Inspire oświetlenie

Leroy Merlin
Kula solarna GIAFFA zmieniająca kolory IP44 11 cm INSPIRE
12,90

Kula solarna GIAFFA zmieniająca kolory IP44 11 cm INSPIRE

Jeżeli chcesz szybko i łatwo odmienić swój ogród lub taras, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Kula solarna Giaffa nie wymaga montażu można ją swobodnie położyć lub zawiesić za pomocą zintegrowanego uchwytu. Wbudowany panel solarny zapewnia stałe ładowanie urządzenia w ciągu dnia a pojemna bateria pozwala nawet na 8 godzin pracy po pełnym naładowaniu. Niewątpliwą zaletą produktu jest możliwość zmiany koloru świecenia dzięki różnokolorowym diodom LED zainstalowanym wewnątrz. Urządzenie posiada klasę szczelności IP44, co oznacza zabezpieczenie przed ciałami stałymi o średnicy większej niż 1 mm (np. owady) oraz ochronę przed kroplami padającymi pod dowolnym kątem (np. deszcz, woda ze zraszaczy nawadniających). Urządzenie takie można stosować/montować na zewnątrz. Należy jednak pamiętać, żeby urządzenie nie pozostawało pod powierzchnia wody i nie było narażone na strumień wodny.
Przejdź do sklepu 3276004247919
Leroy Merlin
Kula papierowa Baoji 40 cm różowa E27 Inspire
13,49

Kula papierowa Baoji 40 cm różowa E27 Inspire

Ten różowy papierowy abażur do lampy wiszącej jest idealny do oświetlenia średniej wielkości pokoju lub do upiększenia miejsca na imprezę. Dzięki modnemu kolorowi ta papierowa kula Baoji marki Inspire z łatwością dopasuje się do wystroju Twojego pokoju i doda jej przyjemnego koloru. Papierową kulkę można łatwo rozłożyć i można ją łatwo zamontować na wybranym zawieszeniu bez konieczności używania żadnego narzędzia. Niezależnie od tego, czy wolisz zainstalować pojedynczy papierowy abażur czy wymieszać kolory, tworząc własną aranżację z wieloma kloszami, doda to kolorowego akcentu do Twojego wnętrza w bardzo przystępnej cenie.
Przejdź do sklepu 3276007097245
Leroy Merlin
Kula papierowa Baoji 40 cm niebieska E27 Inspire
13,49

Kula papierowa Baoji 40 cm niebieska E27 Inspire

Ten niebieski papierowy abażur do lampy wiszącej jest idealny do oświetlenia średniej wielkości pokoju lub do upiększenia miejsca na imprezę. Dzięki modnemu kolorowi ta papierowa kula Baoji marki Inspire z łatwością dopasuje się do wystroju Twojego pokoju i doda jej przyjemnego koloru. Papierową kulkę można łatwo rozłożyć i można ją łatwo zamontować na wybranym zawieszeniu bez konieczności używania żadnego narzędzia. Niezależnie od tego, czy wolisz zainstalować pojedynczy papierowy abażur czy wymieszać kolory, tworząc własną aranżację z wieloma kloszami, doda to kolorowego akcentu do Twojego wnętrza w bardzo przystępnej cenie.
Przejdź do sklepu 3276007097252
Leroy Merlin
Kula papierowa Baoji 40 cm żółta E27 Inspire
13,49

Kula papierowa Baoji 40 cm żółta E27 Inspire

Ten żółty papierowy abażur do lampy wiszącej jest idealny do oświetlenia średniej wielkości pokoju lub do upiększenia miejsca na imprezę. Dzięki modnemu kolorowi ta papierowa kula Baoji marki Inspire z łatwością dopasuje się do wystroju Twojego pokoju i doda jej przyjemnego koloru. Papierową kulkę można łatwo rozłożyć i można ją łatwo zamontować na wybranym zawieszeniu bez konieczności używania żadnego narzędzia. Niezależnie od tego, czy wolisz zainstalować pojedynczy papierowy abażur czy wymieszać kolory, tworząc własną aranżację z wieloma kloszami, doda to kolorowego akcentu do Twojego wnętrza w bardzo przystępnej cenie.
Przejdź do sklepu 3276007097276
Leroy Merlin
Kula papierowa Baoji 40 cm zielona E27 Inspire
13,49

Kula papierowa Baoji 40 cm zielona E27 Inspire

Ten zielony papierowy abażur do lampy wiszącej jest idealny do oświetlenia średniej wielkości pokoju lub do upiększenia miejsca na imprezę. Dzięki modnemu kolorowi ta papierowa kula Baoji marki Inspire z łatwością dopasuje się do wystroju Twojego pokoju i doda jej przyjemnego koloru. Papierową kulkę można łatwo rozłożyć i można ją łatwo zamontować na wybranym zawieszeniu bez konieczności używania żadnego narzędzia. Niezależnie od tego, czy wolisz zainstalować pojedynczy papierowy abażur czy wymieszać kolory, tworząc własną aranżację z wieloma kloszami, doda to kolorowego akcentu do Twojego wnętrza w bardzo przystępnej cenie.
Przejdź do sklepu 3276007097283
Leroy Merlin
Kula papierowa Baoji 40 cm czerwona E27 Inspire
13,49

Kula papierowa Baoji 40 cm czerwona E27 Inspire

Ten czerwony papierowy abażur do lampy wiszącej jest idealny do oświetlenia średniej wielkości pokoju lub do upiększenia miejsca na imprezę. Dzięki modnemu kolorowi ta papierowa kula Baoji marki Inspire z łatwością dopasuje się do wystroju Twojego pokoju i doda jej przyjemnego koloru. Papierową kulkę można łatwo rozłożyć i można ją łatwo zamontować na wybranym zawieszeniu bez konieczności używania żadnego narzędzia. Niezależnie od tego, czy wolisz zainstalować pojedynczy papierowy abażur czy wymieszać kolory, tworząc własną aranżację z wieloma kloszami, doda to kolorowego akcentu do Twojego wnętrza w bardzo przystępnej cenie.
Przejdź do sklepu 3276007097306
Leroy Merlin
Lampa sufitowa Goteo czarna E27 Inspire
19,99

Lampa sufitowa Goteo czarna E27 Inspire

Lampa sufitowa Goteo marki Inspire jest idealna do umieszczenia na suficie. Mimo prostej konstrukcji lampa pięknie doświetli małe pomieszczenie, pozostając jednocześnie wyrafinowaną i schludną dekoracją. Oprawa jest w kolorze czarnym. Możesz spersonalizować lampę dobierając odpowiednią żarówkę Lexman z gwintem E27 o kształcie, mocy i barwie światła dostosowanymi do Twoich potrzeb.
Przejdź do sklepu 3276007089288
-19% Leroy Merlin
Lampa wisząca Lakida biała E27 Inspire
23,8829,66 zł

