Mariall zasłony

Mariall
Poszewka dekoracyjna J-189
12,00

Poszewka dekoracyjna J-189

Kupujesz polski produkt bezpośrednio u producenta! Poszewka dekoracyjna J-189 Kolorystyka: biało-niebiesko-zielona Skład: 100% poliester Zapinanie: zamek błyskawiczny Rozmiar do wyboru w polu "wybierz rozmiar poszewki" Cechy: Modne kolorystyka i trwałe kolory. Uniwersalna w wykorzystaniu: salon, sypialnia, pokój młodzieżowy, pensjonaty, hotele... Można prać w pralce Opis: Poszewka jest wykonana z tkaniny dekoracyjnej. Tolerancja wymiarów: +/- 5 %. Maksymalna temperatura prania 40 C.
Przejdź do sklepu
Mariall
Poszewka świąteczna z błyszczącym nadrukiem PSWA-127
19,90

Poszewka świąteczna z błyszczącym nadrukiem PSWA-127

Poszewka świąteczna PSWA-127 Kolorystyka: szaro-srebrno-złota Skład: 100% poliester. Zapinanie: zamek błyskawiczny. Cechy: Modne wzornictwo i kolorystyka Idealna do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych Przeznaczona do wykorzystania w : salonie, sypialni Opis: Poszewka wykonana jest z tkaniny dekoracyjnej o grubym, widocznym splocie. Ozdobiona błyszczącym nadrukiem nawiązującym tematyką do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nowoczesne wzornictwo oraz modne zestawienia kolorystyczne podkreślą piękno a zarazem indywidualność pokoju w świąteczne dni. Tolerancja wymiarów: +/- 5 %. Proszę pamiętać, że każdy komputer przedstawia kolory według indywidualnych ustawień i właściwości. Szczegółowy opis konserwacji znajduje się na wszywce.
Przejdź do sklepu
Mariall
Poszewka dekoracyjna J-244
20,90

Poszewka dekoracyjna J-244

Poszewka dekoracyjna J-243 Kolorystyka: niebiesko-biała Zapinanie: zamek błyskawiczny Rozmiar do wyboru w polu "wybierz rozmiar poszewki" Cechy: Modne wzornictwo i kolorystyka Uniwersalna w wykorzystaniu: salon, sypialnia, pokój młodzieżowy, pensjonaty, hotele... W tej samej kolekcji występują narzuty, zasłony, pościele ( zakładka: " Produkty podobne") Można prać w pralce Opis: Poszewka jest wykonana z miękkiej oraz, przyjemnej dotyku tkaniny dekoracyjnej. Nie błyszczy się i nie jest śliska. Tolerancja wymiarów: +/- 5 %. Możliwe jest przesuniecie lub ucięcie wzoru na poszewce. Maksymalna temperatura prania 40 C.
Przejdź do sklepu
Mariall
Zasłona dekoracyjna ZMH-405 Mariall
40,00

Zasłona dekoracyjna ZMH-405 Mariall

upujesz polski produkt bezpośrednio u producenta! Zasłona dekoracyjna ZMH-405 Kolorystyka: biało-szaro-różowa Szerokość: 160 cm Skład: 100% poliester Cena dotyczy jednego szala Zaciemnienie: średnie Cechy: Najnowszy trend mody Łatwość aranżacji we wnętrzach nowoczesnych i klasycznych Tkanina jednostronna Uniwersalność wykorzystania: salon, sypialnia, pokój młodzieżowy... W tej samej kolekcji występują narzuty, poszewki, zasłony ( zakładka: "Produkty podobne") Do zawieszenia na żabkach lub haczykach Można prać w pralkach Opis: Zasłona jest wykona z miękkiej i delikatnej tkaniny. Ma wszytą taśmę, która pozwala umarszczyć i ładnie upiąć szal. Zasłonę można zawiesić z zachowaniem odstępu od podłogi lub może opierać się na podłodze dodając wnętrzu elegancji. Proszę pamiętać, że komputer przedstawia kolory według indywidualnych ustawień i właściwości. Tolerancja wymiarów: +/- 5%. Opis konserwacji znajduje się na wszywce. Zasłony przeznaczone do jednego pomieszczenia powinny być zakupione w...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X