Customform oświetlenie

Design Town
Customform Lampa stołowa Shade Table biały klosz czarna podstawa
360,00

Customform Lampa stołowa Shade Table biały klosz czarna podstawa

%description% WYMIARY Wysokość: 40 cm Szerokość: 35 cm Moc żarówki: 60 W Żarówka: E27 Żarówka w komplecie: NIE Lampa stołowa Shade Table biały klosz czarna podstawa Designerskie lampy wpływają na charakter wnętrza. Lampy industrialne Shade rozświetlają kąty, tworząc niepowtarzalny klimat. W kolekcji znajdziesz zarówno lampy podłogowe, jak i lampy stołowe. Są to lampy, które chylą się lekko w jedną stronę jakby chciały zajrzeć do książki, którą czytasz wieczorem lub spojrzeć ci przez ramię. Klosz lamp industrialnych SHADE jest wykonany z materiału , zaś podstawa z metalu . To klasyczne połączenie, które sprawdzi się w eleganckim salonie, przytulnej sypialni , nowoczesnym biurze czy efektownym lofcie . Do lamp z kolekcji Shade możesz z powodzeniem dopasować inne designerskie meble. Lampy występują w dwóch wersjach kolorystycznych: w wersji z białym kloszem i czarną podstawą oraz czarnym kloszem i białą podstawą. Do wyboru do koloru! Ich producentem jest polska marka , która dba o każdy...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca FAY 1 S biała
185,00

Lampa wisząca FAY 1 S biała

Lampa wisząca FAY 1 S biała to rozwiązanie w minimalistycznej formie, które sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe w różnego rodzaju pomieszczeniach. Obudowa modelu w całości wykonana jest z metalu w białym kolorze, dzięki czemu dobrze wyglądać będzie w większości aranżacji. Wyglądu lampy dopełnią odpowiednio dobrane, ozdobne żarówki o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Model ma wysokość 90 cm i średnicę 15 cm. Dobrze wyglądać będzie na przykład w sypialni przy łóżku, jako alternatywa dla kinkietu lub oświetlenie dodatkowe w salonie przy zestawie wypoczynkowym.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca FAY 1 S czarna
185,00

Lampa wisząca FAY 1 S czarna

Lampa wisząca FAY 1 S czarna to rozwiązanie w minimalistycznej formie, które sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe w różnego rodzaju pomieszczeniach. Obudowa modelu w całości wykonana jest z metalu w czarnym kolorze, dzięki czemu dobrze wyglądać będzie w większości aranżacji. Wyglądu lampy dopełnią odpowiednio dobrane, ozdobne żarówki o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Model ma wysokość 90 cm i średnicę 15 cm. Dobrze wyglądać będzie na przykład w sypialni przy łóżku, jako alternatywa dla kinkietu lub oświetlenie dodatkowe w salonie przy zestawie wypoczynkowym.
Przejdź do sklepu
Design Town
Customform Lampa wisząca Woman biała
560,00

Customform Lampa wisząca Woman biała

%description% WYMIARY Długość: 224 cm (r.S) / 232 cm (r.L) Moc żarówki: 60W Żarówka: E27 Żarówka w komplecie: NIE Lampa wisząca Woman biała Designerskie lampy wpływają na charakter wnętrza. Lampy industrialne Woman rozświetlają kąty, tworząc niepowtarzalny klimat. Lampy zachwycają swym kształtem, połączeniem struktur i harmonią. Lampy industrialne Woman są wykonane z metalu . Z pewnością sprawdzą się w eleganckim salonie, przytulnej sypialni , nowoczesnym biurze czy efektownym lofcie . Do lamp z kolekcji Woman możesz z powodzeniem dopasować inne designerskie meble. Lampy występują w dwóch wersjach kolorystycznych - białej oraz czarnej, a także w trzech rozmiarach - S, M oraz L. . Do wyboru do koloru! Ich producentem jest polska marka , która dba o każdy najmniejszy szczegół podczas tworzenia małych dzieł sztuki. Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 4 tygodni. ZAINSPIRUJ SIĘ Lampa wisząca Woman w roli głównej %description% %delivery% Dostawa Aby dowiedzieć się jaki jest koszt dostawy...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Kinkiet FAY WALL PLUS biała
185,00

