz. Okucie na dole i granica na górze są uszlachetnione 24-karatowym złotem, podobnie jak daszek. Wysokiej jakości obróbka złota i kryształu sprawia, że Valerie jest majestatycznym obiektem oświetleniowym o bardzo dekoracyjnym charakterze. Nie tylko prywatne pokoje nabierają królewskiego blasku, Valerie wywołuje również sensację w gastronomii czy pokojach hotelowych.
Przejdź do sklepu 9008447216894
lampy.pl
Wysokiej jakości lampa sufitowa Ontario chrom
2 348,90

Wysokiej jakości lampa sufitowa Ontario chrom

Wyszukana lampa sufitowa ONTARIO z wysokiej jakości kryształami Lampa sufitowa ONTARIO marki Kolarz charakteryzuje się ułożonymi jedna nad drugą płytami z wysokiej jakości kryształu, dzięki czemu powstaje nastrojowy, pełen blasku efekt świetlny, który doskonale podkreśli charakter wielu wnętrz. Chromowane metalowe elementy nadają lampie ONTARIO nowoczesny wygląd.
Przejdź do sklepu 9008447234805
lampy.pl
KOLARZ Maria Louise lampa sufitowa Crystal Ø 40 cm
2 799,90

KOLARZ Maria Louise lampa sufitowa Crystal Ø 40 cm

Klasyczna kryształowa piękność - lampa sufitowa Maria Louise Okrągła, podwieszana lampa sufitowa Maria Louise ma ma majestatyczny wygląd. Klosz wykonany jest z licznych kryształów OPTIC KOLARZ Clear. Szlachetny wygląd całości podkreśla rama, która jest wykończona 24-karatowym złotem. Daszek sufitowy i oprawa od spodu klosza są również pozłacane i błyszczą imponująco zarówno w stanach oświetlonych jak i nieoświetlonych. Arcydzieła serii lamp Maria Louise inspirowane są stylem cesarskim XVIII wieku i łączą ręcznie robiony luksus ze światłem, tworząc prawdziwie królewską atmosferę. Made in Europe.
Przejdź do sklepu 9008447319205
lampy.pl
Złota lampa sufitowa EMOZIONE KISS
7 478,90

Złota lampa sufitowa EMOZIONE KISS

Złote chwile dzięki lampie sufitowej EMOZIONE KISS z kryształkami Swarovskiego lampa inspirowana obrazem Gustava Klimta Patrząc na tę designerską lampę sufitową znawcy sztuki od razu zauważą nawiązanie do słynnego obrazu Gustava Klimta Pocałunek . Z okazji 150 urodzin artysty projektanci marki KOLARZ postanowili złożyć hołd wiedeńskiemu malarzowi w postaci tej oto lampy, która stanowi połączenie doskonałego rzemiosła oraz ręcznie malowanego wzoru, co sprawia, że każdy egzemplarz jest unikatowy. Lampa sufitowa EMOZIONE KISS została pokryta 24-karatowym złotem i utrzymana w typowych dla obrazu Pocałunek wyrazistych kolorach, podkreślonych blaskiem kryształów Swarovskiego . Pasja i czysty luksus. Made in EU.
Przejdź do sklepu 9008447265328
lampy.pl
Emozione Kiss - Złocona kryształowa lampa sufitowa
7 496,90

Emozione Kiss - Złocona kryształowa lampa sufitowa

Światło dla pięknych chwil w życiu: Lampa sufitowa Emozione Kiss z ekskluzywnymi kryształami PURE -KOLARZ - inspirowana Gustavem Klimtem Koneser sztuki natychmiast zauważy, że wzorem dla tej designerskiej lampy sufitowej jest sławny na całym świecie obraz Gustava Klimta Der Kuss . Z okazji 150-tej rocznicy urodzin designerzy z firmy KOLARZ złożyli hołd temu wielkiemu wiedeńskiemu twórcy - to perfekcja sztuki rzemieślniczej, wykończenie ręcznie malowanymi zdobieniami, każdy egzemplarz jest unikatem. Lampa sufitowa Emozione Kiss jest pokryta 24 karatowym złoceniem i bryluje dzięki typowej dla Klimta Kuss , intensywnej kolorystyce i przyprawiającym o zawrót głowy, błyszczącym kryształom PURE -KOLARZ . Czysta namiętność i luksus. Made in EU.
Przejdź do sklepu 9008447260019
lampy.pl
Kryształowa lampa sufitowa PRISMA
11 182,90

Kryształowa lampa sufitowa PRISMA

Kryształowy pancerz - lampa sufitowa PRISMA Lampa sufitowa PRISMA nie jest ani filigranowa, ani subtelna, ani też delikatna. O wiele bardziej stanowi uosobienie siły i pasji w połączeniu z elegancją, które nie pozostawiają tworzących ją niezwykle cennych elementów - kryształów Swarovskiego Spectra najwyższej jakości - na dalszym planie, lecz przeistaczają kruchość kryształów w pełną blasku iluminację. Lampie sufitowej PRISMA udaje się osiągnąć ten efekt dzięki wyjątkowej, panelowej konstrukcji, a jej prostokątne elementy są dokładnie do siebie dopasowane. W przypadku lampy sufitowej PRISMA tego rodzaju konstrukcją wyróżnia się klosz lampy - klosz, który promieniuje wewnętrznym blaskiem tworząc zarazem tysiące refleksów świetlnych. We wnętrzach mieszkalnych, salach tanecznych, holach w dużych willach, mieszkaniach prywatnych o dużej powierzchni, zamkach lub dworkach - wszędzie tam, gdzie lampa powinna wywrzeć na gościach duże wrażenie, emanując swoją siłą i porażając efektownym...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 9008447134280

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X