Lampa wisząca Lakida biała E27 Inspire

Lampa wisząca LAKIDA marki INSPIRE to nowoczesne oświetlenie, które służy nie tylko jako źródło światła, ale także jako wykwintny element dekoracyjny. Wykonana jest z metalu w kolorze białym. Lampa ma jedno źródło światła i przeznaczona jest do żarówek z tzw. "dużym gwintem" E27 o maksymalnej mocy do 60 watów. Aby oszczędzić, możesz wybrać żarówki LED z mocą i barwa światła, która najlepiej odpowiada Twoim dekoracyjnym upodobaniom. Żarówki nie wchodzą w skład zestawu. Taka lampa wystarczy, aby oświetlić małe pomieszczenie. Jest odpowiednia do sypialni, przedpokoju lub salonu, ale w przypadku dużych pomieszczeń zalecamy połączenie tej oprawy z innym oświetleniem, np. kinkietem czy lampą podłogową. Lampa najlepiej nadaje się do wysokich pomieszczeń, jednak w pomieszczeniu o niskim suficie może wyglądać ciekawie - na przykład nad stołem w jadalni lub wyspą kuchenną. Największą zaletą lampy LAKIDA jest system up and down, dzięki któremu możemy podnieść lub opuścić klosz. Jeśli szukasz...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 3276000305262
Leroy Merlin
Zawieszenie Coloma czerwone E27 Inspire
24,90

Zawieszenie Coloma czerwone E27 Inspire

Coloma marki Inspire to czerwone zawieszenie na źródło światła z trzonkiem E27. Można zawiesić tę lampę wiszącą pojedynczą w małym pokoju, lub zwielokrotnić ją w przestrzeni, tworząc klastry lub linie. Idealnie pasuje nad blat lub wyspę w kuchni. Możesz personalizować to zawiesie - zdecydować się na wkręcenie żarówki filamentowej lub połączyć go z pięknym kloszem. Ten zestaw został zaprojektowany tak, aby silikon można było przesuwać. Oprawka może być więc całkowicie zakryta, aby otrzymać i podkreślić ozdobną żarówkę lub odkryta w celu połączenia z kloszem. Wysokość produktu jest regulowana, dzięki czemu można go idealnie dopasować do konfiguracji pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276007097214
Leroy Merlin
Zawieszenie Coloma zielone E27 Inspire
24,90

Zawieszenie Coloma zielone E27 Inspire

Coloma marki Inspire to zielone zawieszenie na źródło światła z trzonkiem E27. Można zawiesić tę lampę wiszącą pojedynczą w małym pokoju, lub zwielokrotnić ją w przestrzeni, tworząc klastry lub linie. Idealnie pasuje nad blat lub wyspę w kuchni. Możesz personalizować to zawiesie - zdecydować się na wkręcenie żarówki filamentowej lub połączyć go z pięknym kloszem. Ten zestaw został zaprojektowany tak, aby silikon można było przesuwać. Oprawka może być więc całkowicie zakryta, aby otrzymać i podkreślić ozdobną żarówkę lub odkryta w celu połączenia z kloszem. Wysokość produktu jest regulowana, dzięki czemu można go idealnie dopasować do konfiguracji pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276007097221
Leroy Merlin
Zawieszenie Coloma niebieskie E27 Inspire
24,90

Zawieszenie Coloma niebieskie E27 Inspire

Coloma marki Inspire to niebieskie zawieszenie na źródło światła z trzonkiem E27. Można zawiesić tę lampę wiszącą pojedynczą w małym pokoju, lub zwielokrotnić ją w przestrzeni, tworząc klastry lub linie. Idealnie pasuje nad blat lub wyspę w kuchni. Możesz personalizować to zawiesie - zdecydować się na wkręcenie żarówki filamentowej lub połączyć go z pięknym kloszem. Ten zestaw został zaprojektowany tak, aby silikon można było przesuwać. Oprawka może być więc całkowicie zakryta, aby otrzymać i podkreślić ozdobną żarówkę lub odkryta w celu połączenia z kloszem. Wysokość produktu jest regulowana, dzięki czemu można go idealnie dopasować do konfiguracji pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276007097191
Leroy Merlin
Lampa wisząca Bizen biała E27
26,98

Lampa wisząca Bizen biała E27

Prosta lampa wisząca BIZEN INSPIRE wykonana z tworzywa sztucznego, w kolorze białym świetnie uzupełni minimalistyczne wnętrze, w stylu skandynawskim. Bardzo łatwa w montażu i czyszczeniu, co bardzo wpływa na komfort jej użytkowania. Przeznaczona do suchych pomieszczeń - klasa szczelności IP20. Dobrze odnajdzie się w jadalni, pokoju dziennym czy gabinecie. Lampa posiada regulowaną wysokość, dzięki czemu mamy możliwość doświetlania konkretnych punktów, np. stołu w jadalni czy blatu. Jedno źródło światła o mocy 60 W, trzonek E27 i dwa lata gwarancji.
Przejdź do sklepu 3276000305309
-26% Leroy Merlin
Listwa reflektorowa IRING chrom LED INSPIRE
28,8838,88 zł

Listwa reflektorowa IRING chrom LED INSPIRE

Nowoczesna listwa oświetleniowa IRING z 2 źródłami światła świetnie sprawdzi się jako oświetlenie przedpokoju, korytarza, a także w salonie lub pokoju do doświetlenia dekoracji, obrazów dzięki ruchomym kloszom. Świetnie wpasuje się w całą aranżację pomieszczenia i będzie dopełnieniem stylizacji.
Przejdź do sklepu 3276000296515
Leroy Merlin
Kinkiet ICEBERG biały E27 INSPIRE
28,99

Kinkiet ICEBERG biały E27 INSPIRE

Niezwykle praktyczna seria Iceberg idealnie wpasuje się zarówno w większe jak i mniejsze przestrzenie. Jednolity kolor oprawy oraz nieskomplikowany wygląd pozwolą na wkomponowanie lampy niemalże w każde pomieszczenie. Metalowy kinkiet w kolorze białym z matowym kloszem to uniwersalne rozwiązanie zarówno do przedpokoju jak i kuchni.
Przejdź do sklepu 3276000309895
Leroy Merlin
Reflektor LED Yonkers IP65 840 lm Inspire
32,00

Reflektor LED Yonkers IP65 840 lm Inspire

Yonkers to nowoczesny naświetlacz zewnętrzny marki Inspire o klasie szczelności IP65, w kolorze antracytowym. Ma neutralną barwę światła, więc jest idealny, aby zapewnić optymalną i wygodną jasność na podjazdach, fasadach, werandach, placach zabaw i innych miejscach, które chcesz oświetlić. Szybkozłączka z tyłu ułatwi montaż. Ten model jest również dostępny z czujnikiem ruchu i różnymi mocami świecenia, aby dostosować się do Twoich potrzeb.
Przejdź do sklepu 3276007144697
Leroy Merlin
Zawieszenie COLOMA białe E27 INSPIRE
32,90

