Rolety rzymskie

OI_3648764
Podgląd oferty
Roleta Rzymska INES - Sand / Biały
68,57 - PPHU KARNIX

Roleta Rzymska INES - Sand / Biały

Rolety rzymskie to jedne z najnowocześniejszych typów osłon okiennych, które od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. W roletach rzymskich nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności. Karnix jako wieloletni producent rolet rzymskich oferuje rozwiązania dostępne w różnych wariantach, które dobrze wyglądają w pomieszczeniach klasycznych, jak i w nowoczesnych apartamentach gdzie stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji. Zasłony rzymskie pełnią rolę nie tylko dekoracyjną ale przede wszystkim praktyczną. Są idealną alternatywą dla rolet zwijanych a nawet dla firan lub tradycyjnych zasłon.
Przejdź do sklepu
863-127-01
Podgląd oferty
Roleta rzymska Duo 130 170cm
255,18 - Dekoria.pl

Roleta rzymska Duo 130 170cm

Podwójna roleta rzymska łącząca w sobie funkcję nowoczesnej firany i zasłony: - wierzch - tkanina dekoracyjna (do wyboru tkaniny zaciemniające, wzorzyste, gładkie) - spód - woal biały DUO posiada dwa niezależne systemy sznurkowe (na szynie aluminiowej) do regulacji wysokości warstw (posiada dwa sznurki do podciągania rolety z prawej i lewej strony). Hamulec automatyczny. 3 sposoby montażu: - na ścianie, nad wnęką okienną - do sufitu - bezinwazyjnie na ramę okna (przy zakupie specjalnych uchwytów). Roleta jest szyta z kanalikami czyli poprzecznymi przeszyciami tkaniny.Blat rolety spodniej (woalowy) jest zawsze węższy i krótszy od blatu rolety wierzchniej o ok. 1 cm. ROLETA DUO NA WYMIAR - zamów roletę na swój wymiar TU >> Wyceń Roletę --------------- Od dnia 03.06.2019 kanaliki w roletach z kolekcji tkanin Cotton Panama znajdują się z tyłu rolety.Wzór tkanin na rolecie jest niepasowany, oznacza to, że rolety uszyte z tkaniny wzorzystej nie będą identyczne. Przy dużych oknach bardzo...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 5902582825802
CO6796180160
Podgląd oferty
Roleta rzymska GoodHome Soyo 180 x 160 cm ciemnoszara
188,00 - Castorama

Roleta rzymska GoodHome Soyo 180 x 160 cm ciemnoszara

Roleta rzymska GoodHome Soyo to element dekoracji, który możesz zastosować wewnątrz pomieszczeń. Pokaźny rozmiar sugeruje zamontowanie jej w obszernym salonie, pokoju dziennym lub sypialni. Estetyka i funkcjonalność rolety na długi czas zagwarantują Ci zadowolenie z produktu. Różnorodność kolorów i rozmiarów ułatwi Ci wybór odpowiedniej zasłony.
Przejdź do sklepu 3663602684985

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X