Kinkiet FAY WALL PLUS biała

Kinkiet FAY WALL PLUS biała o ponadczasowym kształcie, to funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Oprawa modelu wykonana jest z metalu w białym kolorze. Wewnątrz znajduje się miejsce na żarówkę o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Model posiada regulację konta padania światła, dzięki czemu sprawdzi się zarówno jako oświetlenie dodatkowe w salonie, przy łóżku w sypialni lub jako alternatywa do lamy biurkowej. Kinkiet ma wysokość 23 cm. długość 24 cm i szerokość 15 cm. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że dobrze wyglądać będzie w wielu aranżacjach.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Kinkiet FAY WALL PLUS czarny
185,00

Kinkiet FAY WALL PLUS czarny

Kinkiet FAY WALL PLUS czarna o ponadczasowym kształcie, to funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Oprawa modelu wykonana jest z metalu w czarntm kolorze. Wewnątrz znajduje się miejsce na żarówkę o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Model posiada regulację konta padania światła, dzięki czemu sprawdzi się zarówno jako oświetlenie dodatkowe w salonie, przy łóżku w sypialni lub jako alternatywa do lamy biurkowej. Kinkiet ma wysokość 23 cm. długość 24 cm i szerokość 15 cm. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że dobrze wyglądać będzie w wielu aranżacjach.
Przejdź do sklepu
Design Town
Customform Lampa wisząca Woman biała M
705,00

Customform Lampa wisząca Woman biała M

%description% WYMIARY Długość: 228 cm Moc żarówki: 60W Żarówka: E27 Żarówka w komplecie: NIE Lampa wisząca Woman biała M Designerskie lampy wpływają na charakter wnętrza. Lampy industrialne Woman rozświetlają kąty, tworząc niepowtarzalny klimat. Lampy zachwycają swym kształtem, połączeniem struktur i harmonią. Lampy industrialne Woman są wykonane z metalu . Z pewnością sprawdzą się w eleganckim salonie, przytulnej sypialni , nowoczesnym biurze czy efektownym lofcie . Do lamp z kolekcji Woman możesz z powodzeniem dopasować inne designerskie meble. Lampy występują w dwóch wersjach kolorystycznych - białej oraz czarnej, a także w trzech rozmiarach - S, M oraz L. . Do wyboru do koloru! Ich producentem jest polska marka , która dba o każdy najmniejszy szczegół podczas tworzenia małych dzieł sztuki. Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 4 tygodni. ZAINSPIRUJ SIĘ Lampa wisząca Woman w roli głównej %description% %delivery% Dostawa Aby dowiedzieć się jaki jest koszt dostawy danego produktu...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca FAY 1 M biała
195,00

Lampa wisząca FAY 1 M biała

Lampa wisząca FAY 1 M biała zachwyci zwolenników prostych i minimalistycznych rozwiązań. Model posiada otwarty typ obudowy bazujący na planie koła, dzięki czemu wyglądu lampy dopełnić mogą odpowiednio dobrane ozdobne żarówki. Rozwiązanie dostosowane jest do źródła światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Lampa ma średnicę 25 cm i wysokość 90 cm. Biała kolorystyka i prosta forma sprawiają, że lampa pasować będzie do większości aranżacji, zwłaszcza skandynawskich.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca FAY 1 M czarna
195,00

Lampa wisząca FAY 1 M czarna

Lampa wisząca FAY 1 M czarna zachwyci zwolenników prostych i minimalistycznych rozwiązań. Model posiada otwarty typ obudowy bazujący na planie koła, dzięki czemu wyglądu lampy dopełnić mogą odpowiednio dobrane ozdobne żarówki. Rozwiązanie dostosowane jest do źródła światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Lampa ma średnicę 25 cm i wysokość 90 cm. Czarna kolorystyka i prosta forma sprawiają, że lampa pasować będzie do większości aranżacji, zwłaszcza nowoczesnych.
Przejdź do sklepu
Design Town
Customform Lampa podłogowa Shade Floor biały klosz czarna podstawa
885,00