Zawieszenie COLOMA białe E27 INSPIRE

Coloma marki Inspire to białe zawieszenie na źródło światła z trzonkiem E27. Można zawiesić tę lampę wiszącą pojedynczą w małym pokoju, lub zwielokrotnić ją w przestrzeni, tworząc klastry lub linie. Idealnie pasuje nad blat lub wyspę w kuchni. Możesz personalizować to zawiesie - zdecydować się na wkręcenie żarówki filamentowej lub połączyć go z pięknym kloszem. Wysokość produktu jest regulowana, dzięki czemu można go idealnie dopasować do konfiguracji pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276000304722
Leroy Merlin
Zawieszenie COLOMA czarne E27 INSPIRE
32,90

Zawieszenie COLOMA czarne E27 INSPIRE

Coloma marki Inspire to czarne zawieszenie na źródło światła z trzonkiem E27. Można zawiesić tę lampę wiszącą pojedynczą w małym pokoju, lub zwielokrotnić ją w przestrzeni, tworząc klastry lub linie. Idealnie pasuje nad blat lub wyspę w kuchni. Możesz personalizować to zawiesie - zdecydować się na wkręcenie żarówki filamentowej lub połączyć go z pięknym kloszem. Wysokość produktu jest regulowana, dzięki czemu można go idealnie dopasować do konfiguracji pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276000304715
Leroy Merlin
Lampa stołowa POKI biała E14 INSPIRE
34,99

Lampa stołowa POKI biała E14 INSPIRE

Lampka stołowa POKI marki INSPIRE ma klasyczny kształt i wpasuje się we wnętrza w różnym stylu. Lampka sprawdzi się najlepiej w sypialni na szafce nocnej pełniąc funkcję lampki nocnej lub w salonie czy przedpokoju na komodzie. Materiałowy biały abażur w okrągłym, lekko stożkowym kształcie pięknie rozprasza światło. Do lampki trzeba dokupić żarówkę z gwintem E14. Możesz wybrać moc (max 40 W) i barwę światła w zależności od docelowego przeznaczenia i własnych preferencji. Ciepła barwa światła jest przyjemna dla oka i będzie idealna do sypialni. Ceramiczna biała podstawa nada wnętrzu elegancji. Lampa POKI będzie we wnętrzu elementem dekoracyjnym przyciągającym wzrok, lecz nie narzucającym się.
Przejdź do sklepu 3276000394037
Leroy Merlin
Lampa wisząca Hoki czarna E27 Inspire
36,00

Lampa wisząca Hoki czarna E27 Inspire

Lampa wisząca Hoki marki INSPIRE z matowego czarnego metalu jest idealna do oświetlenia małego pomieszczenia w stylu Design, natomiast by oświetlić większy pokój można oprawę zwielokrotnić w przestrzeni - powiesić kilka lamp obok siebie w linii lub klastrze. Stworzy się piękna kompozycja nad blatem lub wyspą w kuchni. Dzięki swojej stonowanej i nowoczesnej stylistyce Hoki z łatwością dopasuje się do Twojego pomieszczenia. Możesz spersonalizować rozprzestrzenianie się światła, wybierając żarówkę E27 Lexman dostosowaną do Twoich potrzeb. Zalecamy użycie żarówki o średnicy od 70 mm do 120 mm, aby uzyskać optymalny efekt estetyczny. Długość kabla tej oprawy można regulować, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do konfiguracji każdego pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276007097177
Leroy Merlin
Lampa wisząca Hoki biała E27 Inspire
36,00

Lampa wisząca Hoki biała E27 Inspire

Lampa wisząca Hoki marki INSPIRE z matowego białego metalu jest idealna do oświetlenia małego pomieszczenia w stylu Design, natomiast by oświetlić większy pokój można oprawę zwielokrotnić w przestrzeni - powiesić kilka lamp obok siebie w linii lub klastrze. Stworzy się piękna kompozycja nad blatem lub wyspą w kuchni. Dzięki swojej stonowanej i nowoczesnej stylistyce Hoki z łatwością dopasuje się do Twojego pomieszczenia. Możesz spersonalizować rozprzestrzenianie się światła, wybierając żarówkę E27 Lexman dostosowaną do Twoich potrzeb. Zalecamy użycie żarówki o średnicy od 70 mm do 120 mm, aby uzyskać optymalny efekt estetyczny. Długość kabla tej oprawy można regulować, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do konfiguracji każdego pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276007097207
Leroy Merlin
Lampa wisząca Mazugi czarna E27 Inspire
36,90

Lampa wisząca Mazugi czarna E27 Inspire

Ta matowa czarna lampa wisząca marki Inspire jest idealna do oświetlenia małego pomieszczenia. Pięknie będą również wyglądać lampy powieszone obok siebie w kilku egzemplarzach nad blatem lub stołem kuchennym. Dzięki stonowanej i nowoczesnej stylistyce lampa Mazugi z łatwością dopasuje się do Twojego pomieszczenia. Możesz spersonalizować sposób rozprowadzania światła, wybierając żarówkę E27 Lexman dostosowaną do Twoich potrzeb. W celu uzyskania optymalnego efektu estetycznego zalecamy użycie żarówki o średnicy 60 mm. Długość kabla tej lampy można regulować, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do konfiguracji pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276007097115
Leroy Merlin
Lampa wisząca Mazugi biała E27 Inspire
36,90

Lampa wisząca Mazugi biała E27 Inspire

Ta matowa biała lampa wisząca marki Inspire jest idealna do oświetlenia małego pomieszczenia. Pięknie będą również wyglądać lampy powieszone obok siebie w kilku egzemplarzach nad blatem lub stołem kuchennym. Dzięki stonowanej i nowoczesnej stylistyce lampa Mazugi z łatwością dopasuje się do Twojego pomieszczenia. Możesz spersonalizować sposób rozprowadzania światła, wybierając żarówkę E27 Lexman dostosowaną do Twoich potrzeb. W celu uzyskania optymalnego efektu estetycznego zalecamy użycie żarówki o średnicy 60 mm. Długość kabla tej lampy można regulować, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do konfiguracji pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276007097139
Leroy Merlin
Oprawa z klatką IP44 czarna okrągła E27 INSPIRE
36,99

Oprawa z klatką IP44 czarna okrągła E27 INSPIRE

Produkt który doskonale sprawdzi się w garażu, piwnicy, pomieszczeniach gospodarczych ale także w nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych urządzonych w industrialnym stylu. Specjalnie skonstruowana obudowa sprawia, że urządzenie posiada klasę szczelności IP44 (Index of Protection), a więc jest ono odporne na wodę bryzgającą z dowolnego kierunku. Tworzywo sztuczne z którego wykonano korpus jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W oprawie zainstalowano mocowanie źródła światła typu E27. Jest to jeden z najbardziej popularnych gwintów w żarówkach tradycyjnych, dostępny również w oświetleniu halogenowym i LED. W obudowie można więc zainstalować źródło światła o mocy nawet 60 W, dzięki czemu może ona funkcjonować nawet jako samodzielne oświetlenie główne.
Przejdź do sklepu 3276000323938
Leroy Merlin
Kinkiet ISLAND 30 cm biały E27 INSPIRE
36,99

Kinkiet ISLAND 30 cm biały E27 INSPIRE

Kinkiet Island to klasyczny półowalny kształt z matowym kloszem, który równomiernie rozproszy światło. Kształt blisko sufitu i prosty montaż pozwoli zainstalować oprawę w każdym pomieszczeniu. Ponadczasowa forma i szklany klosz doskonale współgra z wieloma stylami.
Przejdź do sklepu 3276000459248
Leroy Merlin
Lampka biurkowa Leo czarna E27 Inspire
37,00

Lampka biurkowa Leo czarna E27 Inspire

Leo marki Inspire to lampka biurkowa, która może służyć również jako dekoracyjna lampa stołowa. Ta metalowa lampa w czarnym kolorze jest łatwa w obsłudze i pasuje do wielu współczesnych stylów we wnętrzach. Do lampy dołączone jest małe narzędzie umożliwiające łatwy, bezpieczny i szybki montaż. Spersonalizuj efekt świetlny, wybierając źródło światła z gwintem E27 dostosowane do Twoich potrzeb.
Przejdź do sklepu 3276007099508
-26% Leroy Merlin
Lampa wisząca Byron czarna E27 Inspire
37,0049,99 zł

Lampa wisząca Byron czarna E27 Inspire

Lampa wisząca Byron to niewielki metalowy klosz w kolorze czarnym. Designerska forma klosza pasuje do większości wnętrz. Oprawa każdego dni będzie ułatwiać życie wskazując drogę po zmierzchu, a jednocześnie wspaniale dekorować pomieszczenie, w którym zostanie zamontowana. Lampa wspaniale ozdobi zarówno salon, jak i biuro czy łazienkę. Nastrojowy klimat, który uzyskamy po wyborze odpowiednich źródeł światła pozwoli na satysfakcjonujący odpoczynek po całym dniu. Do tej oprawy idealnie pasują żarówki dekoracyjne LED np. w kształcie kuli, trzonek E27, maksymalna moc 60W.
Przejdź do sklepu 3276007111859
Leroy Merlin
Lampa stołowa BASIC biała E14 INSPIRE
39,00

Lampa stołowa BASIC biała E14 INSPIRE

Elegancka lampka stojąca BASIC marki INSPIRE doskonale dopełni każde wnętrze. Dzięki swojej prostej formie nie przytłacza swoją obecnością i dobrze wygląda w każdym otoczeniu. Będzie pięknie wyglądać zarówno w wiejskim domu z bardziej rustykalnymi meblami, jak i w mieszkaniu o bardziej nowoczesnym wystroju. Pasuje do salonu, sypialni dla dorosłych lub dzieci lub przedpokoju. Może pełnić rolę lampki nocnej - jej wymiary pozwalają postawić ją również na niezbyt dużych szafkach nocnych lub półeczkach. Lampa składa się z dwóch części: podstawy, która obejmuje również oprawkę na żarówkę o gwincie E14 oraz szklanego białego cylindra, który służy jako abażur. Lampa daje rozproszone światło. Umieszczając w lampie kolorową żarówkę lub z funkcją RGB, otrzymamy piękny fantazyjny blask. Dzięki tej lampie stworzysz ciepłą lub wesołą atmosferę - w zależności od wybranej barwy światła żarówki. Do zestawu nie jest dołączona żarówka. Dobierz do niej energooszczędną żarówkę LED o gwincie E14 i...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 3276000399919
Leroy Merlin
Girlanda solarna żarówki DANA IP44 4.8 m INSPIRE
42,00

Girlanda solarna żarówki DANA IP44 4.8 m INSPIRE

Zewnętrzna girlanda solarna Dana marki Inspire pięknie rozświetli Twój ogród, taras lub balkon i będzie idealną ozdobą na letnie wieczory. Ta girlanda składa się z 10 zintegrowanych żarówek LED z przezroczystego plastiku. Oświetli Twoją przestrzeń ciepłą barwą światła (2900 K) o delikatnym strumieniu świetlnym 10 lumenów. Dzięki temu, że girlanda jest solarna, możesz zainstalować ją w dowolnym miejscu. Pamiętaj tylko o tym, by panel słoneczny ustawić w miejscu nasłonecznionym. Przy pełnym naładowaniu girlanda będzie świecić przez 8 godzin (czas pracy zależy od ukierunkowania, umieszczenia panelu oraz nasłonecznienia). Girlanda ma klasę szczelności IP44, dzięki czemu jest odpowiednia do użytku na zewnątrz. Całkowita długość girlandy wynosi 4.8 m, natomiast żarówki są zamontowane na długości 1.8 m. Oświetlaj swoją przestrzeń ekologicznie i ekonomicznie.
Przejdź do sklepu 3276000456971
Leroy Merlin
Reflektorek Farell czarny mat E14 Inspire
42,90

Reflektorek Farell czarny mat E14 Inspire

Reflektorek pojedynczy Farell marki Inspire idealnie nadaje się do oświetlenia wejścia do pomieszczenia lub do powieszenia na ścianie salonu. Dzięki swojemu wzornictwu lampa ta doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu w stylu industrialnym. Dzięki ruchomej głowicy reflektor oświetla dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Jego czarny kolor wprowadzi do Twojego wnętrza nutę nowoczesności i z łatwością dopasuje się do innych dekoracji. Jeśli chcesz, możesz również wybrać do oświetlenia pomieszczenia również inne produkty z tej serii.
Przejdź do sklepu 3276007097658
Leroy Merlin
Lampka z klipsem SALTA czarna GU10 INSPIRE
42,99

Lampka z klipsem SALTA czarna GU10 INSPIRE

Lampkę z klipsem Salta marki INSPIRE można zamocować do łóżka, biurka lub innych mebli i stosować jako lampkę do czytania lub pracy. Wykonana jest w nowoczesnym stylu. Czarny, matowy klosz lampy jest w pełni regulowany dzięki elastycznej "gęsiej szyi", która kieruje światło na powierzchnię roboczą. Lampka zapewnia komfortowe oświetlenie do pracy. Włącznik światła znajduje się na przewodzie o długości 150 cm. Do wyboru są różne modne kolory, na pewno znajdziesz taki, który pokochasz. Uzupełnij lampkę o żarówkę GU10 z naszej oferty i dobierz barwę światła oraz moc, jaka Tobie najbardziej odpowiada.
Przejdź do sklepu 3276000393634
Leroy Merlin
Lampka z klipsem Salta biała GU10 Inspire
42,99

Lampka z klipsem Salta biała GU10 Inspire

Lampka Salta marki Inspire może być przymocowana na klips do łóżka, biurka lub innych mebli jako lampka do czytania. Głowica lampy jest w pełni regulowana dzięki elastycznej gęsiej szyi, która kieruje światło na powierzchnię roboczą. Do wyboru są różne modne kolory, na pewno znajdziesz taki, który pokochasz. Ten model jest w kolorze białym. Uzupełnij swoją lampę o źródło światła z gwintem GU10 z naszej oferty Lexman.
Przejdź do sklepu 3276007099409
Leroy Merlin
Reflektorek łazienkowy Doli IP44 biały GU10 Inspire
43,00