Customform Lampa podłogowa Shade Floor biały klosz czarna podstawa

%description% WYMIARY Wysokość: 150 cm Szerokość: 50 cm Moc żarówki: 60 W Żarówka: E27 Żarówka w komplecie: NIE Lampa podłogowa Shade Table biały klosz czarna podstawa Designerskie lampy wpływają na charakter wnętrza. Lampy industrialne Shade rozświetlają kąty, tworząc niepowtarzalny klimat. W kolekcji znajdziesz zarówno lampy podłogowe, jak i lampy stołowe. Są to lampy, które chylą się lekko w jedną stronę jakby chciały zajrzeć do książki, którą czytasz wieczorem lub spojrzeć ci przez ramię. Klosz lamp industrialnych SHADE jest wykonany z materiału , zaś podstawa z metalu . To klasyczne połączenie, które sprawdzi się w eleganckim salonie, przytulnej sypialni , nowoczesnym biurze czy efektownym lofcie . Do lamp z kolekcji Shade możesz z powodzeniem dopasować inne designerskie meble. Lampy występują w dwóch wersjach kolorystycznych: w wersji z białym kloszem i czarną podstawą oraz czarnym kloszem i białą podstawą. Do wyboru do koloru! Ich producentem jest polska marka , która dba o...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca FAY 1 L biała
205,00

Lampa wisząca FAY 1 L biała

Lampa wisząca FAY 1 L biała charakteryzuje się metalową obudową, która mimo minimalistycznej formy, może stać się centralną ozdobą pomieszczenia. Model posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W, które częściowo widoczne jest za sprawą otwartego typu oprawy. Lampa ma średnicę 35 cm i wysokość 90 cm. Uniwersalna kolorystyka, prosta forma sprawdzą się w wielu aranżacjach. Model dobrze wyglądać będzie również z odpowiednio dobraną ozdobną żarówką, która nada całości charakteru.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca FAY 1 L czarna
205,00

Lampa wisząca FAY 1 L czarna

Lampa wisząca FAY 1 L czarna charakteryzuje się metalową obudową, która mimo minimalistycznej formy, może stać się centralną ozdobą pomieszczenia. Model posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W, które częściowo widoczne jest za sprawą otwartego typu oprawy. Lampa ma średnicę 35 cm i wysokość 90 cm. Uniwersalna kolorystyka, prosta forma sprawdzą się w wielu aranżacjach. Model dobrze wyglądać będzie również z odpowiednio dobraną ozdobną żarówką, która nada całości charakteru.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa stołowa SHADE TABLE biała
360,00

Lampa stołowa SHADE TABLE biała

Lampa stołowa SHADE TABLE biała to ponadczasowe rozwiązanie o nietypowym, nowoczesnym kształcie. Szeroka podstawa na planie koła sprawia, że lampa stabilnie stoi na powierzchni. Lekko pochylony słupek, zwieńczony miejscem na żarówkę o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W nadaje lampie charakteru. Całości dopełnia tkaninowy abażur, który delikatnie tłumi światło, tworząc oryginalny klimat. Lampa ma szerokość 35 cm i wysokość 40 cm. Uniwersalne zestawienie kolorystyczne czarni i bieli oraz nietuzinkowy kształt, dobrze wyglądać będzie w wielu nowoczesnych aranżacjach.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa stołowa SHADE TABLE czarna
360,00

Lampa stołowa SHADE TABLE czarna

Lampa stołowa SHADE TABLE czarna to ponadczasowe rozwiązanie o nietypowym, nowoczesnym kształcie. Szeroka podstawa na planie koła sprawia, że lampa stabilnie stoi na powierzchni. Lekko pochylony słupek, zwieńczony miejscem na żarówkę o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W nadaje lampie charakteru. Całości dopełnia tkaninowy abażur, który delikatnie tłumi światło, tworząc oryginalny klimat. Lampa ma szerokość 35 cm i wysokość 40 cm. Uniwersalne zestawienie kolorystyczne czarni i bieli oraz nietuzinkowy kształt, dobrze wyglądać będzie w wielu nowoczesnych aranżacjach.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca MILLER biała
395,00