Reflektorek łazienkowy Doli IP44 biały GU10 Inspire

Reflektorek Doli marki Inspire jest idealny do oświetlenia nad lub po obu stronach lustra łazienkowego, dzięki dwóm trybom montażu i klasie szczelności IP44. Ustaw jego głowicę tak, aby oświetlała dokładnie te miejsca, które chcesz. Dostosuj swoją lampę, wybierając żarówkę GU10 dostosowaną do swoich potrzeb - o wybranej mocy i barwie światła.
Przejdź do sklepu 3276007147926
-12% Leroy Merlin
Lampa stołowa BYRON czarna E27 INSPIRE
44,0049,99 zł

Lampa stołowa BYRON czarna E27 INSPIRE

Lampa stołowa Byron to wspaniałe uzupełnienie serii, choć sam również przyciągnie uwagę. Niewielki metalowy klosz w kolorze czarnym dzięki swojej designerskiej formie wspaniale ozdobi każde wnętrze, w którym zostanie umieszczony. Odkryta forma idealnie współgra z dekoracyjnymi źródłami światła LED.
Przejdź do sklepu 3276006223102
Leroy Merlin
Reflektorek Venosa drewniany E14 Inspire
44,49

Reflektorek Venosa drewniany E14 Inspire

Reflektor Inspire jest idealny do oświetlenia wejścia lub do umieszczenia na ścianie salonu. Dzięki stonowanemu i czystemu wzornictwu reflektor Venosa jest idealny, aby wprowadzić skandynawski akcent do Twojego domu. Jego orientowana głowica pozwoli Ci oświetlić dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Jeśli chcesz, możesz również połączyć to miejsce z innymi produktami z tej samej serii.
Przejdź do sklepu 3276007097719
Leroy Merlin
Oprawa stropowa oczko 3 szt. BOLONIA biała okrągła LED INSPIRE
45,00

Oprawa stropowa oczko 3 szt. BOLONIA biała okrągła LED INSPIRE

Zestaw 3 wpuszczanych opraw stropowych BOLONIA marki INSPIRE ze zintegrowanymi diodami LED zapewni funkcjonalne oświetlenie w każdym wnętrzu. Oczka mają minimalistyczną okrągłą formę i nie mają zewnętrznego pierścienia. Przeznaczone są do zamontowania w suficie. Są wykonane ze szczotkowanego białego plastiku. Każde z oczek świeci z mocą 40 W i strumieniem świetlnym 438 lumenów. Dają neutralne białe światło (4000 K). Zamontowane w jednym pomieszczeniu oświetlą około 3 do 6 m?. Mają średnicę 85 mm. Oczka BOLONIA nadają wnętrzu wyrafinowany i oryginalny akcent i stworzą przytulną atmosferę w domu.
Przejdź do sklepu 3276000670605
Leroy Merlin
Lampa wisząca Hoki nikiel E27 Inspire
46,00

Lampa wisząca Hoki nikiel E27 Inspire

Lampa wisząca Hoki marki INSPIRE z matowego szczotkowanego niklu jest idealna do oświetlenia małego pomieszczenia w stylu Design, natomiast by oświetlić większy pokój można oprawę zwielokrotnić w przestrzeni - powiesić kilka lamp obok siebie w linii lub klastrze. Stworzy się piękna kompozycja nad blatem lub wyspą w kuchni. Dzięki swojej stonowanej i nowoczesnej stylistyce Hoki z łatwością dopasuje się do Twojego pomieszczenia. Możesz spersonalizować rozprzestrzenianie się światła, wybierając żarówkę E27 Lexman dostosowaną do Twoich potrzeb. Zalecamy użycie żarówki o średnicy od 70 mm do 120 mm, aby uzyskać optymalny efekt estetyczny. Długość kabla tej oprawy można regulować, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do konfiguracji każdego pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276007097269
Leroy Merlin
Lampa podłogowa SHADE srebrna E27 INSPIRE
48,90

Lampa podłogowa SHADE srebrna E27 INSPIRE

Funkcjonalna lampa podłogowa SHADE to świetna jakość za niską cenę. Smukły design umożliwia ustawienie jej w każdym miejscu pomieszczenia. Lampa składa się ze stabilnej podstawy, długiej cienkiej srebrnej nogi i białego plastikowego abażuru w kształcie stożka. Strumień światła skierowany w górę odbija się od sufitu i równomiernie rozprowadza po całym pomieszczeniu. Wysoka na 177 cm pozwala oświetlić większą część wnętrza. Włącznik znajdujący się na środku podstawy zapewnia wygodną obsługę produktu. Ta lampa podłogowa długo zachowuje estetyczny wygląd. Możesz do niej dobrać żarówkę (E27) o preferowanej barwie światła i mocy. Zakup takiej lampy podłogowej oznacza rozwiązanie kilku problemów w mieszkaniu jednocześnie. Dzięki niej możesz podzielić pokój na miejsce pracy i miejsce do wypoczynku. Ponadto lampa podłogowa jest wyrazistym dodatkiem dekoracyjnym, który skutecznie uzupełnia wnętrze pomieszczenia w każdym stylu.
Przejdź do sklepu 3276000156062
Leroy Merlin
Lampa podłogowa SHADE czarna E27 INSPIRE
48,90

Lampa podłogowa SHADE czarna E27 INSPIRE

Funkcjonalna lampa podłogowa SHADE / BASIC to świetna jakość za niską cenę. Smukły design umożliwia ustawienie jej w każdym miejscu pomieszczenia. Lampa składa się ze stabilnej czarnej podstawy, długiej cienkiej czarnej nogi i białego plastikowego abażuru w kształcie stożka. Strumień światła skierowany w górę odbija się od sufitu i równomiernie rozprowadza po całym pomieszczeniu. Wysoka na 177 cm pozwala oświetlić większą część wnętrza. Włącznik znajdujący się na środku podstawy zapewnia wygodną obsługę produktu. Ta lampa podłogowa długo zachowuje estetyczny wygląd. Możesz do niej dobrać żarówkę (E27) o preferowanej barwie światła i mocy. Zakup takiej lampy podłogowej oznacza rozwiązanie kilku problemów w mieszkaniu jednocześnie. Dzięki niej możesz podzielić pokój na miejsce pracy i miejsce do wypoczynku. Ponadto lampa podłogowa jest wyrazistym dodatkiem dekoracyjnym, który skutecznie uzupełnia wnętrze pomieszczenia w każdym...więcej w sklepie
Przejdź do sklepu 3276004288172
Leroy Merlin
Reflektorek TECHNIC srebrny GU10 INSPIRE
48,99

Reflektorek TECHNIC srebrny GU10 INSPIRE

Plafon TECHNIC to lampa o nowoczesnym designie. Przeznaczona jest do oświetlenia każdego pomieszczenia w domu, takiego jak korytarz, salon lub sypialnia, z wyjątkiem łazienki lub toalety (IP20). Efektownie będzie również wyglądać w pomieszczeniach biurowych czy handlowych. Plafon nie zabiera nadmiaru przestrzeni i nadaje się nawet do małych pomieszczeń. Wykonany jest z lakierowanego metalu z niklowanym, wykończeniem. Idealnie wpasuje się we wnętrze w stylu industrialnym lub loftowym. Metalowa obudowa jest trwała i długo zachowuje swój pierwotny wygląd. Ciesz się pięknym wyglądem lampy przez lata.
Przejdź do sklepu 3276000309451
Leroy Merlin
Reflektorek NORDIC biały GU10 INSPIRE
49,00

Reflektorek NORDIC biały GU10 INSPIRE

Nowoczesny reflektorek NORDIC marki INSPIRE może być zamontowana na ścianie lub na suficie. Wykonany jest z metalu w kolorze białym z elementami drewna. Kolor biały jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się w pomieszczeniach w każdym stylu i będzie dobrze komponować się z każdym elementem wnętrza. Spot posiada 1 źródło światła na gwint GU10. W zestawie nie ma żarówki, należy ją oddzielnie dokupić. Ogromną zaletą jest to, że klosz reflektorka można regulować. Dzięki temu łatwo ustawić światło na wybrane części pomieszczenia i doświetlić je. W każdej chwili mamy możliwość zmiany tego, w zależności od potrzeb. Reflektorek NORDIC idealnie nadaje się do salonu, pokoju dziennego, sypialni jak również do przedpokoju.
Przejdź do sklepu 3276000676706
Leroy Merlin
Lampa ogrodowa słupek Sima IP44 40 cm
49,00

Lampa ogrodowa słupek Sima IP44 40 cm

Słupek zewnętrzny Sima marki Inspire w tradycyjnym stylu, wykonany z tworzywa sztucznego, jest idealny do zamontowania i oświetlenia dowolnego zakątka ogrodu lub tarasu. Jeśli chcesz stworzyć ciepłą atmosferę koło domu, dobierz żarówkę LED o ciepłej barwie światła. W serii Sima znajdziesz dodatkowo kinkiety, lampę wiszącą i latarnię. Kup całą serię i ciesz się pięknie oświetlonym ogrodem.
Przejdź do sklepu 3276007147339
Leroy Merlin
Lampa wisząca Mazugi mosiądz E27 Inspire
52,90

Lampa wisząca Mazugi mosiądz E27 Inspire

Ta matowa lampa wisząca z mosiężnym wykończeniem marki Inspire jest idealna do oświetlenia małego pomieszczenia. Pięknie będą również wyglądać lampy powieszone obok siebie w kilku egzemplarzach nad blatem lub stołem kuchennym. Dzięki stonowanej i nowoczesnej stylistyce lampa Mazugi z łatwością dopasuje się do Twojego pomieszczenia. Możesz spersonalizować sposób rozprowadzania światła, wybierając żarówkę E27 Lexman dostosowaną do Twoich potrzeb. W celu uzyskania optymalnego efektu estetycznego zalecamy użycie żarówki o średnicy 60 mm. Długość kabla tej lampy można regulować, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do konfiguracji pomieszczenia.
Przejdź do sklepu 3276007097153
Leroy Merlin
Reflektorek Loob 400 lm chrom LED Inspire
52,99

Reflektorek Loob 400 lm chrom LED Inspire

Pojedynczy reflektorek Loob marki Inspire idealnie nadaje się do oświetlenia wejścia lub do umieszczenia na ścianie w salonie. Dzięki kierunkowej głowicy reflektorek świeci dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Jego chromowany kolor wprowadzi do Twojego wnętrza nutę nowoczesności. Jeśli chcesz, możesz również dobrać do reflektorka inne produkty z tej samej serii.
Przejdź do sklepu 3276007097597
Leroy Merlin
Listwa reflektorowa Farell czarna mat 2 x E14 Inspire
54,90

Listwa reflektorowa Farell czarna mat 2 x E14 Inspire

Podwójna listwa reflektorowa Farell marki Inspire idealnie nadaje się do oświetlenia wejścia do pomieszczenia lub do powieszenia na ścianie salonu. Dzięki swojemu wzornictwu lampa ta doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu w stylu industrialnym. Dzięki dwóm ruchomym reflektorkom listwa oświetla dokładnie tam, gdzie potrzebujesz, w tym samym lub w dwóch różnych kierunkach. Jego czarny kolor wprowadzi do Twojego wnętrza nutę nowoczesności i z łatwością dopasuje się do innych dekoracji. Jeśli chcesz, możesz również wybrać do oświetlenia pomieszczenia również inne produkty z tej serii.
Przejdź do sklepu 3276007097665
Leroy Merlin
Reflektorek Eldrick czarny E14 Inspire
54,90

Reflektorek Eldrick czarny E14 Inspire

Reflektorek Eldrick wykonany z wysokiej jakości materiału wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. Nadaje wnętrzom nowoczesny, industrialny loftowy design. Spot przeznaczony jest na źródło światła o tradycyjnym gwincie E27, co pozwoli oświetlić każde wnętrze. Polecamy użyć źródeł światła wykonanych w całości ze szkła. Świetnie nadają się źródła światła przezroczyste, z mlecznym szkłem lub bursztynowym.
Przejdź do sklepu 3276007188141
Leroy Merlin
Reflektork IRING czarny LED INSPIRE
54,99

Reflektork IRING czarny LED INSPIRE

Kinkiet IRING posiada jedno źródło światła LED. Dobrze sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach jak: przedpokój, korytarz, mały pokój, garderoba lub biuro. Posiada włącznik dotykowy, a jego źródło światła typu LED minimalizuje zużycie energii. Wykonany z wysokiej jakości metalu zapewni długotrwałość w użytkowaniu i pozwoli cieszyć się jego pięknem przez długie lata.
Przejdź do sklepu 3276000400943
Leroy Merlin
Plafon ISLAND 11 cm biały E27 INSPIRE
54,99

Plafon ISLAND 11 cm biały E27 INSPIRE

Plafon Island to klasyczny owalny kształt z matowym kloszem, który równomiernie rozproszy światło. Kształt blisko sufitu i prosty montaż pozwoli zainstalować oprawę w każdym pomieszczeniu. Ponadczasowa forma i szklany klosz doskonale współgra z wieloma stylami.
Przejdź do sklepu 3276000458883
-20% Leroy Merlin
Kinkiet BYRON miedziany E27 INSPIRE
56,0069,99 zł