Lampa wisząca MILLER biała

Lampa wisząca MILLER biała o nietypowym kształcie i dużej funkcjonalności, dobrze wyglądać będzie zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Oprawa modelu wykonana jest z metalu w białym kolorze, co sprawia, że wpisze się w klimat większości pomieszczeń. Regulowane ramię lampy daje możliwość ustawienia kąta padania światła, dostosowując je do aktualnych potrzeb. Model ma maksymalną wysokość 58 cm i średnicę klosza 25 cm. Sprawdzi się również z odpowiednio dobranymi żarówkami ozdobnymi o trzonku E27 i maksymalnej mocy 40W.
Przejdź do sklepu
Amazon.pl
CustomFORM LPAX001COBW-02 lampy ścienne COBEN WALL-czarne (złoty środek klosza), metal
505,57

CustomFORM LPAX001COBW-02 lampy ścienne COBEN WALL-czarne (złoty środek klosza), metal

Przejdź do sklepu 5010000010904
elampy.pl
Lampa wisząca MILLER czarna
395,00

Lampa wisząca MILLER czarna

Lampa wisząca MILLER czarna o nietypowym kształcie i dużej funkcjonalności, dobrze wyglądać będzie zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Oprawa modelu wykonana jest z metalu w czarnym kolorze, co sprawia, że wpisze się w klimat większości pomieszczeń. Regulowane ramię lampy daje możliwość ustawienia kąta padania światła, dostosowując je do aktualnych potrzeb. Model ma maksymalną wysokość 58 cm i średnicę klosza 25 cm. Sprawdzi się również z odpowiednio dobranymi żarówkami ozdobnymi o trzonku E27 i maksymalnej mocy 40W.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Kinkiet MILLER WALL czarny
405,00

Kinkiet MILLER WALL czarny

Kinkiet MILLER WALL czarny to typ oświetlenia dodatkowego, który przyciągnie uwagę niejednego fana designerskich rozwiązań. Regulowane ramię pozwala zmieniać kąt padania światła, dostosowując go do aktualnych potrzeb. Czarna kolorystyka, sprawia, że model może pełnić swoje funkcje będąc jednocześnie nienarzucającym się dodatkiem wnętrz. Lampa ma wysokość 42 cm i średnicę klosza 25 cm. Dobrze wyglądać będzie również z odpowiednio dobraną ozdobną żarówką o trzonku E27 i maksymalnej mocy 40W.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca FAY KOŁO 3 biała
505,00

Lampa wisząca FAY KOŁO 3 biała

Lampa wisząca FAY KOŁO 3 biała to przede wszystkim 3 metalowe klosze o minimalistycznym kształcie, które zwisają na kablach o różnej wysokości. Model w całości jest koloru białego, dzięki czemu dobrze wyglądać będzie w większości aranżacji, zwłaszcza w stylu skandynawskim. Do lampy pasują żarówki o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Lampa posiada całkowitą wysokość 80 cm i średnicę 33 cm. Uniwersalna kolorystyka i proste kształty sprawiają, że sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i komercyjnych.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca FAY KOŁO 3 czarna
505,00

Lampa wisząca FAY KOŁO 3 czarna

Lampa wisząca FAY KOŁO 3 czarna to przede wszystkim 3 metalowe klosze o minimalistycznym kształcie, które zwisają na kablach o różnej wysokości. Model w całości jest koloru czarnego, dzięki czemu dobrze wyglądać będzie w większości aranżacji, zwłaszcza w stylu skandynawskim. Do lampy pasują żarówki o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Lampa posiada całkowitą wysokość 80 cm i średnicę 33 cm. Uniwersalna kolorystyka i proste kształty sprawiają, że sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i komercyjnych.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca WOMAN S biała
560,00