Kinkiet BYRON miedziany E27 INSPIRE

Kinkiet Byron to wspaniałe uzupełnienie serii, choć powieszony sam również przyciągnie uwagę. Niewielki metalowy klosz w kolorze miedzi dzięki swojej designerskiej formie wspaniale ozdobi każde wnętrze, w którym zostanie umieszczony. Odkryta forma idealnie współgra z dekoracyjnymi źródłami światła LED.
Przejdź do sklepu 3276007111965
Leroy Merlin
Reflektorek Trillo czarny GU10 Inspire
56,99

Reflektorek Trillo czarny GU10 Inspire

Reflektorek Trillo marki Inspire wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej w kolorze czarnym. Reflektorek w stylu nowoczesnym doskonale sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie przy lustrze lub jako kinkiet przy łóżku. Spot jest na tyle uniwersalny, że można wykorzystać go do każdego wystroju wnętrza. Dobierz do reflektorka źródło światła GU10 o preferowanej mocy i barwie światła.
Przejdź do sklepu 3276007188325
-26% Leroy Merlin
Lampa wisząca Sitia 28 cm biała E27 Inspire
57,0076,90 zł

Lampa wisząca Sitia 28 cm biała E27 Inspire

Lampa wisząca SITIA marki INSPIRE o średnicy 28 cm w kolorze białym jest idealna do oświetlenia małego pomieszczenia. Dzięki stonowanej stylistyce SITIA będzie pasować zarówno do pomieszczenia urządzonego we współczesnym stylu, jak i do bardziej klasycznego wystroju wnętrza. Możesz wybrać pasującą do Ciebie i Twojego pomieszczenia lampę spośród różnych kolorów i średnic. Długość kabla w lampie jest regulowana, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do konfiguracji Twojego pokoju. Wnętrze klosza jest białe, co zapewnia bardziej jednorodne i mniej oślepiające rozpraszanie światła. Dobierz do lampy żarówkę o gwincie E27.
Przejdź do sklepu 3276007097009
-17% Leroy Merlin
Kinkiet zewnętrzny Pekko IP44 czarny E27 Inspire
57,0069,00 zł

Kinkiet zewnętrzny Pekko IP44 czarny E27 Inspire

Nowoczesny kinkiet zewnętrzny Pekko marki Inspire w kolorze antracytowym jest idealny do oświetlenia wejścia do domu lub elewacji. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać żarówkę o mniej lub bardziej intensywnym świetle, a także o ciepłej lub zimnej barwie światła.
Przejdź do sklepu 3276007147650
Leroy Merlin
Lampka biurkowa FLIP czarna LED INSPIRE
58,99

Lampka biurkowa FLIP czarna LED INSPIRE

Lampa biurkowa Flip marki INSPIRE z metalową, czarną podstawą i chromowanym wykończeniem sprawdzi się zarówno w młodzieżowym pokoju, jak i w biurze. Największą jej zaletą jest regulacja wysokości lampki, dzięki czemu można dostosować ją do swoich potrzeb i skierować światło w miejsce, które chce się oświetlić. Ma szeroki kąt padania światła - do 116 o, dzięki czemu duża powierzchnia biurka jest oświetlona. Lampka ma wbudowane diody LED, które są energooszczędne (3 W) i świecą z mocą 25 W i strumieniem świetlnym 300 lumenów. Włącznik lampy znajduje się na podstawie. Lampka objęta jest 5-letnią gwarancją.
Przejdź do sklepu 3276000393009
Leroy Merlin
Reflektor ogrodowy ADA IP44 czarny aluminium GU10 INSPIRE
59,90

Reflektor ogrodowy ADA IP44 czarny aluminium GU10 INSPIRE

Reflektor ogrodowy ADA oświetli przydomową przestrzeń. Jego minimalistyczna forma sprawia, że jest odpowiedni do każdej aranżacji. Dzięki możliwości wymiany żarówek to Ty decydujesz, jaka barwa światła i jej jasność będą najlepsze do Twojego ogrodu. Reflektor zasilany jest elektrycznie, więc włączasz go wtedy, gdy tego potrzebujesz. Solidna konstrukcja i uszczelka sprawiają, że jest odporny na różne warunki, takie jest deszcz, woda ze zraszaczy lub mróz. Dodatkowo stabilny szpikulec sprawia, że z łatwością wbijesz reflektor nawet w twardą ziemię. Ruchoma obudowa pozwoli Ci na skierowanie strumienia światła w dowolną stronę. Jeżeli zależy Ci na oświetleniu wielu punktów, możesz zamontować kilka reflektorów. W tym celu wystarczy połączyć je za pomocą rozdzielni elektrycznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągniesz efekt, który zachwyci magicznym urokiem różnorodnej gry świateł i cieni.
Przejdź do sklepu 3276005708556
Leroy Merlin
Lampa zewnętrzna przenośna Luno na USB khaki Inspire
59,90

Lampa zewnętrzna przenośna Luno na USB khaki Inspire

Luno ta nowoczesna i designerska lampa mobilna marki Inspire z klasą szczelności IP44 w kolorze zielonym (khaki). Jest idealna do oświetlenia ogrodu, tarasu, balkonu czy altanki. Możesz zdecydować się postawić tę lampę na stole, aby rozświetlić letnie wieczory lub zawiesić ją dzięki małym otworom pod lampą zaprojektowanym do przeciągnięcia sznurka. Możesz bardzo łatwo naładować tę lampę przy pomocy kabla USB (brak w zestawie). Lampa świeci około 6 godzin.
Przejdź do sklepu 3276007144604
Leroy Merlin
Lampa wisząca Nama szara E27 Inspire
62,99

Lampa wisząca Nama szara E27 Inspire

Lampa wisząca Nama marki Inspire o średnicy 20 cm jest idealna do oświetlenia małego pomieszczenia, do umieszczenia nad małym stołem lub do powieszenia nad blatem kuchennym. Nama dzięki swojej stylistyce wniesie do Twojego wnętrza nowoczesność. Wysokość produktu jest regulowana, dzięki czemu można go idealnie dopasować do pomieszczenia. Możesz dobrać do lampy żarówkę Lexman, jaka najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.
Przejdź do sklepu 3276007097122
Leroy Merlin
Kinkiet łazienkowy Kapi IP44 chrom LED Inspire
63,00

Kinkiet łazienkowy Kapi IP44 chrom LED Inspire

Kinkiet łazienkowy Kapi marki Inspire w kolorze chromu jest idealny do oświetlania lustra łazienkowego. Można go powiesić nad lub po obu stronach lustra. Kinkiet o mocnym wzornictwie nie tylko rozświetli Twoją łazienkę, ale również ją udekoruje. Łatwo włączasz i wyłączasz światło dzięki przyciskowi umieszczonemu bezpośrednio na produkcie.
Przejdź do sklepu 3276007151657
Leroy Merlin
Reflektor LED YONKERS IP65 1800 lm INSPIRE
64,00

Reflektor LED YONKERS IP65 1800 lm INSPIRE

Reflektor LED YONKERS nie tylko oświetli przydomową przestrzeń, ale też świetnie ją ozdobi. Jego oryginalna forma przyciąga wzrok. Konstrukcja lampy wykonana z trwałego aluminium jest wyjątkowo płaska. Reflektor możesz zawiesić nad drzwiami wejściowymi, wjazdem do garażu - jednym słowem wszędzie tam, gdzie chcesz doświetlić przestrzeń. Dzięki klasie szczelności IP65 bez problemu poradzi sobie z różnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowym atutem reflektora jest jego funkcjonalność - możesz dowolnie ustawiać wysokość padania światła i oświetlić nim do 60 m. Neutralna barwa o temperaturze 4000 K jest przyjemna dla oczu, będzie więc idealna do przydomowej przestrzeni. Technologia LED to także oszczędność dla Twojego budżetu. Żywotność lampy wyceniono na aż 30 tys. godzin. Produkt został objęty 5-letnią gwarancją.
Przejdź do sklepu 3276000440581
-17% Leroy Merlin
Plafon SITIA 29 cm czarny E27 INSPIRE
64,0076,90 zł

Plafon SITIA 29 cm czarny E27 INSPIRE

Plafoniery SITIA to elegancka i harmonijna forma, idealna do mniejszych pomieszczeń. Zajmuje mało miejsca jednak spełniając swoją funkcję staje się dekoracyjnym elementem wnętrza. Idealne do oświetlenia salonu lub sypialni, a uniwersalny czarny kolor i minimalistyczny design będzie zachwycać przez wiele lat.
Przejdź do sklepu 3276000664383
Leroy Merlin
Reflektor LED Yonkers z czujnikiem IP44 840 lm Inspire
64,00

Reflektor LED Yonkers z czujnikiem IP44 840 lm Inspire

Yonkers to nowoczesny naświetlacz zewnętrzny z czujnikiem ruchu marki Inspire o klasie szczelności IP65, w kolorze antracytowym. Ma neutralną barwę światła, więc jest idealny, aby zapewnić optymalną i wygodną jasność na podjazdach, fasadach, werandach, placach zabaw i innych miejscach, które chcesz oświetlić. Dzięki czujnikowi ruchu będziesz mógł oświetlić sobie drogę - lampa zapali się sama, gdy wyczuje ruch nawet z 10 metrów. Szybkozłączka z tyłu ułatwi montaż. Ten model jest również dostępny bez czujnika ruchu i różnymi mocami świecenia, aby dostosować się do Twoich potrzeb.
Przejdź do sklepu 3276007144703
Leroy Merlin
Kinkiet łazienkowy IP44 50 cm 600 lm LED
64,00

Kinkiet łazienkowy IP44 50 cm 600 lm LED

Ten kinkiet łazienkowy jest idealny do zamocowania nad lustrem w łazience, dzięki klasie szczelności IP44. Oprawa w kolorze białym ma długość 50 cm i świeci neutralną barwą światła o strumieniu świetlnym 600 lm. Lampę charakteryzuje łatwe włączanie i wyłączanie światła, dzięki przyciskowi umieszczonemu bezpośrednio na produkcie.
Przejdź do sklepu 3276007151688
-23% Leroy Merlin
Lampa wisząca Sitia 38 cm biała E27 Inspire
67,0086,90 zł

Lampa wisząca Sitia 38 cm biała E27 Inspire

Lampa wisząca SITIA marki INSPIRE o średnicy 38 cm w kolorze białym jest idealna do oświetlenia średniej wielkości pomieszczenia. Dzięki stonowanej stylistyce SITIA będzie pasować zarówno do pomieszczenia urządzonego we współczesnym stylu, jak i do bardziej klasycznego wystroju wnętrza. Możesz wybrać pasującą do Ciebie i Twojego pomieszczenia lampę spośród różnych kolorów i średnic. Długość kabla w lampie jest regulowana, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do konfiguracji Twojego pokoju. Wnętrze klosza jest białe, co zapewnia bardziej jednorodne i mniej oślepiające rozpraszanie światła. Dobierz do lampy żarówkę o gwincie E27.
Przejdź do sklepu 3276007097092
Leroy Merlin
Lampa stołowa KINOKO czarna LED INSPIRE
67,00

Lampa stołowa KINOKO czarna LED INSPIRE

Lampa stołowa Kinoko marki Inspire jest idealna do stworzenia przyjemnego nastroju w salonie lub sypialni. Lampa ma oryginalne wzornictwo - przypomina kształtem grzybka o czarnej nóżce i białym kapeluszu. Dzięki niej nie tylko udekorujesz swoje wnętrze, lecz delikatnie oświetlisz przestrzeń ciepłym światłem.
Przejdź do sklepu 3276007103267
Leroy Merlin
Lampka biurkowa Ennis szara E27 Inspire
69,00

Lampka biurkowa Ennis szara E27 Inspire

Ennis marki Inspire to lampa biurkowa w stylu "dla architekta" przeznaczona do regulowanego oświetlenia bezpośredniego. Składa się z w pełni regulowanej, przegubowej konstrukcji ramienia i klosza w kształcie stożka, który ułatwia ustawienie kąta padania światła podczas pracy. Do wyboru masz kilka modnych kolorów, z których na pewno wybierzesz taki, który Ci się spodoba. Ten model jest w pięknym szarym, matowym kolorze. Sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w pokoju nastolatka. Uzupełnij swoją lampę o źródło światła z gwintem E27 z naszej oferty Lexman.
Przejdź do sklepu 3276007099447
Leroy Merlin
Kinkiet łazienkowy Kapi IP44 złoty LED Inspire
69,00

Kinkiet łazienkowy Kapi IP44 złoty LED Inspire

Kinkiet łazienkowy Kapi marki Inspire w kolorze złotym jest idealny do oświetlania lustra łazienkowego. Można go powiesić nad lub po obu stronach lustra. Kinkiet o mocnym wzornictwie nie tylko rozświetli Twoją łazienkę, ale również ją udekoruje. Łatwo włączasz i wyłączasz światło dzięki przyciskowi umieszczonemu bezpośrednio na produkcie.
Przejdź do sklepu 3276007151671
Leroy Merlin
Oprawa stropowa downlight Extraflat IP44 22.5 cm 1800 lm LED Inspire
69,00

Oprawa stropowa downlight Extraflat IP44 22.5 cm 1800 lm LED Inspire

Extraflat marki Inspire to okrągła, ultrapłaska oprawa stropowa wpuszczana ze zintegrowanym oświetleniem LED o średnicy 22,5 cm. Ma aluminiowe białe wykończenie i można ją zainstalować we wszystkich pomieszczeniach. Ten produkt ma klasę szczelności IP44, więc bez problemu można go zamontować również w łazience. Biała barwa światła tego oczka zapewnia wygodne rozproszenie światła. Dzięki możliwości naprawy zagwarantuje Ci ekologiczne rozwiązanie dla środowiska. Jeden reflektor pozwoli oświetlić obszar od 4 do 5m .
Przejdź do sklepu 3276007199642

Ostatnio oglądane

(wyczyść przeglądane)

Polubione oferty

(wyczyść polubione)
X