Lampa wisząca WOMAN S biała

Lampa wisząca WOMAN S biała to ciekawe połączenie czerni i mosiężnego koloru, które dobrze wyglądać będzie w nowoczesnych aranżacjach. Oprawa modelu w całości wykonana jest z metalu. Lampa posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Model ma długość 224 cm i średnicę 23 cm. Lampa dobrze wyglądać będzie zarówno jako pojedyncze oświetlenie w pokoju, jak i jako element kompozycji ułożonej z wielu tego typu lamp.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca SKIVA BALL S
640,00

Lampa wisząca SKIVA BALL S

Lampa wisząca SKIVA BALL S to tradycyjny model oświetlenia o charakterystycznej, nowoczesnej obudowie. Model posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E14 i maksymalnej mocy 60W, które delikatnie tłumi kulisty klosz wykonany z mlecznego szkła. Całości dopełnia metalowy dysk bazujący na planie koła, który nadaje lampie charakteru. Model ma wysokość 90 cm i średnicę 30 cm. Lampa dobrze prezentować się będzie zwłaszcza w nowoczesnych aranżacjach. Sprawdzi się zarówno jako pojedyncze źródło światła, jak i w połączeniu z kilkoma tego typu modelami.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa podłogowa MILLER FLOOR biała
640,00

Lampa podłogowa MILLER FLOOR biała

Lampa podłogowa MILLER FLOOR biała to typ oświetlenia dodatkowego, który przyciągnie uwagę niejednego fana designerskich rozwiązań. Model składa się z metalowej bazy w białym kolorze, nachylonej pod lekkim kątem. Lampa dostosowana jest do jednej żarówki o trzonku E27 i maksymalnej mocy 40W. Metalowa czasza tłumi światło, co sprawia że model świeci tylko w jednym kierunku. Lampa ma wysokość 163 cm i średnicę klosza 26 cm. Możliwość regulacji kąta padania światła sprawia, że rozwiązanie sprawdzi się w różnego typu pomieszczeniach.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa podłogowa MILLER FLOOR czarna
640,00

Lampa podłogowa MILLER FLOOR czarna

Lampa podłogowa MILLER FLOOR czarna to typ oświetlenia dodatkowego, który przyciągnie uwagę niejednego fana designerskich rozwiązań. Model składa się z metalowej bazy w czarnym kolorze, nachylonej pod lekkim kątem. Lampa dostosowana jest do jednej żarówki o trzonku E27 i maksymalnej mocy 40W. Metalowa czasza tłumi światło, co sprawia że model świeci tylko w jednym kierunku. Lampa ma wysokość 163 cm i średnicę klosza 26 cm. Możliwość regulacji kąta padania światła sprawia, że rozwiązanie sprawdzi się w różnego typu pomieszczeniach.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca WOMAN S czarna
675,00

Lampa wisząca WOMAN S czarna

Lampa wisząca WOMAN S czarna to ciekawe połączenie czerni i mosiężnego koloru, które dobrze wyglądać będzie w nowoczesnych aranżacjach. Oprawa modelu w całości wykonana jest z metalu. Lampa posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Model ma długość 224 cm i średnicę 23 cm. Lampa dobrze wyglądać będzie zarówno jako pojedyncze oświetlenie w pokoju, jak i jako element kompozycji ułożonej z wielu tego typu lamp.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca SKIVA BALL M
705,00

Lampa wisząca SKIVA BALL M

Lampa wisząca SKIVA BALL M to tradycyjny model oświetlenia o charakterystycznej, nowoczesnej obudowie. Model posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W, które delikatnie tłumi kulisty klosz wykonany z mlecznego szkła. Całości dopełnia metalowy dysk bazujący na planie koła, który nadaje lampie charakteru. Model ma wysokość 90 cm i średnicę 40 cm. Lampa dobrze prezentować się będzie zwłaszcza w nowoczesnych aranżacjach. Sprawdzi się zarówno jako pojedyncze źródło światła, jak i w połączeniu z kilkoma tego typu modelami.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca WOMAN M biała
705,00

Lampa wisząca WOMAN M biała

Lampa wisząca WOMAN M biała wyróżnia się oryginalnym designem i nowoczesną kolorystyką. Obudowa metalu to płączenie białego metalu z elementami mosiądzowanymi, które nadają lampie charakteru. Rozwiązanie dostosowane jest do żarówek o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Lampa ma wysokość 228 cm i średnicę 30 cm, górna część oprawy posiada średnicę 23 cm. Model dobrze wyglądać będzie zarówno nad wyspą kucehnną, jak i w salonie, czy sypialni.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca LEONARD L czarno-miedziana
705,00

Lampa wisząca LEONARD L czarno-miedziana

Lampa wisząca Leonard L czarno-miedziana zachwyci zwolenników geometrycznych rozwiązań. Oprawa modelu w całości wykonana jest z metalu, dzięki czemu nie przepuszcza światła, kierując je ku dołowi. Lampa posiada miejsce na jedną żarówkę o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Miedziany środek delikatnie odbija światło, tworząc ciekawy efekt wizualny. Model ma średnicę 50 cm i 100 cm wysokości, dzięki czemu sprawdzi się w wielu pomieszczeniach, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca SKIVA BALL L
775,00

Lampa wisząca SKIVA BALL L

Lampa wisząca SKIVA BALL L to tradycyjny model oświetlenia o charakterystycznej, nowoczesnej obudowie. Model posiada miejsce na jedno źródło światła o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W, które delikatnie tłumi kulisty klosz wykonany z mlecznego szkła. Całości dopełnia metalowy dysk bazujący na planie koła, który nadaje lampie charakteru. Model ma wysokość 116 cm i średnicę 50 cm. Lampa dobrze prezentować się będzie zwłaszcza w nowoczesnych aranżacjach. Sprawdzi się zarówno jako pojedyncze źródło światła, jak i w połączeniu z kilkoma tego typu modelami.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca WOMAN M czarna
815,00

Lampa wisząca WOMAN M czarna

Lampa wisząca WOMAN M czarna wyróżnia się oryginalnym designem i nowoczesną kolorystyką. Obudowa metalu to płączenie czarnego metalu z elementami mosiądzowanymi, które nadają lampie charakteru. Rozwiązanie dostosowane jest do żarówek o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Lampa ma wysokość 228 cm i średnicę 30 cm, górna część oprawy posiada średnicę 23 cm. Model dobrze wyglądać będzie zarówno nad wyspą kucehnną, jak i w salonie, czy sypialni.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca WOMAN L biała
860,00

Lampa wisząca WOMAN L biała

Lampa wisząca WOMAN L biała wyróżnia się oryginalnym designem i nowoczesną kolorystyką. Model składa się z dwóch, białych, metalowych półkul, połączonych ze sobą elementem mosiądzowanym, który nadaje lampie charakteru. Wewnątrz znajduje się miejsce na jedną żarówkę o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Oprawa modelu nie przepuszcza światła, kierując strumień do dołu. Lampa ma wysokość 224 cm i średnicę 23 cm. Dobrze wyglądać będzie zarówno w jadalni nad wyspą kuchenną, w salonie, w sypialni. jak również w biurze.
Przejdź do sklepu
elampy.pl
Lampa wisząca WOMAN L czarna
975,00

Lampa wisząca WOMAN L czarna

Lampa wisząca WOMAN L czarna wyróżnia się oryginalnym designem i nowoczesną kolorystyką. Model składa się z dwóch, czarnych, metalowych półkul, połączonych ze sobą elementem mosiądzowanym, który nadaje lampie charakteru. Wewnątrz znajduje się miejsce na jedną żarówkę o trzonku E27 i maksymalnej mocy 60W. Oprawa modelu nie przepuszcza światła, kierując strumień do dołu. Lampa ma wysokość 224 cm i średnicę 23 cm. Dobrze wyglądać będzie zarówno w jadalni nad wyspą kuchenną, w salonie, w sypialni. jak również w biurze.
Przejdź do sklepu

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X